Goblin'e Normal Iniş Takımı

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Detayları henüz tam öğrenemedim ama SAB firması anlaşılan o ki, Goblin'ler için alternatif olarak standard iniş takımları üretmeyi planlıyor :rolleyes:

Paylaşım için Ediz arkadaşımıza teşekkürler %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar: merhaba arkadaşlar ,ben şahsen çok daha yakışıklı iniş takımı beklerdim goblinden, ilgimi çekmedi,, :-\

Tabi ki karbon iniş takımının görselliğinin yanından bile geçemez, ama en sık hasar alan parçayı hem daha dayanıklı, hem daha ucuz yapmak için güzel düşünülmüş.

Edit: Diğer firmalar Gobline benzemeye çalışırken, Goblin de onlara benzemeye çalışırsa, mesela normal boom falan, çok gülerim :D

Emre abiye katılıyorum ,
Bu şekilde diğer markalara benzemiş , goblin farkı ortadan kalkmış sanki ;D

Goblinde standart iniş takımı bu olacak diye birşey yok. Sırf iniş takımları karbon olduğu için goblin tercih etmeyenler var , otorotasyon çalışırken korkuyoruz diyenler var , adamlar isteyen böylede kullanır mantığı ile seçenek arttırıyorlar , akıllıca bir pazarlama ile müşteri sayısını arttırıyorlar. Kutudan orjinal iniş takımları çıkacaktır , normal plastik iniş takımlarnı carbon edition gibi özel versiyonlarda ek olarak yanına koyarlar ,standart versiyonlarda ayrıca alınıp takılabilir.

Ben de Ilker hocamla hem fikirim. Bu opsiyon ile sirf inis takimina guvenmeyen gruba da satis yapmayi hedefleyen oldukca akilli bir strateji :thumbup:

:saygilar: değişemiyorsan bitersin,ne kadar çok seçenek o kadar alışveriş ,değişime açık olmak ,kurumsal yapıların özelliğidir,beğenen istediğini alır, :agreed: