Golyaka Havacilik Festivali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Evrim Sutel

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.mrsutel.com
İlgi Alanı
Uçak
Katilan varmi ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vay be kaçırılmayacak bir organizasyonmuş, eskiden olsa uçarak giderdim herhalde. :laugh:

Paylaşım için teşekkürler Evrim Bey. :thumbup:

Anladığım kadarı bu festival RC modellerden çok gerçek uçan modeller için Evrim. Gerçi alana baktım gerçekten de güzelmiş :thumbup:

Olmadı 2015 yılında RCKOLIK olarak biz bir buluşma düzenleriz bu alanda ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da genel bilgi :

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde yapılması devam edilen hava parkı, bulunduğu konum ve yapısı itibariyle büyük önem taşımaktadır. Hava parkının Ankara, İstanbul, Bursa ve Eskişehir gibi şehirlere yakın olması, kişilerin ulaşabilirliği ve hava araçları ile yapacakları seyrüsefer açısından kolaylık sağlayacaktır. Hava parkı, doğal yapısı itibariyle yamaç paraşütü ve yelken kanat uçuşları için elverişlidir. Bütün sportif hava branşlarının rahatça kullanabileceği Gölyaka Hava Parkı, ülkemiz havacılığına büyük katkı sağlayacaktır.
Hava parkında yamaç paraşütü için iki adet kalkış alanı bulunmaktadır. Bunların yükseklikleri 740 ve 840 metredir.
Ayrıca ultralight, gyrocopter, microlight ve diğer hava araçları için 550m pist bulunmaktadır

Az önce programa baktım. Gerçekten çok güzel gözüküyor.

Öğleden sonra Organizasyon yerine bir alo diyeyim. Bakalım RC Model olarak bizler için güzel bir yerleri olacak mı ?

Adeta yandığımız bu son günlerde bence AILECEK katılabileceğimiz güzel bir hafta sonu değerlendirmesi olabilir.

Evrim SUTEL' Alıntı:
16 Agustos Pazar icin model ucak ve helikopter diyor Mehmet abi,
Durduk yere iş çıkardın Evrim şimdi :laugh: :D

Diğer taraftan devam edelim. Bu konuyu KILITLIYORUM arkadaşlar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...