[Görseller]: 2. Geleneksel Eskişehir Buluşması - 15.05.2016 // Fatih Başaran

Sırasıyla özet videosu, Arda'nın iki uçuşu, Türker'in uçuşu ve özet videosunda bir bölümü olan Rasim'in ayar uçuşu ( şimdi eklendi) şeklinde sıralama arkadaşlar. Elimde iki video kaldı. Onları da yüklendikten sonra paylaşıcam ve mesajla bildiricem... :agreed:

Fatih ellerine sağlık görseller harika olmuş . :saygilar:

Fatih ellerine sağlık . Çok güzel görseller
.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uçuşlar süper paylaşım için teşekkür ederiz

Mordo Ortasi' Alıntı:
Fatih eline gözüne sağlık,seni tanımaktan mutluluk duydum,sağ ol Varol :)p :)p :)p...
Bilmukabil Mordo Abi.. Ben de çok mutlu oldum. Sohbetiniz çok hoştu.. Yeniden görüşmek umuduyla... :saygilar:

Fatih bey elinize kolumuza sağlık. :saygilar:

Mehmet Abi'nin uyarısına istinaden bir yeni video daha eklediğimi belirteyim. İyi seyirler... Mehmet Abi senin video yayında :)

Fatih Başaran' Alıntı:
Mehmet Abi'nin uyarısına istinaden bir yeni video daha eklediğimi belirteyim. İyi seyirler... Mehmet Abi senin video yayında :)
Tekrar teşekkürler Fatih :thumbup: :bravo:

Teşekkürler Görseller için.

Ve Son videomuz da yüklendi arkadaşlar.. Hakan Ülgenalp arkadaşımızın uçuşu sizlerle.. Bende görsel bitti.. Önüm, arkam, sağım, solum ebe sobe :)

Fatih , elllerine sağlık , öncelikle seninle tanıştığım için çok memnun olduğumu ifade etmek isterim.. :saygilar: Görseller harika olmuş , modelin hayırlı olsun artık uçmaya hazırsın, ortamı da gördün...Ayrıca cesaretini de takdir etmeden geçemeyeceğim.Çünkü tüm uçuşları o rüzgara rağmen çok yakın takip edip kayıt yaptın..Çok teşekkür ederim... :bravo: :RCKolik:

Fatih abi ellerine sağlık.

Beni büyük bir upload macerasından kurtardın çünkü Buraktan hafıza kartını alıp bu görevi üstlenmiştim. :laugh: Bu durumda sadece farklı uçuşlar varsa yüklerim. :D

Keşke rüzgarsız bir havada daha güzel uçuşlar yapabilseydik ama sağlık olsun. :thumbup: Ayrıca Senin modelin harika uçmasına çok sevindim. Tekrar hayırlı olsun :hoppa: Onun videosu bende var merak etme. :halay:

Ardacım teşekkürler.. Sayenizde model ayağa kalktı... Elinize sağlık.. X3'ün videosunu da müsait bir zamanında koyarsın sıkıntı yok...

Bu arada arkadaşlar, özet videosunun ses düzenlemesini yaparken küçük bir eksiklik olduğunu kısa bir bölümün sessiz kaldığını gördüm onu da düzeltip tekrar yükledim.. Arşivlere düzgün girsin :)

Fatih abi ellerine, emeğine sağlık; görüntüler harika. :saygilar: