[Görseller]: 5. Geleneksel Büyük Kocaeli Buluşması - 20.03.2016 // MKucuksari

mehmet abi eline saglık teşekkürler görseller ve videolar için. Benim hazıfa kartında sorun oluştu kaan kardeşimizin kartını kullandık çok saolsun videoları düzenliyor kendisi hazır olunca havadan çekimleri de yayınlayacak.

Başta Mehmet abi olmak üzere emeği geçen herkesin eline ayağına sağlık, bir iki karede bizden gelsin :RCKolik: :RCKolik:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi ve Burak büyük buluşmanın bu güzel görsellerini paylaşığınız ve benide bu güzel buluşma ortamına taşığınız çin teşekkürler.

Herkese çok teşekkürler buluşma uçuşlar gayet güzeldi. Hava çekimlerini düzenliyorum bir yandan convert bir yandan update uzun sürüyor. 20 dakikalık hava çekimi var ve 4k olmuş çekimler çok kasıyor 1080p düşürdüm hepsini. Kısa kısa olanların hepsini birleştirdim. Bu akşam biterse hepsini paylaşacağım. :saygilar: :thumbup:

Hepinizin ellerine saglık bazi aksilikler yaşanmıs sanırım fakat genel olarak güzel gecmise benziyor :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşlerim , ne güzel bir günmüş , herkesin emeklerine , gelenlerin ayaklarına , gelemeyenlerin güzel temennilerine sağlık :RCKolik:
Başta Mehmet Küçüksarı kardeşim , biz iki kişi olarak gelmiştik ve bir gün önce gelmiştik , her türlü misafirperverliğin ve verdiğimiz rahatsızlığa olan sabrın için çok teşekkür ederim...
Gerek saha organizasyonu gerek ortamın soğuk havaya rağmen gönüllere huzur veren sıcaklığı , elbette haklı olarak senin emeklerin sayesinde gerçekleşti , çok teşekkür ederim... :saygilar:

Türker kardeşim , seni asla unutmam , gizli mimarımız , gerçek heli üstadımız , mütevazi ve benim nazik güzel kardeşim , her şey için çok teşekkür ederim... :saygilar:

Ayrıca, ismini tek tek yazamadığım , ama hepimizin bildiği güzel abilerimiz ve kardeşlerimizin de katılımıyla gerçekleşen bu güzel organizasyon , elbette sizlerin sayesinde hafızalarımıza unutulmazlar olarak kazındı , herkese teker teker teşekkür ediyorum , hepiniz de sağolun varolun. :saygilar:

Cevap yazmam biraz geç oldu , kusura bakmayın , biz gece 03.00 'de Burdur'a indik şükür , tabi günün ve yolculuğun yorgunluğu ile işbaşı yapınca, foruma ancak şimdi girebilme fırsatı buldum..

Yatır konusuna gelince... :laugh: Arkadaşlar ben sahaya gelirken üç kulhüvallah bir Elham okumuştum , sanırım o yüzden benim 250 iki sorti uçuşta bile tık demedi , şeytan kulağına kurşun. :laugh:
Modelleri hasar gören , türlü aksilikler yaşayan arkadaşlarıma buradan tekrar çok geçmiş olsun diyorum..Yine de cana zeval gelmeden , öyle çok acı kırımların da olmadığı güzel bir gün oldu...Palleriniz zeval görmesin iinşallah.... :saygilar:

Ömer abi , lastiği biz gittikten sonra halletmiş , buna çok sevindim :thumbup: , Zafer hocam plaka nasıl düşmüş ya ,,, bu da çok enteresan olmuş hakikaten :(

Seneye ömrümüz olursa , inşallah daha kalabalık , daha güzel ve güneşli bir günde , tekrar buluşmak nasip olur :halay: :RCKolik:

Paylaşım için emeği geçen herkese teşekkürler.
Katılamasak da bizi de ortamın içinde hissetmemizi sağladınız.
Varolun :saygilar:

Mehmet abi eline sağlık görseller için. O güne tekrar döndüm, gerçekten çok güzeldi herşey.

Müthiş ötesi bir buluşma olmuş gerçekten gelemesekte kalbimiz sizinle görsellerle çoştuk resmen baravo RCKOLİK