[Görseller]: Arka Bahçe Kar Üstü Buluşması - 03.01.15

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Eskisehir ekibinin kar ustundeki ucuslarina ozendik ve dun hava soguk demedik ve biz de kalan karlarimiz uzerinde azicik ucalim dedik :laugh: :D

Oncelikle sahanin durumunu paylasim sizlerle

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sonra resim gorsellerimiz gelsin.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ilk videomus canopysuz Mini Titan Soft 3D uçuşumuz. Videonun Ozellikle 01:30-01:50 dikkat :laugh: Ahhh bir de karimiz azicik fazla ve yumusak olsaydi :lollol:

Canopy takip, son performans testini yaparken birden Tracking problemi cikti :-\

Cubuklu modellerle epeydir ucmayinca Tracking ayari azicik zorladi bizi :lol:

Bu da ayarlari bitmis, son Canopy Soft 3D ucusumuz :halay: Ama kameranin pili bitince biraz erken kesmek zorunda kaldik :'(

Çok eğlenceli olmuş Mehmet abi :)

Biz de çıktık ama bu sefer mikro modellerle... mcpx takıldım ben, Emre abi 130x... Bi aralar simülatörde denediğim half piroyu bu sefer 4-5 kez mcpx üzerinde denedim. Güzel oluyor da tabii invertte hovera biraz çalışmak lazım, sıkıntı her yönde tam hakimiyet mevzuuları... Çalışayım diye dongle aldım ama saolsun banggood gelmedi 24 kasımdan beri (protosa çanta ve sim dongle vardı, önceki dongle kırılmıştı) iki aydır simülatörsüz devam ediyorum neredeyse... refund alacağım o sipariş için.

Bir sefer de karın içine fena soktum mcpx i, kartı, servoları, her yeri su oldu :laugh: çabuk davranıp arabada kuruttuk... sorun yok ;)

Bu havalar çok sıkıntılı yalnız ama artık ne yapalım... perşembe gününe doğru ikinci soğuk hava dalgası geliyormuş, eskişehir için en düşük -17 gibi rakamlardan bahsediliyor :eek:

Çok güzel ve eğlenceli buluşma olmuş :halay:
Ben de buralara kar yağsın diye dört gözle bekliyorum. Kar üzerinde uçmak istiyorum nedense ;D

rasimden sonra sizinde karlı alan uçuşlarını seyretmek zefkliydi trabzona kar bu hafta yağacak artık bizim kar uçuşumuz haftaya olur :halay:

Mehmet kardeşim , Türker kardeşim , size nasıl teşekkür ederim bilemiyorum , bu soğuk ayaz havada bile şu ayar işini hallettiniz ya , vallahi harikasınız kardeşlerim.Tracking sorunu dert değil , palleri apar topar takmıştım , rotor klipslerini takmayı unutmuşum , paller tam oturmadığı , biraz gevşek tutunduğu için kafasına göre takılmışlardır :laugh:
Hakikaten sizin uçuş kar yağarken ki uçuştan zor olmuş , kar yağarken hava sıcak olur , kar buza çekmiş resmen kuru ayazda uçuş yapmışsınız :bravo: , abi elleriniz falan uyuşmuştur , azminizi tebrik ederim. :bravo:
En çok da şu arka bahçenizdeki masaya bitiyorum , abi ne güzel kamelyanız var öyle , çaylar çok güzel olur orda değil mi , offf canım çok fena çay istedi .
Sağolun kardeşlerim , bu sene inşallah sayenizde scale uçuşumu gerçekleştireceğim artık , yaaa , ünitelere alışınca nerden geldiğinizi unuttunuz değil mi , çıbıklı model böyle oluyor işte.... :laugh: :D

Sağolun , varolun kardeşlerim ...... :saygilar: İyi ki varsınız ....Kar Kaplanları......... :halay: :yuppi: :yuppi:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
...bu sene inşallah sayenizde scale uçuşumu gerçekleştireceğim artık

Merakla bekliyoruz Hakan Abi uçuşları. :halay: Biz her türlü hava koşulunda ayar yapmaya razıyız. :thumbup: :RCKolik:

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar :thumbup: Hafta içi 2. bir soğuk hava dalgası daha geliyormuş :-\ Bakalım önümüzdeki hafta sonu uçuşlar nasıl olacak :D

Arka bahçe olayı [emoji1] bizde olmayan. Video ve görseller için teşekkürler güzel ve neşeli bir uçuş olmuş.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi