[Görseller]: BURDUR Buluşması : 06.10.14

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bugün Hakan kardeşim ve dünya tatlısı oğlu ile beraber Burdur'daki modelcilerle tanışmak ve bayramlaşmak için :laugh: "Burdur THK Uçuş Pistine" gittik.

Fakat ne yazık ki sahada bizden başka kimse yoktu :-\ Anlaşılan Burdur'daki modelciler başka yerde bayramlaşıyorlar :lol:

Modellerimiz micro olunca da, uçuş pisti yerine hemen yukarısında bulunan Göl manzaralı "Çim futbol" sahasında uçmaya karar verdik.

Güne ait kısa uçuş videolarımızı sizlerle de paylaşalım istedik. Özellikle benim her iki uçuşun sonunda modeli invertte yere çakmalarım tek kelime ile harikaydı :lollol: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan kardeşimin V922 ile yaptığı uçuşlardan kesitler :halay:

Bunlarda benim mCPx BL ile gerçekleştirdiğim ve özellikle son kısımlarında birbirinden güzel ile çakılmam ile sonuçlanan uçuşlarım :lollol: :lol:

Katıldığım en komik ve bol kırımlı buluşmaydı , :lollol:
922'yi normal modda yükseltince , ne kadar gaza basarsan bas , rüzgar galip geliyor ve modeli bahçelerde otların içinde aramak zorunda kalıyoruz... :lol:
Mehmedim unutturma da ben bir ara failsafe takayım 922'me ..... :lollol: :lollol:

Pisti olup da gelmeyen modelcilerin aklına şaşayım! Ama olsun, az ama öz olmuş. Hakan, oğlunda çok tatlı maşallah! Ayrıca sana benziyor. Allah bağışlasın!

Omer Erkan' Alıntı:
Pisti olup da gelmeyen modelcilerin aklına şaşayım! Ama olsun, az ama öz olmuş. Hakan, oğlunda çok tatlı maşallah! Ayrıca sana benziyor. Allah bağışlasın!
Amin Ömer abi , cümlemizin evlatlarını bağışlasın abi.Oğlan çok hevesli , yaşı bir erse , sanırım bana model falan bırakmayacak............ :D
Evet , pist harika ama , modelci yok , ya da bugün gelmediler.Hava da çok güzeldi bugün , tadından yenmedi...İnşallah yenilerden biraz alışan olur da , şenlenir pist, bir de asfalt döküldü piste , belki uçak uçuran olur diye..... :(

Ynt: Gunaydin Forum

Omer Erkan' Alıntı:
Aynen abi pist var adam yok , bizde de adam var pist yok [emoji57]

Ynt: [Görseller]: BURDUR Buluşması : 06.10.14

Hakan sonunda Burdur'a yerleşeceğim galiba pisti pas geçip başka yer bulup ucabiliyorsunuz

Ynt: [Görseller]: BURDUR Buluşması : 06.10.14

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Hakan sonunda Burdur'a yerleşeceğim galiba pisti pas geçip başka yer bulup ucabiliyorsunuz
Sen yeter ki gel abi , her yer pist burada... :D

Hakan güzel bir buluşma yapmışsınız,
Maşallah oğlun da pek yakışıklı,
iyi eğlenmışsiniz.
Selam ve sevgiler...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Hakan güzel bir buluşma yapmışsınız,
Maşallah oğlun da pek yakışıklı,
iyi eğlenmışsiniz.
Selam ve sevgiler...
Sağol Mordo abi , herşey Mehmet sayesinde oluyor.O gelmese nerde buluşma falan.
Sevgiler ve saygılar benden abi............. :saygilar:

Süper bir buluşma olmuş, işte RCkolik olmak böyle birşey olsa gerek. :bravo: :RCKolik:

Burdur tam bir modelci cenneti anlaşılan " Yeterki uç kim olursan ol, hatta uçakçı bile olsan uç " diyor sanki ortam. :lollol: :lol:

Hakan Abi senin oğlan geleceğin kalbur üstü modelcilerden olmanın temellerini atıyor şimdiden. %p Maşallah çokta tatlı, Allah anneli babalı büyütsün ayrıca Ömer Abi'ye katılıyorum sana çok benziyor bencede. :thumbup:

Uçuşlara gelirsek Mehmet Abi olmasa senin uçuşları görebileceğimiz yokmuş anlaşılan. :( Abi V922'ye epey alışmışsın, gayette hakimsin modele. :bravo: Bu zaman kadar insan bir video paylaşmaz mı hiç, bizde Hakan Abi uçmuyor herhalde diye düşünüp duruyorduk. :rolleyes:

Mehmet Abi'nin uçuşlarda düşüşlerde birbirinden heyecanlı olmuş. :thumbup: Memlekette olmanın farkı olsa gerek Mehmet Abi Hurricaneları epey bir yere ve size yakın yapmış. :laugh: Ama gördük birkere artık Kocaeli'de de bekliyoruz aynı performansları. ;D

Özellikle kanopinin dağıldığı düşüş gerçekten tam bir aksiyon olmuş ama model mikro olunca böyle aksiyonlar bile keyif olabiliyor işte. :yuppi: Biriki bantlama, parçaları birleştir uçmaya devam. :laugh:

Sonuçta çok keyifli bir buluşma olmuş, inşallah bir dahakine bende orada olurum kıskandım doğrusu. :lollol:

Eksik olan parçalar band ile tamamlanarak canopy tamiri tamamlandı :) Yeni uçuş ve düşüşlere hazırız :) :)

Bu arada keyifli buluşma ıcın ben de Hakan kardeşime bir kez daha tesekkur ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Türker Akgün' Alıntı:
Süper bir buluşma olmuş, işte RCkolik olmak böyle birşey olsa gerek. :bravo: :RCKolik:

Burdur tam bir modelci cenneti anlaşılan " Yeterki uç kim olursan ol, hatta uçakçı bile olsan uç " diyor sanki ortam. :lollol: :lol:

Hakan Abi senin oğlan geleceğin kalbur üstü modelcilerden olmanın temellerini atıyor şimdiden. %p Maşallah çokta tatlı, Allah anneli babalı büyütsün ayrıca Ömer Abi'ye katılıyorum sana çok benziyor bencede. :thumbup:

Uçuşlara gelirsek Mehmet Abi olmasa senin uçuşları görebileceğimiz yokmuş anlaşılan. :( Abi V922'ye epey alışmışsın, gayette hakimsin modele. :bravo: Bu zaman kadar insan bir video paylaşmaz mı hiç, bizde Hakan Abi uçmuyor herhalde diye düşünüp duruyorduk. :rolleyes:

Mehmet Abi'nin uçuşlarda düşüşlerde birbirinden heyecanlı olmuş. :thumbup: Memlekette olmanın farkı olsa gerek Mehmet Abi Hurricaneları epey bir yere ve size yakın yapmış. :laugh: Ama gördük birkere artık Kocaeli'de de bekliyoruz aynı performansları. ;D

Özellikle kanopinin dağıldığı düşüş gerçekten tam bir aksiyon olmuş ama model mikro olunca böyle aksiyonlar bile keyif olabiliyor işte. :yuppi: Biriki bantlama, parçaları birleştir uçmaya devam. :laugh:

Sonuçta çok keyifli bir buluşma olmuş, inşallah bir dahakine bende orada olurum kıskandım doğrusu. :lollol:

Teşekkür ederim Türker'im.
Allah senin oğlanı da sahalarda görmeyi , babasının modelini taşıyıp ,bizlere mutluluk vermeyi nasip etsin.Eh Doruk'ta büyüdü maşallah.Yakında aktif olarak sahalarda göreceğimize inanıyorum.
Uçuşlara gelirsek , epeydir simülasyon bile çalışamadığım için , alan turu dahi atamadım desem yalan değil.Sizlerin pilotajı yanında lafı bile edilmez. 922'yi seviyorum , düşüyor ama meret uçmaya inatla devam ediyor :laugh:
Mehmet kardeşime gelince , hakikaten oldukça güzel bir pilotaj geliştirmiş , bizlerin yaşına göre Tareq performans desem , abartmadığıma inanıyorum. :D
Biraz bize yakın ve yere yakın uçtu , güzel kareler yakalayalım diye ama , kırım da hakikaten ustaca oldu.Hold çekip negatif full basmayı bile ihmal etmiyor.Adam pişmiş artık ne diyeyim. :D
Öte yandan , bu kadar güzel bir ortamda , millet en lüx arabalarla nereye kaçalım diye dert yanıyor haftasonları.Modelciliği keşfedemedi Burdur ne yapalım , elimizden geleni yapsak da olmadı mı olmuyor işte.
Ben ise araç sıkıntısından ötürü ve de zaman sıkıntısından dolayı sahaya pek uğrayamaz oldum , ama sizler gibi birkaç yoldaşım olsa , bunların hiçbiri bahane olamazdı tabii ki.Seni de birgün mutlaka Burdur'a bekliyoruz kardeşim.Güzel yorumların ve dileklerin için tekrar teşekkürler güzel kardeşim. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eksik olan parçalar band ile tamamlanarak canopy tamiri tamamlandı :) Yeni uçuş ve düşüşlere hazırız :) :)

Bu arada keyifli buluşma ıcın ben de Hakan kardeşime bir kez daha tesekkur ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Rica ederim kardeşim , sayende herşey......Kanopiyi bu arada hakikaten güzel toplamışsın , ben de Mehmedim gelse de bir çay içsek dedim ama , sanırım meşguldün rahatsız etmedim artık.
Landing skid de yapıştı , dilediğin zaman alır , kıra kıra uçarsın Mehmedim........ :laugh:

Bugün biraz bayram gezmeleri ile geçince gelemedim dostum. Ama çay hakkımı yarına sakladım ;)