[Gorseller]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

[Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması // 25.10.2015

Geçmiş olsun Zafer Bey, acil şifalar dilerim.

Zafer hocam çok geçmiş olsun... :eek: :( , ben de diyorum ne zamandır haberleşmiyoruz , ses soluk da çıkmıyor, inşallah çok ağır bir tablo değildir..... :( Acil şifalar diliyorum.......

Zafer SAHIN' Alıntı:
Ufak bir görsel de ben paylaşayım :)
Ahh be Zafer hocam, insan hiç böyle şaka yapar mı ? Ben nebileyim şaka olduğunu, uçağa geçtim falan deyince..... :lollol: :lol: :lol:

Şaka bir yana geçmiş bitmiş olsun inşallah, en kısa zamanda tekrar sahalara dönmeni bekliyoruz. :RCKolik:

Zafer abi çok geçmiş olsun. Tek elle model kullanmakla ilgili Türker abinin bir videosu var. Bitince paylaşırım :)

6,7,8,9,11 nolu videolar ikinci ve üçüncü mesajda yerlerine eklendi. İyi seyirler :saygilar:

Zafer abi büyük geçmiş olsun :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
....6,7,8,9,11 nolu videolar ikinci ve üçüncü mesajda yerlerine eklendi. İyi seyirler :saygilar:
Emeklerine sağlık Rasim, harikasın :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Emeklerine sağlık Rasim, harikasın :halay:

Teşekkürler Mehmet abi ;) Nargilenle sen daha bir harikasın :laugh:

Bu arada üçüncü mesaja 10 ve 12 nolu videolar eklendi.

Özellikle Türker Akgün'den mod1 ve mod2 üzerine değerlendirmeler içeren 12 nolu videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Radikal bir çıkış, bizlere dayatılan mod2 kontrol sistemine açık bir başkaldırı, uçakçılara bolca sataşma ve çok kıymetli yorumlar içerir :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Özellikle Türker Akgün'den mod1 ve mod2 üzerine değerlendirmeler içeren 12 nolu videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ederim. Radikal bir çıkış, bizlere dayatılan mod2 kontrol sistemine açık bir başkaldırı, uçakçılara bolca sataşma ve çok kıymetli yorumlar içerir :)
Bir önceki uçuşunu da ben çektim. Dur yükleme yapayım da bunu ayrı bir konu olarak da paylaşalım Rasim :D

Görseller sahane valla [emoji5] biz gelemedik malesef bidahakine ins

Herkezin ucusu birbirin den guzel allah daha iyilerini daim etsin ins [emoji5]

Turker abi brova valla mod 1 devam turkiyede tek oluruz valla :)

Artik bi ara bi elle cay iceriz ne dersin [emoji1] [emoji1] [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla bayıldım , Tsa tanıtımından , mod değiştirmelere , çay keyfi ile beraber elmalı bir şeyler içmeye kadar harika bir gün olmuş...... :agreed: Harikasın Mehmedim, benim de canım çekti şimdi..... :p

Türkerim yine kafam karıştı ha , hakikaten benim parmaklar da kısa , aileron ile elevator her seferinde ucundan azcık birbirine karışıyor.Gerçi 3D falan yapmıyorum ama nedense şu mode1 işi bana çok mantıklı ve akılcı geldi...... :eek: :rolleyes:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Valla bayıldım , Tsa tanıtımından , mod değiştirmelere , çay keyfi ile beraber elmalı bir şeyler içmeye kadar harika bir gün olmuş...... :agreed: Harikasın Mehmedim, benim de canım çekti şimdi..... [emoji14]

Türkerim yine kafam karıştı ha , hakikaten benim parmaklar da kısa , aileron ile elevator her seferinde ucundan azcık birbirine karışıyor.Gerçi 3D falan yapmıyorum ama nedense şu mode1 işi bana çok mantıklı ve akılcı geldi...... :eek: :rolleyes:
Gec abi sende mod1 e oh be diceksin demedi deme [emoji5] [emoji5]
Turker abi bi yardimci olsakmi[emoji1] [emoji1] [emoji1]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Valla bayıldım , Tsa tanıtımından , mod değiştirmelere , çay keyfi ile beraber elmalı bir şeyler içmeye kadar harika bir gün olmuş...... :agreed: Harikasın Mehmedim, benim de canım çekti şimdi..... :p

Ben saga gel didimdi ;D

Zafer abi geçmiş olsun görseller bakamadım ama sabirsizlaniyorum.

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Çok güzel olmuş buluşma, katılanların eline sağlık. :thumbup: :RCKolik:

Zafer büyük geçmiş olsun. Kısa sürede iyileşirsin inşallah.
:(

Kadir SARIYILDIZ' Alıntı:
Benim için çok güzel bir tesadüf oldu. Havanın da güzel olması ayrı bir guzellik. Çok uzun bir zaman dilimi sonrasında tekrar böyle bir etkinliğe katılmış olmak harika. Çok keyif aldım. Görev başı öncesi moral yüklemesi yaptım. Cem'in son uçuşunda modeli costurmasi acaip iyi geldi. Modelin yeni olmasından ötürü olsa gerek, acaip heyecanlıydı ama yinede harika bir gösteri sergiledi. Turker'i Mode 1 sevdası yüzünden sanırım bir süreliğine kaybettik :D. Büyük bir modelle gelir diye düşünmüştüm, elindeki en küçük modeli alıp gelmiş :) Ayrica günün tek kirimiydi zannedersem, 550 Dominator un geçirdiği kırıma çok üzüldüm. İzlemek için koştura koştura gideyim derken malesef kırımına şahit oldum :/ Sahibi olan arkadaşımıza büyük geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda modelini tekrar gökyüzü ile buluşturur. Bende son ucusu arkadaşa kaydettirdim. Video her nasıl olduysa yatay kaydolmuş. Düzeltme falan derken yüklenmesi biraz zaman aldı.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kadir abi uçuşun çok güzel olmuş hareketler çok seri yeni tanıştık bu kadar beklemiyordum açıkçası kırımsız uçuşlar abi.