Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

fatih cebir' Alıntı:
Erkan abinin modelindeki sıkıntı bec kablosunun lehimi atmış Mehmet abi, 570 de ise 24 pinyon kullanıyorum artık teşekkürler güzel yorumların için sayın abimm :saygilar: :RCKolik:
O zaman 2 kere geçmiş olsun, Allah korumuş gerçekten de %p

Fatih eline sağlık. Erkan abiyle sahanın ve havanın tadını çıkarmışsınız. :thumbup:

Çok şükür kazası belasız bir badire de atlatmışsınız . :rolleyes:

Senin uçuşlarda keyif veriyor, sticklerine sağlık. :bravo:

Türker Akgün' Alıntı:
Fatih eline sağlık. Erkan abiyle sahanın ve havanın tadını çıkarmışsınız. :thumbup:

Çok şükür kazası belasız bir badire de atlatmışsınız . :rolleyes:

Senin uçuşlarda keyif veriyor, sticklerine sağlık. :bravo:
Teşekkürler Türker, evet sağlam bir badire atlatlık güzel yorumların için teşekkür ederim..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boyle güzel bir haftasonunu Sancaktepe Team bos geçmiş olamaz diye düşünür ve sayfada bir hareket bekliyoruz arkadaslar :D

[emoji16] Es geçmedik abi çok şükür paylaşım yapacam

Bu güzel son yaz gününden bizde nasibimizi aldık,çok güzel bir etkinlik oldu bol sohbetli bir o kadar da uçuşlu bir gündü.Karşıdan Özkan çıkıkcı abimiz ve izmit kocaelinden Sülayman kardeşimiz bu hafta misafirimizdi. Sülayman bu hobyle yeni tanışan biri yeni modelini test amaçlı bize misafir oldu yakında tanışma konusu açacaktır umarım.

Özetle çok uçuş yaptık bir iki aksilik dışında günümüz süper geçti.

Yanlız Erkan abinin özel isteğiyle şefimize yaptırdığı tereyağlı irmik tatlısı güne mühürü bastı, arkadaşlar 5 ayda 22 kilo verdim 1 günde 2 kilo almışımdır yani ;D :laugh: :D evet fotoları ve videoları paylaşalım.

Bu hafta bize eşlik eden ve diğer sancaktepe team arkadaşlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. :saygilar: :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

VAY VAY VAY VAY :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçuş videoları hariç, önemli tüm videoları :laugh: ;D izledim Fatih.

O mangal ve tereyağlı helva resmi bile yetiyordu aslında ama özellikle helva yeme videosu beni benden aldı :'( :'(

Neyse afiyet bal şeker olsun, yediklerinizin hepsi LOP LOP et olsun :lollol: :lol:

Paylaşım için teşekkür ederiz Fatih, ellerine emeğine sağlık :thumbup: :bravo: Biz de diyoruz Sancaktepe Team'den hiç ses seda çıkmıyor. Bu kadar yesem içsem, benim de sesim çıkmazdı :laugh: ;D

Güzel bir günde güzel bir buluşma daha yapmışsınız. Katılan tüm arkadaşların ayaklarına sağlık diyelim :RCKolik:

Vay Fatih abi süpersiniz kıskandık valla [emoji1]

Paylaşım için teşekkür ederim neşeniz bozulmasın

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben videoları izleyemedim de fotoğraflar her şeyi anlatıyor özetle bu haftanın en kıskanılacak buluşması olmuş :D

Fatih abi o nedir öyle ya, ayıptır ama ya :evil:

İnan akşama eve gidip terayağlı irmik tatlısı yaptıracağım, çok canım çekti :evil:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uçuş videoları hariç, önemli tüm videoları :laugh: ;D izledim Fatih.

O mangal ve tereyağlı helva resmi bile yetiyordu aslında ama özellikle helva yeme videosu beni benden aldı :'( :'(

Neyse afiyet bal şeker olsun, yediklerinizin hepsi LOP LOP et olsun :lollol: :lol:

Paylaşım için teşekkür ederiz Fatih, ellerine emeğine sağlık :thumbup: :bravo: Biz de diyoruz Sancaktepe Team'den hiç ses seda çıkmıyor. Bu kadar yesem içsem, benim de sesim çıkmazdı :laugh: ;D

Güzel bir günde güzel bir buluşma daha yapmışsınız. Katılan tüm arkadaşların ayaklarına sağlık diyelim :RCKolik:

Eyvallah gel beraber afiyet olsun Mehmet abicim.. :) :saygilar:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Fatih abi o nedir öyle ya, ayıptır ama ya :evil:

İnan akşama eve gidip terayağlı irmik tatlısı yaptıracağım, çok canım çekti :evil:

AAA Kardeşime bak kordinat at gönderelim tatlıyı Şafak..;D

Ali Yalçın' Alıntı:
Vay Fatih abi süpersiniz kıskandık valla [emoji1]

Paylaşım için teşekkür ederim neşeniz bozulmasın

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler Ali, atlayın gelin abi niye kıskanıyorsunuz ;D ;D

Doğukan Ocak' Alıntı:
Ben videoları izleyemedim de fotoğraflar her şeyi anlatıyor özetle bu haftanın en kıskanılacak buluşması olmuş :D

Asıl hazine videolarda Doğukan ;D şaka bir yana yaza doğru yapalım bi organizasyon gelelim tekrar bir araya arkadaşlar :saygilar:

Yok artık :eek: :eek: :eek: İstanbul çıtayı çoook yükseltiyor ama buluşmaya bak bee :bravo: :bravo: elinize sağlık :saygilar:

Ellerinize sağlık Fatih ,bu senenin son sıcaklarında güzel ve bol modelli bir buluşma olmuş.Yeme , içme de cabası.Paylaşım için teşekkürler. :thumbup: :halay: :halay: :saygilar:

Sancaktepe Team olarak yine güzel bir Pazar günü geçirdik ,Fatih abi sağolsun beni kırmadı helvayı yaptırdı arkadaşlarım ve kendi adıma çok teşekkür ederim ayrıca mangal için Taşdelen Kebap salonunda yaptırdığ köfte de çok lezzetliydi ustamızın ellerine sağlık ayrıca Özkan abi de geldi grubumuza renk kattı ayaklarına sağlık ve bütün güzel yorumlar için forum üyeleri arkadaşlara ayrıca paylaşımlar için Fatih ve Mustafa kardeşime çok teşekkür ederim..