Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Video ve görseller harika her zamanki gibi günümüz güzel geçti Fatih ve Cem abi video ve görseller için ellerinize sağlık bayağı güzel olmuş yeni arkadaşımız Mehmet Alp abi aramıza hoş geldin ve yeni model için iyi dilekleriniz için tşk ederim..RcKolik saygılar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hafta sonu içtima tamdı hava güzel olurda Sancaktepe ekibi kaçırır mı bu havayı gayet keyifli bol sohbetli ve uçuşlu bir gündü Erkan abi Align filosuna birde 700x i ekledi bende X olanını ilk defa gördüm gerçekten güzel modelmiş tekrar hayırlı olsun diyelim katılan arkadaşlarıma teşekkürler

Mustafa Atabek' Alıntı:
Hafta sonu içtima tamdı hava güzel olurda Sancaktepe ekibi kaçırır mı bu havayı gayet keyifli bol sohbetli ve uçuşlu bir gündü Erkan abi Align filosuna birde 700x i ekledi bende X olanını ilk defa gördüm gerçekten güzel modelmiş tekrar hayırlı olsun diyelim katılan arkadaşlarıma teşekkürler

Sancaktepe Team gün geçtikçe büyüyen ve güçlenen kadrosu ile 2018 yılına bomba gibi girecek inşallah :thumbup: %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sancaktepe Team gün geçtikçe büyüyen ve güçlenen kadrosu ile 2018 yılına bomba gibi girecek inşallah :thumbup: %p
Böyle bir ekip varsa baş mimar sizlersiniz abi en azından kendi adıma konuşayım modelcilik nedir sizden öğrendim sayenizde geliştirdim kendimi ekip olduk sayımız arttı sizden öğrendiklerimizi birbirimize aktardık samimi bir ekip olduk dünümüzüde biliyoruz bugünümüzüde[emoji6]saygılar

Mustafa Atabek' Alıntı:
Böyle bir ekip varsa baş mimar sizlersiniz abi en azından kendi adıma konuşayım modelcilik nedir sizden öğrendim sayenizde geliştirdim kendimi ekip olduk sayımız arttı sizden öğrendiklerimizi birbirimize aktardık samimi bir ekip olduk dünümüzüde biliyoruz bugünümüzüde[emoji6]saygılar

Eyvallah Mustafa kardeşim %p Hepimiz birbirimize elimizden geldiğince yardımcı olarak, bildiklerimizi paylaşarak, bu yolda kol kola yürümeye çalışıyoruz %p

Airwolf için Bilexten hemen ben de bir bilet istiyorum Fatih :)

Bu arada unutmadan mehmet bey'e de aranıza hoşgeldin diyoruz %p İnşallah yakın bir zamanda forumda da görürüz kendilerini

Erkan'ın maşallahı var. Nerede ise her ay yeni model ile geliyor sahaya. 500 XT'nin eski standard 500 büyük olduğunu sayenizde fark etmiş oldum. Yeni 700X modeli de ayrıca hayırlı uğurlu olsun %p

Bu arada şu Cem kardeşimize de yeni bir model aldırmayı başarırsan, artık seni kimse tutamaz Fatih :laugh: ;D

Uçuş videolarını henüz izleyemedim ama kısa muhabbet videoları harikaydı. Gelmiş kadar olduk. Ellerine, emeğine sağlık Fatih kardeşim :bravo: :halay:

Bu arada 570 ile ilgili neyi yeniden ayarlıyorsun Fatih ?? :rolleyes:

abi 24 pinyona geçtim,tabi motor zorlayınca hata verdi maksimum 3000waat çekerken loglarda 3850 gördüm :eek: bende timing ayarlarını biraz karıştırdım çözüldü çok şükür sıkıntı yok yani :halay:

Erkan abi fırından ekmek alır gelir gibi herhafta yeni model getiriyor saha ya abi :laugh:

Cem abiden umudu kestim artık 570 hediye edecez mecbur onun alacağı yok ;D

Ali Yalçın' Alıntı:
Allah neşenizi bozmasın yeni modeller, ateş ediyor, hayırlı uğurlu kırımsız uçuşlarınız olsun[emoji7]

Ekibe yeni heliciler de katılmış daha ne olsun [emoji41]

Bu arada Ediz hocamıda artık uçarken görmek istiyoruz, biraz emekli olmuş modunda gördüm [emoji28]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eyvallah kardeşim çok teşekkürler :saygilar:

Bu hafta yine sahadaydık çok şükür, gün sıcak başladı soğuk bitti katılan tüm arkadaşlara teşekkürler kırımsız bir gün oldu. Bu hafta tek fotoyla pas geçiyoruz bir dahaki buluşmada bir süprizimiz olacak [emoji16]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yoksa Cem arkadaşımız yeni bir model mi aldı sonunda ?

Bu haftayı da bos geçmemişsiniz Fatih, süpersiniz [emoji122][emoji122]

Biz de nasipse yarın sahalarda olacağız insallah [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem abimiz sürekli model alıyoda helikopter değil abi bütün modelleri deniyor sırayla adam tam modelci bizim gibi heliye takılı kalmıyor[emoji846][emoji846]
Yoksa Cem arkadaşımız yeni bir model mi aldı sonunda ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mustafa Atabek' Alıntı:
Cem abimiz sürekli model alıyoda helikopter değil abi bütün modelleri deniyor sırayla adam tam modelci bizim gibi heliye takılı kalmıyor[emoji846][emoji846]
Bakalım bu ne kadar bu şekil devam edecek Mustafa ;D

Bu arada demek kı sürpriz bu değilmiş :D Peki ne acaba :rolleyes: Haftaya bekleyip göreceğiz anlaşılan ;)

Hep beraber merakla bekliyoruz[emoji3]
Bu arada demek kı sürpriz bu değilmiş :D Peki ne acaba :rolleyes: Haftaya bekleyip göreceğiz anlaşılan ;)

Telefonda sıkıntı oldu geçen hafta buluşmasını paylaşamadım biraz geç oldu ama paylaşalım, güzel keyifli bir gündü :RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu uçuşta video kapattım sonra ne göreyim model yere konmuş :eek: hayatımda böyle bişey görmedim model 5 metreden ışınlandı yere ışık hızıyla, stick ayakların üzerinde modelin yanına gittik sadece bir ballink çıkmış o kadar bec kablosu çıkmış :D yani ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım o model o hızla yere indide nasıl kırılmadı apışıp kaldım 5 dakka :D neyse ki çok şükür kırımı altlattık :saygilar:

Geç olsun da güç olmasın be Fatih'im :thumbup: :bravo: Öncelikle ellerine sağlık kardeşim, teşekkür ederiz :yuppi:

Erkan gerçekten ucuz atlatmış ama tam olarak sorun neymiş anlamadım :rolleyes: Siz bir sebep bulabildiniz mii ?

Diğer taraftan 570 ile bu haftaki uçuşun sanki biraz daha Hızlı- Öfkeli tarzında olmuş ;D, sticklerine sağlık %p

Geç olsun da güç olmasın be Fatih'im :thumbup: :bravo: Öncelikle ellerine sağlık kardeşim, teşekkür ederiz :yuppi:

Erkan gerçekten ucuz atlatmış ama tam olarak sorun neymiş anlamadım :rolleyes: Siz bir sebep bulabildiniz mii ?

Diğer taraftan 570 ile bu haftaki uçuşun sanki biraz daha Hızlı- Öfkeli tarzında olmuş ;D, sticklerine sağlık %p

Erkan abinin modelindeki sıkıntı bec kablosunun lehimi atmış Mehmet abi, 570 de ise 24 pinyon kullanıyorum artık teşekkürler güzel yorumların için sayın abimm :saygilar: :RCKolik: