[Görseller]: Yuvacik Heliport Buluşması - 28.02.16

Arkadaşlar öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için tüm RCKolik ailesine çok teşekkür ederim. :RCKolik:

Gayet keyifli bir gün geçirdik ve benim için önemli bir dönüm noktasıydı. Son durumda Mode1 maceramız en azından bir süre daha devam edecek gözüküyor.

Sanki ilk heli uçurduğum günlere ve o heyecanlara geri dönmüş gibi hissettim kendimi. :D Enteresan bir şekilde tahminimin aksine sticklerde bir zorlanma beklerken en büyük sıkıntıyı switchlerde yaşadım. :eek: Flight Mode ve HOLD switch'lerini kullanmayı daha aklımdan geçirirken işler sarpa sardı. ??? Videonun sonundaki düşüş " HOLD " çekmeye çalışırıken oldu örnek olarak, çektim ama kafada gitti o sırada. :lollol: :lol:

Ama herşeye rağmen günün sonunda 4 pil uçup modeli tek parça olarak eve götürebilmek benim için büyük bir başarıydı doğrusu. :coolxf:

mevlüt yilmaz' Alıntı:
...Bu arada Türker hocamin yeni imaji yakismis :) mod 1 maiden hayirli olsun kazasiz bir sekilde atlatmissiniz.
İltifat için teşekkür ederim Mevlüt abi. Her yönden bir değişim trendidir gidiyor bu sıra bende, hayırlısı. :laugh:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
...Türker abi için çok sevindim. artik bundan sonrasi gelir.
Teşekkürler Erhan'ım, inşallah.

Dogukan Ocak' Alıntı:
Çikan isyandan sonra olumlu sonuç almisiz Türker abi adina ;D Tebrik ediyorum Türker abi ben bile izlerken heyecanlandim , 2. videoda çoktan alan turlarina baslamissin :laugh:
Teşekkür ederim Doğukan kardeşim, epey heyecanlı oldu gerçekten bakalım devamı gelecek mi...

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Sonunda Türker abiyi görebildik sahalarda, insallah tez zamanda 690sx ile de görmek kismet olacak :bravo:
Teşekkürler Rasim kardeşim, senin bu işte çok emeğin var. ;) Yazık etmeyelim 690'a, evde güzel durmaz mı şimdilik. :lollol:

Cahit Kas' Alıntı:
...Özlemistik Türkerin uçuslarini. Artik Logolari görmek isterim ben de.
Kocaeli bulusmasina da keske gelebilseydim. Ama mesafe çok. :(
Teşekkür ederim Cahit hocam. İnşallah uçuşların azda olsa izlenebilecek bir seviyeye gelmesi çok uzun sürmez. :)
Bizde çok isterdik seni aramızda görmeyi, ne güzel olurdu. :-\

ismail SENCAN' Alıntı:
...Türker abi artik seni kimse eski moduna çeviremez gibi geliyor. Masallah süperdi ilk uçusun.. %p
Teşekkürler İsmail, bakalım şimdilik bir süre daha Mode1'de kalacağım gözüken. :)

Mustafa Çoban.' Alıntı:
...bence mod 1 de kisa zamanda bayagi basari yakalamis Türker bey.
Teşekkürler Mustafa, daha başarı demek için çok erken bence. :laugh:

Ibrahim DEMIRBILEK' Alıntı:
...Türker Abi seytanin bacagini kirmis görünüyor, artik gerisi gelir :halay:
Normal uçus aninda rescue bile kullanmadi azminden dolayi yeniden tebrik ediyorum abi :saygilar:
Teşekkür ederim İbrahim kardeşim, söylediğin gibi şeytanın bacağını kırdık inşallah gerisi gelir. :thumbup:

Harikasınız arkadaşlar.... :halay: Türker'im , yeni mod uçuşlar mükemmel , senin elinden kurtulmaz zaten... :halay:
Patron her zamanki gibi sakin ve temkinli bir şekilde keyfini çıkara çıkara uçmuş :thumbup: , Mustafa maiden hayırlı olsun , 450 canavar olmuş maşallah... :bravo:
Murat , sen zaten yatırımı en güzel yere yapıyorsun , Erdeniz bu ilgi ve hevesle bence çok daha güzel uçuşlar yapacak , arkasında böyle bir baba olduktan sonra... :thumbup:

Paylaşım yapan elleriniz dert görmesin.... :saygilar:

Murat Samastı' Alıntı:
Evet abiler kocaeliye yakin olmak bizim icin buyuk bir sans bencede ve bugune kadar rc kolik ailesine bazen keske daha once katilsaydim diyorum her gecen gün daha keyifli uçuşlar oluyor ve bundan ben de erdenizde cok mutluyuz her gecen gun yeni birseyler daha ogrenip bu iste profesyonnelige ilerliyoruz gerci erdenize yatirim oluyor ins devam edip kendini geliştirir diye umut ediyorum :RCKolik:
Erdeniz'in bu işe erken başlaması ve senin gibi ona destek olan bir babasının olması sayesinde gelecekte eğer isterse modelcilik adına çok güzel yerlere gelebileceğini biliyoruz. Rahatlıkla bir Dunkan olabilir bence. :coolxf:

Ama kendini de unutma tabi. ;) Sende çok kısa bir zamanda çok iyi noktalara gelen yetenekli arkadaşlarımızdansın. %p Erdeniz'le, RCKolik'le beraber yürümeye devam. :RCKolik:

Bundan sonra biz yürüyeceğiz gençler koşacak, ama bizde arkadan takip edelimki gözümüz üzerlerinde olsun dimi. :lollol: :lol: :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Harikasınız arkadaşlar.... :halay: Türker'im , yeni mod uçuşlar mükemmel , senin elinden kurtulmaz zaten... :halay:
Teşekkürler Hakan abi, beyaz sayfaya birşeyler yazmaya başladık, bakalım ne olacak. :laugh:

Bir şekilde uçabilip, sohbete/muhabbete dahil olduktan sonra gerisi teferruat. :RCKolik:

Güzel yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Aynen dediğiniz gibi oldu, bu haftanın en büyük kazancı Türker kardeşimizin sahalara geri dönmesi oldu :halay: :bravo:

LOGO 800 toplantı ama henüz yeniden uçmaya fırsatımız olmadı. Buluşmaya kadar tüm ayarları bitirmeye çalışacağız. Ama en kötü ihtimal uçmasa bile :laugh: FOTOMODEL olarak :lollol: :lol: saha da kesin bizlerle olacak :laugh: ;D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mustafa maiden hayırlı olsun , 450 canavar olmuş maşallah... :bravo:

Paylaşım yapan elleriniz dert görmesin.... :saygilar:
Hakan Abim sağ olasın. Flybar devrini geçte olsa kapattık artık fbl devri başladı benim içinde... :saygilar: