Günün Fotosu

Günün Fotosu

İlker Sönmez' Alıntı:
Len hastanenin filtresi hiçbir fotoğrafı göstermiyor sadece Selçuğu attığı fotoğrafı gösteriyor , nasıl bir filtreyse :)
O filtre niyeti bozmuş İlker abi, çok manidar... :lol: :lol: :lol:

Günün Fotosu

bu aralar kargolarımız neden geç geliyor demeyin. herkez konuşur ak parti yapar ;D :p PTT araçları parti için çalışmaya başlamış

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Fotosu

Yok artık , fotomontaj falan olmasın , eğer doğruysa benim kaybettikleri kargomu , herhalde seçimden sonra falan araştıracaklar demektir.

Günün Fotosu

bunlarrrrrrrrrrrr paralel araçlarla eskort kadınlar taşıyorrrrrrrrr ;D :evil:

Günün Fotosu

Kargom kayboldu bir baktim havadan denizden geliyo herkes konusur ak parti yapar ;D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Yok artık , fotomontaj falan olmasın , eğer doğruysa benim kaybettikleri kargomu , herhalde seçimden sonra falan araştıracaklar demektir.
Senin kargo bir sürü türbe geçmiş şekilde pek bir muhterem şekilde gelir inşaallah.

Günün Fotosu

Evet arkadaşlar haftaya yakın geçmişten iki fotoğrafla başlamak güzel olur diye düşündüm.

Özellikle ikinci fotoğrafa dikkat, RCKoliğin temellerinin atıldığı gündür bence. :laugh:

Günün Fotosu

Allah muhafaza , ölümle dans ediyoruz gibi geliyor bunları gördükçe :)

Mesaj önemli olunca Yünetim tarafından yeni konu olarak AÇILMIŞTIR.

Günün Fotosu

Çok şekerler :D

Günün Fotosu

Minik goblinler. Çok tatlılar ;D

Günün Fotosu

700 size helikopter bunu yapabilirmi

NOT: Resim Yönetim tarafından kaldırılmıştır. Olay doğrudur Fatih. Ne yazık ki Align test pilotu çalışma sırasında TREX 700 helinin kendisine çarpması sonrası vefat etmiştir....

Günün Fotosu

fatih yıldırım' Alıntı:

NOT: Resim Yönetim tarafından kaldırılmıştır. Olay doğrudur Fatih. Ne yazık ki Align test pilotu çalışma sırasında TREX 700 helinin kendisine çarpması sonrası vefat etmiştir....
İnanılır gibi değil

Günün Fotosu

fatih yıldırım' Alıntı:

Pirozek mi bu? Resmi görmedim ama , yeni bir olay mı ?

Kağan Kazancı' Alıntı:
Pirozek mi bu? Resmi görmedim ama , yeni bir olay mı ?
Aynen o Kağan abi.

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi