Günün Fotosu

Günün Fotosu

Teşekkür ederim Türker abi :) Uçmama ihtimaline karşı en azından seyirlik olsun diye kanopi fin falan değiştirdim. :D

Alıcı dahil yerleştirdim herşeyini, ayar işleri kaldı.

Günün Fotosu

Rasim Öztürk' Alıntı:
İyi geceler :laugh:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok yakışıklı duruyo model , kuyruk borusu da baya kalın sanırım çok şık durmuş :)

EDIT: Çok da kalın değilmiş dalgınlığıma gelmiş :laugh: Ama 450'lere göre bir başka duruyor :evil:

Günün Fotosu

Sanırım 17mm idi çapı Doğukan :) Biraz da kuyruk ağır basıyor eldeki 1200mah 6s lipolarla ama üniteye güveniyoruz artık o konularda. Kullanıcıları 1600mah'a kadar lipolar kullanıyorlar, geneli 1350-1400... Neyse böyle de uçar bi şekilde.

Günün Fotosu

Gece gece uykularımı kaçırdın, gördüm ama yazamadım kardeşim,
maşallah çok tatlı olmuş, Adana' da ilk gördüğümde bunu bu şekilde yapacağını biliyodum zaten, elinden bir şey kurtulmuyor :thumbup:

kırımsız kazasız belasız kullanmanı dilerim :saygilar:

Günün Fotosu

Teşekkürler arkadaşlar, abiler :) Haftasonu maiden...

İbrahim üçlü set aldım kanopiyi, iki tane daha var onlar da güzeller ama bu ateş ediyor ;D

Günün Fotosu

Henseleite benziyor sanki
Hayırlı olsun.

Günün Fotosu

Rasim Öztürk' Alıntı:
İbrahim üçlü set aldım kanopiyi, iki tane daha var onlar da güzeller ama bu ateş ediyor ;D

Ben biliyorum ya bir değişiklik var ;D
güle güle kullan, yanıyor yanıyor maşallah :bravo:

Cahit Abi'ye de katılmamak mümkün değil tıpkı mini Henseleit :thumbup:

maideni merakla bekliyorum :saygilar:

Günün Fotosu

Bi şeyi çok isteyince olmazmış ;D

Servolardan biri tırt çıktı, enerji verince çalışmıyor, sinyal gelmeden failsafe'e giriyor falan... (yani öyle dediler, ben de bütün ihtimalleri denedim kendilerine hak verdim. Detaylar şu konuda; )

Bir adet SH-0255MG servoya ihtiyaç var. Maiden da ileri bir tarihe ertelendi. Logo550sx sahalarda tabii ki :)

Günün Fotosu

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bi şeyi çok isteyince olmazmış ;D

Servolardan biri tırt çıktı, enerji verince çalışmıyor, sinyal gelmeden failsafe'e giriyor falan... (yani öyle dediler, ben de bütün ihtimalleri denedim kendilerine hak verdim. Detaylar şu konuda; )

Bir adet SH-0255MG servoya ihtiyaç var. Maiden da ileri bir tarihe ertelendi. Logo550sx sahalarda tabii ki :)

Hayırlısı olsun. Vardır bunda da bir hayır ;)
Aksilik ya olmazsa olmaz :(
İki model olmasının en büyük avantajı biri olmasa biri uçuyo yinede, Logo'ya bi şey olmasında bu bir şekilde hallolur %p :saygilar: