Günün Fotosu

Abi bu sanki mobil fotoshop uygulamalarındaki hazır formatlardan biri gibi geldi bana :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Abi bu sanki mobil fotoshop uygulamalarındaki hazır formatlardan biri gibi geldi bana :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orası kesin :)

DenizSERT' Alıntı:
güzel tavsiyeler için teşekkürler :) 10 takım kadar gens i ayırıp sağlam olan hücrelerinden yeni pil yapma işine giriştim. 2 takım kadar sağlam pil cıktı bunlar da kalanları. bunları bi şekilde yok etmem gerek ama şuan ne yapacağımı bilmediğim için en güvenli olduğunu düşündüğüm dondurucuya attım :D
Pilottr nin pilotuna yakıştıramadım Pilottr bildiğim kadarıyla kargoyu da karşılayarak kullanılmayan lipoları almiyormuydu.[emoji15]

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Fotosu

Sizce bu Adamlar ne yapiyor :laugh: ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ayaktaki yorulmuş kalksa da ben otursam diye içinden geçiriyor[emoji16] [emoji16]

Uçak uçuruyorlar[emoji106] Oturan şahıs da sanırım arkadaşı yönlendiriyor(gerçi Ömer abi tek kelime ile anlatmış ama)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Günün Fotosu

Havada 2 model var gibi belkide kuştur tam gözükmüyor. Oturan kişi uçağı uçuruyor ayaktaki kişi sol üstteki modeli(modelse kesin helidir o ;D ) uçuruyor gibi geldi.

Günün Fotosu

Omer Erkan' Alıntı:

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Ayaktaki yorulmuş kalksa da ben otursam diye içinden geçiriyor[emoji16] [emoji16]

Uçak uçuruyorlar[emoji106] Oturan şahıs da sanırım arkadaşı yönlendiriyor(gerçi Ömer abi tek kelime ile anlatmış ama)

Aynen öyle abiler :thumbup: Barış kardeşimize nacizene Trainer modunda yardımcı olmaya çalışırken ben :laugh: :D

Günün Fotosu

Güzel bir Ankara Haftasonundan bir kare....

Fotoğraf kızım tarafından çekilmiş olup, kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Kızınızın ellerine sağlık Alı bey :halay:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Günün Fotosu

GAUI severlere gelsin :thumbup: :hoppa:

Günün Fotosu

Google amca ülkenin havasını güzel özetlemiş :laugh: :D

Günün Fotosu

Ufak bi kırım yaşadıkta[emoji85]