Günün Fotosu

Günün Fotosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ama arkadas kendisi kaşınmış :)

herşeyin bir bedeli var dimi abi :lollol: burdan çıkarılacak ders :evil: :evil: :evil: ! ! büyük kalça istiyorsan sonuçlarına katlanacaksın :lol: :lol: :lol:

Günün Fotosu

Mesut AKIN' Alıntı:
herşeyin bir bedeli var dimi abi :lollol: burdan çıkarılacak ders :evil: :evil: :evil: ! ! büyük kalça istiyorsan sonuçlarına katlanacaksın :lol: :lol: :lol:
Ya iyice merak ettirdiniz ben bu fotoyu göremiyorum, firewall'a takılıyor sanırım. :'(

Günün Fotosu

şimdi görebiliyormusun ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Fotosu

Türker'im olayı sonunda çözdüm. Şimdi Izmit'te ne IMUK ne de Adana'daki bir uçuş alanımız olmayacağı kesin belli oldu :-\ Bu durumda tek seçenek :lol: :lollol:

Günün Fotosu

Türker'im olayı sonunda çözdüm. Şimdi Izmit'te ne IMUK ne de Adana'daki bir uçuş alanımız olmayacağı kesin belli oldu :-\ Bu durumda tek seçenek :lol: :lollol:
Abi süpersin. Acaba Hobby King'de stoklara girer mi bundan. :laugh: :lollol: :lol:

Günün Fotosu

Adamların derdi, saha değil bizim gibi! Ne olacak , kaplumbağa gibi evini taşıyor istediği yerde uçuş yapıyor! Sırf bu saha derdi yüzünden Konya'ya taşınasım var! :(

Günün Fotosu

Özgür namı diğer Bukalemun arkadaşımızın yaptığı çalışma :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Günün Fotosu

Mesut AKIN' Alıntı:
Özgür namı diğer Bukalemun arkadaşımızın yaptığı çalışma :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Özellikle 1.resimdeki modellerin son durumları yorumlarına koptum :lollol: :lol: Özgür kardeşimizin ellerine sağlık :thumbup:

Günün Fotosu

Özellikle 1.resimdeki modellerin son durumları yorumlarına koptum :lollol: :lol: Özgür kardeşimizin ellerine sağlık :thumbup:
1. resmi daha şimdi gördüm, enteresan sorunlar. :lollol: :lol: :lol: