Günün Videosu

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Madem bugün nostalji takılıyoruz. Eskilerden bir şarkı çalalım : "One Way Ticket" :halay: :yuppi:

Çocukluğuma gittim bir an. Az dinlemedik bu şarkıyı. Teşekkürler Mehmet Bey. Güzel nostalji oldu...

Günün Videosu

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Çocukluğuma gittim bir an. Az dinlemedik bu şarkıyı. Teşekkürler Mehmet Bey. Güzel nostalji oldu...
Ne demek rica ederim Nesimi Bey ;)

Günün Videosu

One way ticket 20'li yaşlarımın başlarında heyecanla dinlediğim ve dilimizden düşmeyen bir şarkıydı...Ama Boney-M'i unutmak olmaz!...

Günün Videosu

Omer Erkan' Alıntı:
One way ticket 20'li yaşlarımın başlarında heyecanla dinlediğim ve dilimizden düşmeyen bir şarkıydı...Ama Boney-M'i unutmak olmaz!...
Aynen Ömer abi :thumbup: Güzel hatırlatma için teşekkürler :halay: İyi geldi sabah sabah :yuppi:

Yanlız klipler gerçekten çok ama çok komikmiş, şimdi insan daha iyi fark ediyor :lollol: :lol:

Günün Videosu

Yalnız bu işin sonu yok biliyorsunuz değil mi?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Günün Videosu

Evet bakalım kimler bu 1989 yapımı ünlü "Back to the Future Part II" hatırlayacak :laugh: :D

Az önce nette görünceye kadar hatırlamıyordum ama zamanında çok sevilen bu filmde Future (Gelecek) diye gidilen yıl bilin bakalım hangi yıldı ???

Cevap : Bildiniz ne yazık ki 2015 :laugh: :D

Günün Videosu

Keyifle izlediğim bir film serisiydi :) Serilerden birinde unutamadığım sahnelerden biri Michael j fox'un 'Johnny B Goode, u söylediği bölüm.Parçanın sonlarına doğru yaptığı hareketler ve gitar solo sonrasında herkesin o şapşal bakışını unutamıyorum.

Günün Videosu

Kusura bakmayın , youtube linkini bulamadım.
İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim , modelcilik insanı ne hale getiriyor , arkadaşı da can-ı gönülden tebrik ediyorum :lollol:

Günün Videosu

Adam modeli iyi kurtardı helel olsun ama bide videonun sonunda köprünün altına dikkat edermisiniz. Sanki anakonda gidiyor sudan yorumlarda da belirtmişlerdir zaten.

Günün Videosu

Doğukan Ocak' Alıntı:
Kusura bakmayın , youtube linkini bulamadım.
İzlemenizi şiddetle tavsiye ederim , modelcilik insanı ne hale getiriyor , arkadaşı da can-ı gönülden tebrik ediyorum :lollol:

Günün Videosu

veysel güler' Alıntı:
Adam modeli iyi kurtardı helel olsun ama bide videonun sonunda köprünün altına dikkat edermisiniz. Sanki anakonda gidiyor sudan yorumlarda da belirtmişlerdir zaten.
Anakondayı görünce şimdi daha da çok etkilendim. :eek: Valla helal olsun. :bravo:

Yalnız ben olsam o köprünün altından geçen şeyi gördükten sonra o eyaletten taşınırdım. :lollol:

Günün Videosu

veysel güler' Alıntı:
Gerçekten de güzel videoymuş, teşekkürler Doğukan ve Celalettin abi :thumbup:

Bu arada Veysel sen söyleyince yeniden izledim ben sadece köprünün altından geçen 2-3 ördek görebildim :laugh: :D

Günün Videosu

O anakondayı ben de farkettim ,
İyi ki biz gördük de suya giren arkadaş görmedi onu :lollol:

Günün Videosu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
...Bu arada Veysel sen söyleyince yeniden izledim ben sadece köprünün altından geçen 2-3 ördek görebildim :laugh: :D
:lollol: :lollol: Ördekmiş demek. Su dalgası yay şeklinde olunca yılanın yüzüşü gibi algılanıyor.