Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

Ynt: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

ismail ŞENCAN' Alıntı:
Maşallah güle güle kullan mesut [emoji106]
Teşekkürler.

Cengiz hocam ve Mesut kardeşim ile birlikte güzel bir haftasonu açılışı gerçekleştirdik. :thumbup:
Onlar her biri ayrı güzellikte olan modellerle zaman geçirirken ben de onları ve uçuş alanımızı görüntülemeye çalıştım :-\
Trex 700 e yapılan makyajla en az Goblin kadar güzel oldu bayıldım :agreed: kırımsız uçuşlar olsun

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selcuk Koyu' Alıntı:
Cengiz hocam ve Mesut kardeşim ile birlikte güzel bir haftasonu açılışı gerçekleştirdik. [emoji106]
Onlar her biri ayrı güzellikte olan modellerle zaman geçirirken ben de onları ve uçuş alanımızı görüntülemeye çalıştım :-\
Trex 700 e yapılan makyajla en az Goblin kadar güzel oldu bayıldım :agreed: kırımsız uçuşlar olsun

Eline sağlık kardeşim. Hava kapalı olmasa daha da güzel olacaktı.
Adamm yapıyorrrr yawww.[emoji6] [emoji1]

Mesut Sert' Alıntı:
Eline sağlık kardeşim. Hava kapalı olmasa daha da güzel olacaktı.
Adamm yapıyorrrr yawww.[emoji6] [emoji1]
idare et yavas yavas olacak daha caylagiz osd gelince daha guzel olur isallah yani umarim[emoji12]
Adamin Goblin kopyasi olup Goblinden guzel kanopisi varrrrrr[emoji3]

Aksama eve dönünce çay eşliğinde 2 tane guzel video beni bekliyor demek ki, ellerinize saglık arkadaslar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aksama eve dönünce çay eşliğinde 2 tane guzel video beni bekliyor demek ki, ellerinize saglık arkadaslar :)

Teşekkür ederim Mehmet abi. yalnız şunu soylim canopy beklediğimden daha da güzel. Çok güzel işçilik.

Mesut Sert' Alıntı:
Teşekkür ederim Mehmet abi. yalnız şunu soylim canopy beklediğimden daha da güzel. Çok güzel işçilik.
Resimlerden de anlaşılıyor zaten Mesut :) sadece siyah olan yerlerin bir kısmında kirmiZi renk kullanılsa imiş o zaman kaymakli ekmek kadayıfı olurmuş :) ) ki bu hali bile mükemmel :)

Selcuk Koyu' Alıntı:
Cengiz hocam ve Mesut kardeşim ile birlikte güzel bir haftasonu açılışı gerçekleştirdik. :thumbup:
...
Gerçekten çok güzel bir video olmuş, elinize sağlık. :bravo:

pilleri sarj ederken davetsiz misafirimiz power fanin icine girmek istedi gelen ses korkuttu bir an cihaz yandi sandik

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Selcuk Koyu' Alıntı:
pilleri sarj ederken davetsiz misafirimiz power fanin icine girmek istedi gelen ses korkuttu bir an cihaz yandi sandik
Aptal sinek o kadar yer var .fanı seçmiş. [emoji1] [emoji1] Canı serinlemek istemiş

Mesut Sert' Alıntı:
Beklenen an geldi. Bugün dayanamadım hava kapalı olmasına rağmen , yeni Speed fusilage canopyi havada görmeden duramadim. Ben çok beğendim. Havada gayet net görünüyor. Hava bulutlu olmasına rağmen. Umarım sizde beğenirsiniz. Iyi seyirler.
Hava biraz bulutlu olunca resmen sarı renkte patlama olmuş :thumbup: Dediğim gibi Trex havası değişmiş ve bence görsel anlamda gerçekten de gayet başarılı hale gelmiş Mesut :halay:

Selcuk Koyu' Alıntı:
Selcuk öncelikle ellerine, emeğine sağlık :bravo: Muzik seçimi, çekim açıları, senaryo ve kurgu olarak gün geçtikçe daha profesyonel düzenlemeler görüyoruz :bravo: :thumbup:

Mesut, yerine olsam Selcuk kıymetini iyi bilirdim. Malum herkese nasip olmaz ucuslarının havadan çekilmesi ;)

Selcuk Koyu' Alıntı:
Bu arada sineğe de yazık olmuş, yanlış yere girmenin cezasını çekmiş :D

Mobil oldugum icin fazla video izleyemedim ama fusalageli video yu izledim havada super duruyor , align bu speed fusalage canopy olayini mukemmel bir sekilde kendinede opsiyonel bir farkindalik olarak entegre etmis goblinle tutulan bir hatta gobline has deniledebilir , bu tasarimin sadece sen degil bende yapar ekler satarim diyip , align 700E dfc kullanicilarini tatmin etme noktasinda cidden cok basarili bir pazarlama taktigi yapmis ... helal olsun herif goblini tasarimindan dolayi almak isteyene al iste bizde yaptik bizde var demis :D isin sakasi bir yana , mesut cidden renk ve tasarimi mukemmel hasta oldum , gaui nin r1canopy sinin fusalage hali , hatta bu tabi zevk meselesi tamami ile kendi gorusum ben competiton canopylerinin boya tasarimini cok fazla begenmiyorum kirmizi veya yesil cizgiler comp. Serisinde limited olanlar var onlarindaha cok seviyorum belkide gozum oyle alisti diye ...

Cidden renk ve tasarimi super ve cok yakismis , sen simdi yeni model almis gibi olmussundur ...

Gule gule kirimsiz kullan , gorseller icin elinize saglik ... cidden imreniyorum size uctugunuz alan olsun , surekliliginiz , yenilikler olsun vsvsvs.. cidden bu konuda cok basarili adana team ;)

Ynt: Ynt: Güzel bir buluşma ve yeni Trex 700E Speed Fusilage canopy

byedz' Alıntı:
Mobil oldugum icin fazla video izleyemedim ama fusalageli video yu izledim havada super duruyor , align bu speed fusalage canopy olayini mukemmel bir sekilde kendinede opsiyonel bir farkindalik olarak entegre etmis goblinle tutulan bir hatta gobline has deniledebilir , bu tasarimin sadece sen degil bende yapar ekler satarim diyip , align 700E dfc kullanicilarini tatmin etme noktasinda cidden cok basarili bir pazarlama taktigi yapmis ... helal olsun herif goblini tasarimindan dolayi almak isteyene al iste bizde yaptik bizde var demis :D isin sakasi bir yana , mesut cidden renk ve tasarimi mukemmel hasta oldum , gaui nin r1canopy sinin fusalage hali , hatta bu tabi zevk meselesi tamami ile kendi gorusum ben competiton canopylerinin boya tasarimini cok fazla begenmiyorum kirmizi veya yesil cizgiler comp. Serisinde limited olanlar var onlarindaha cok seviyorum belkide gozum oyle alisti diye ...

Cidden renk ve tasarimi super ve cok yakismis , sen simdi yeni model almis gibi olmussundur ...

Gule gule kirimsiz kullan , gorseller icin elinize saglik ... cidden imreniyorum size uctugunuz alan olsun , surekliliginiz , yenilikler olsun vsvsvs.. cidden bu konuda cok basarili adana team ;)
Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Bende çok beğeniyorum. Her akşam bakmadan duramiyorum desem yalan olmaz. [emoji6] Çok güzel bir hava kattı modele. Kendime aldım diye demiyorum. Ama trex 700 u olanlara tavsiye ediyorum.