Hayırlı Bayramlar

Celalettin Yazkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Evet arkadaşlar bir ramazanı daha bugün itibarı ile bitirmiş olacağız. :)
Tüm forum arkadaşlarımın islam aleminin Ramazan Bayramını canı gönülden kutlarım.
Allah daha nice bayramlara huzur içinde ulaşmamızı nasip etsin ,zorda olanlara yardımcı olsun(Biz bayram yapıyorken Gazze de ki mazlumların durumu ortada)

Hayırlı Bayramlar

Ramazan bayramınız kutlu olsun. Nice mutlu bayramlar Arkadaşlar.

Hayırlı Bayramlar

anne ve babamdan ayrı 9 uncu bayramım anne ve babasının yanında olan herkes doya doya sarılsın bayramlarını kutlasın hepınızın bayramı mubarek olsun

Hayırlı Bayramlar

sizlerinde bayramı mübarek olsun

Hayırlı Bayramlar

Her gününüzün bayram tadında olması dileklerimle, iyi bayramlar.. :RCKolik:

Hayırlı Bayramlar

Herkesin Ramazan Bayramı'nı şimdiden kutlarım. :)

Özellikle yola çıkacak herkesin yolu açık olsun ve kazasız belasız bir Bayram olsun inşallah. :saygilar:

Hayırlı Bayramlar

Bir ramazanı da hayırlısı ile geride bıraktık :thumbup: Başta islam alemi olmak üzere, tüm müslümanların ve RCKOLIK ailesinin Ramazan bayramını kutlarım %p

Dünyanın değişik yerlerinde çeşitli zorluklar çeken tüm insanlara da tez zamanda ferahlıklar dilerim :embarras:

Hayırlı Bayramlar

Ramazan Bayramı hepimize mübarek ve kutlu olsun arkadaşlar ....Buruk bir şekilde bayrama girerken , yüce Rabbim , mazlum ve masum kullarına yardım etsin , akan kanı durdursun inşallah diyorum. :embarras:

Ynt: Hayırlı Bayramlar

Mübarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

Benim gibi ailesinden ve akrabalarından ayrı bir şehirde çalışan hayatını idame ettirenler için bayramlar çok güzel bir fırsat. Tatil tatil zamanı olur, bayramlar akraba ziyaretleri ile anlamlı ;)

İyi bayramlar...

Hayırlı Bayramlar

Bütün rckolik ailesinin ramazan bayramını kutlar büyüklerimin ellerinden öperim...

hayırlı sağlıklı bayramlar .

Ynt: Hayırlı Bayramlar

Herkezin ramazan bayramamini kutlarim iyi bayramlar :RCKolik: ailesi...

Hayırlı Bayramlar

Hayırlı bayramlar

Hayırlı Bayramlar

Herkesin bayramını kutlarım. Umarım bir sonraki bayramları daha güzel duygularla kutlarız

Hayırlı Bayramlar

Herkesin bayramı kutlu olsun...

Hayırlı Bayramlar

Hayırlı bayramlar arkadaşlar