heliden uçağa geçiyorum

nuksws99

Yeni Uye
merhabalar rc uçağa başlamak istiyorum şuanlık amazondan spektrum dx6i+ 6kanal receiver aldım fakat doğru düzgün bnf model bulamadım türkiyede şunu alıp kendi receiverimi kullansam sorun çıkar mı? brushless falan iyi gibi geldi.

tipi önemli değil benim için önemli olan kırılmasın windragon falan yazıyor eski konularda onlarda yurtdışı sitelerde ucuz thk da 500 tl olduğu için sıcak bakmıyorum.
teşekkürler. tavsiyelerinizi bekliyorum

heliden uçağa geçiyorum

iyi günler bende kendim size bir uçak önereyim dedim kendimde aldım dün elime geldi ama daha kutusundan çıkarmadım alan arkadaşlar baya olmuştu bu ürünü kumandasının çekim mesafesi düşük ama kumandanızda varmış bi bakın derim

heliden uçağa geçiyorum

hocam sıktı artık helikopter farklı birşey denemek istiyorum 850 tl ye kadar çıkabilirim. linkini attığım uçak çok hoş geldi.

heliden uçağa geçiyorum

Sevgili SUKA kardeş,
bu forum diğer forum gibi değildir, ;) Kendini doğru düzgün tanıtmazsan, Kimse değil bilgi hiç bir şeyini paylaşmaz.
Bir de anlamadığım mesele, bu isimlerinizi yazmaya niye çekiniyorsunuz, bilgilerinizi doğru düzgün verseniz de; biz de abi mi diyeceğiz, kardeşim mi diyeceğiz bilsek, belki bulunduğunuz şehirdeki arkadaşlar dan çok kısa sürede yardım alabilecek iken, şimdi nereden bilelim Adıyaman'da mısınız yoksa Yalova'da mısınız, bu şansıda yok ediyorsunuz.
Bu hobi tek başına yapılması ve keyif alınması çok zor bir hobidir. :saygilar:

heliden uçağa geçiyorum

düzelttim hocam yalovadayım doğru.

heliden uçağa geçiyorum

ucak kullanan abılerımız cevap verıcektır sana daha oncesınde kullandın mı ucak bılmıyorum ?
yada helıkopterde pılotajın hangı sevıyedeydı dıye soruyorum yalnıs anlama sakın bellı bır sevıyedeysen ucaga cok daha kolay adapte olursun ..

ucak kullanan abıler kızcak bana sımdı :D :D :D

ben kendıme bu modelı almıstım ve cok keyıflı bır model cok zor degıl kullanması ama alırsanız alt tarafını sıyah beyaz dama seklınce cıkartma ıle kaplayın seffaf oldugundan dolayı ters mıydı duzmuydu derken benım gıbı kırabılırsınız :D :D

heliden uçağa geçiyorum

Kendiniz yaparsanız benim modeli öneririm

heliden uçağa geçiyorum

byedz' Alıntı:
ucak kullanan abılerımız cevap verıcektır sana daha oncesınde kullandın mı ucak bılmıyorum ?
yada helıkopterde pılotajın hangı sevıyedeydı dıye soruyorum yalnıs anlama sakın bellı bır sevıyedeysen ucaga cok daha kolay adapte olursun ..

ucak kullanan abıler kızcak bana sımdı :D :D :D

ben kendıme bu modelı almıstım ve cok keyıflı bır model cok zor degıl kullanması ama alırsanız alt tarafını sıyah beyaz dama seklınce cıkartma ıle kaplayın seffaf oldugundan dolayı ters mıydı duzmuydu derken benım gıbı kırabılırsınız :D :D

hocam helikopterdede öyle 450 bouytta heli falan hiç kullanmadım v977 ve v931 gibi micro 6ch kullandım ama bir süre sonra sıktı . ürün güzel ama motorlar falan hazır olsun istiyorum,yurtdışından parça beklemek istemiyorum @kadir hocam güzel yapmışsınız ama şimdi o kadar uğraşıp kırmak istemiyorum o yüzden bnf bir uçak tercihim.Birde Spektrum dx6i'ya (kargoda şuan çarşamba gelicek.) şu kablo uyar mı simulatör için?
teşekkürler çok soru soruyorum ama :D

heliden uçağa geçiyorum

Umut, madem Yalovadasın, orada modelciliğin piri var. Orhangazideki alanda uçuşlar yapıyorlar. Hem bu işi daha yakından görürsün, hem de ilk ağızdan bilgi alırsın.