HeliDirect indirim kodu

ogulcanacar

Tecrübeli Uye
Siparis vericek olan varsa isini gorur belki.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

HeliDirect indirim kodu

Teşekkürler Oğulcan,

%10 indirim güzel bir fırsat. :thumbup:

HeliDirect indirim kodu

Türker Akgün' Alıntı:
Teşekkürler Oğulcan,

%10 indirim güzel bir fırsat. :thumbup:

ben siparişi geçtim bile abi :) çok bişey olmadı ama indirim indirimdir :)

Ynt: HeliDirect indirim kodu

130x ve mcpx e goblin canopi istedim abi 2 tanede pil %10 pek bisey yapmadi yani :)

Asil buyuk siparisi dun erhan abiyle verdik servolar falan ama ozamanda indirim kodunu gormemistim gitti %10 :((

Ynt: HeliDirect indirim kodu

ogulcan acar' Alıntı:
130x ve mcpx e goblin canopi istedim abi 2 tanede pil %10 pek bisey yapmadi yani :)

Asil buyuk siparisi dun erhan abiyle verdik servolar falan ama ozamanda indirim kodunu gormemistim gitti %10 :((
Neyse sağlık olsun, benim de bir kaç kez benzer durum başıma gelmişti :-\ Unutmadan yeni siparişlerin de hayırlı olsun :thumbup: Bir ara uçuş videosunu da paylaşırsın değil mi ;)

Ynt: Ynt: HeliDirect indirim kodu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Neyse sağlık olsun, benim de bir kaç kez benzer durum başıma gelmişti :-\ Unutmadan yeni siparişlerin de hayırlı olsun :thumbup: Bir ara uçuş videosunu da paylaşırsın değil mi ;)
Tabiki paylasirim ama biraz zaman alabilir abi cunku sarj aleti ankarada 130x de tombaladan cikip geldigi icin :) pilleri sarj edemiyorum :) ama ilk ucusta hemen ceker koyarimm :)

HeliDirect indirim kodu

O modellere goblin canopy çok güzel oluyor. Goblinde micro işine girse :D

HeliDirect indirim kodu

Arkadaşlar helidirectte canopylerde çok ciddi indirimler var. Bi göz atın bence.

HeliDirect indirim kodu

Goblin combo paketleri çok uygun fiyata ve üst seviye elektronikle birlikte , yeni başlayanlar olacaksa direkt alabilir bence %p

HeliDirect indirim kodu

Kanopi başına 30 dolar kargo giydiriyorlar ama...

HeliDirect indirim kodu

Helidirecte ürüne değil kargoya indirim istiyoruz !... :RCKolik: