Herkese merhaba

Batuhan Özdemir

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhabalar. Adım Batuhan Özdemir, 26 yaşındayım, gazeteciyim ve İstanbul'da yaşıyorum. Forumunuzla, Google sayesinde tanıştım ve yaklaşık 2 hafta önce de üye oldum. Bu süre içerisinde merak ettiğim birçok şeyi site içerisinde bulduğum için konu açma gereği duymamıştım. Şimdi açma sebebim ise, hem 2 haftalık süreçte bana kattıklarınızdan dolayı teşekkür etmek hem de artık bu aileye bir merhaba demek... Radyo kontrollü model uçaklarla tanışmam, 12-13 yaşlarında üvey babamın teşviğiyle gerçekleşti. Kendisi uçak mühendisi olması sebebiyle zaten çok küçük yaşlardan bu yana gerek statik, gerek lastik motorlu gerekse planör olmak üzere pek çok model uçak yapmış ve tabi ki bunları kırmıştı :laugh: RC model uçak deneyimi ise hiç yoktu. Bu maceraya beraber atıldık. Aldığımız benzinli trainer modelin alışveriş, montaj ve uçuş süreçlerinin tamamında bulunduğumdan bu hobiye ilişkin çok az da olsa bilgim var ancak o uçağı uçurmaya hiç cesaret edemedim. Uçağımızı birkaç kez kırıp tamir ettikten sonra bir kenara kaldırmıştık. O gün bügündür de modelciliğe uzun bir ara verdim. Geçtiğimiz hafta THK'dan bir simulator kumadası temin ettim ve ufak ufak çalışmalara başladım. Muhtemelen yaza doğru da bir model satın alabilirim. Herkese iyi günler dilerim...

Herkese merhaba

Hoşgeldin Ahmet,

Umarım istediğin gibi bir geri dönüş olur.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Herkese merhaba

Hoşgeldiniz Ahmet Bey.

Aramıza hoşgeldin Ahmet %p Biraz geçte olsa simulator kumandası alman çok yerinde olmuş. Yönler iyice oturmadan kesinlikle gerçek uçuşu önermiyoruz ;)

Sim yazılımı ve uçak sim dersleri için aşağıdaki konu sana yardımcı olacaktır ;)

Herkese merhaba

Batuhan hoşgeldin :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese merhaba

Hoşgeldiniz :) Keyifli forumlar.