Herkeze selamlar YARDIMCI olmanız Dileğiyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

havaci22

Yeni Uye
Şimdi öncelikle abilerim ve kardeşlerime herkeze selam olsun ilk 3 kanal ve sonrada 3,5 kanal ile başladığım bi hobi oldu model helikopter hobisi ve 3,5'un beni soğutmasından dolayı ara verdiğim tekrardan başlama ihtiyacı duyduğum o bırakamadığım bağımlılığa sizce hangi ürün ile başlamalıyım ?
1. ilk sorum 4 kanal hangi model ile başlamalıyım
2.orta seviye bi deneyimim olduğu için 4 kanal ile bi süre devam mı etmeliyim
3.v911'i adını daha yeni duyduğum için araştırmalarıma ve yorumlara bakaraktan birazda bu üründe karar kılmalıyım?
4.banggod sitesinden daha iyi bi ürün mü almalı yoksa burda kendi memlektimizdenmi almak daha iyi olur
5.banggod sitesinden alış veriş esnasında bir sorun yaşarmıyım?

lütfen rica ediyorum yazdıklarım hakkında bilgi sahibi olan büyüklerim ve kardeşlerim beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum .

Telefon numaram: 0545 373 37 14 arayabilirsiniz gerek ben sizi arayabilirim şimdiden çok teşekkür ederim iyi sabahlar dilerim :)

Öncelikle bir tanışma konusu acıp kendini tanıttıktan sonra forumda gerekli yerlerde bütün sorularının cevaplarını bulabilirsin...

Ben konumun gerekli Yere Açıldığını Düşünüyorum Ne Yaptığımı Ve Ne yapacağımın Belirterek Kendimden Bahsetmiş Oluyorum Zaten , Nasıl başladığım ve devam erdeceğimide çok güzel belirttim bence siz ya yazmak istemediniz yada kıvrandırmaya çalışıyorsunuz yinede sağ olun teşekkürler eder iyi günler dilerim

konuyu gereksiz yere açtınız diyen yok. Bu forumdaki güzel ortama dahil olmak için önce kendinizi tanıtacak bir konuyu tanışma ölümüne açın. Sorularınızın tamamının da cevabı forumda var zaten.
Model tercihinde de acele etmeyin. 4 kanal da almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...