Ilk ucagimi topluyorum ve bazi sorularim var

çinin resmi posta sitesinde oraya ne yazılcak bilen varmı

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hasan biraz beklersen 1-2 hafta sonra falan yukarıda verilen sitelerde bir hareket gözükmeye baslar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

[attachimg=1]
[attachimg=2]
durum nedir pek anlayamdım bir sorun yok değilmi herşey normal işleyişinde
Mazur görün daha ilk alışverişim yurtdışından

Ekli dosyalar

• Ekraafsdsadn Alýntýsý.PNG
    Ekraafsdsadn Alýntýsý.PNG
    34.3 KB · Görülme: 156
  • Ekran Aasasaslýntýsý.PNG
    Ekran Aasasaslýntýsý.PNG
    30.3 KB · Görülme: 155

Herhangi bir problem yok Hasan bey merak etmeyin.Kargonuz yola çıkacaktır kısa bir süre içinde.

teşekkür ederim cevapladığınız için

arkadaşlar 3 gündür uçakta gözüküyor inemedi bu uçak sizce normalmi bu?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hasan bey kısaca soyle diyelim ki siz de sürekli merakta kalmayın. Cinden gelen bir malzeme ortamlara 4-6 hafta arasında elimize ulaşıyor. Bu yüzden rahat olun ve beklemenin tadını çıkarın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

An itibariyle şarj aleti elimde sonunda geldi.
(içinden salatalık çıkmadı) :D :D :halay:

hasan arda sulak' Alıntı:
An itibariyle şarj aleti elimde sonunda geldi. (içinden salatalık çıkmadı) :D :D :halay:
Öncelikle gözün aydın Hasan. Demek ki neymiş, sabırla beklemek yeterliymiş :laugh: :D

Teşekkür ederim abi şarj aleti geliş süresince yaptığım simülasyon çalışmaları sonucunda nasip olursa haftasonu deneyeceğim bakalım bir modelim daha var onu bu bekleyişte yaptım full balsadan.Bunu kırarsam ondan devam edeceğim.

Teşekkür ederim abi şarj aleti geliş süresince yaptığım simülasyon çalışmaları sonucunda nasip olursa haftasonu deneyeceğim bakalım bir modelim daha var onu bu bekleyişte yaptım full balsadan.Bunu kırarsam ondan devam edeceğim.
İlk uçuş sırasında mümkünse bilen birileri olsun. Var mı çevrende tanıdık modelci ? Yoksa "Volkan Güneş" kardeşimiz ile iletişime geçmeni öneririm ;)

Unutmadan ilk uçuş çok özeldir. Bu yüzden mutlaka videosunu çek ve hatta zahmet olmazsa bizlerle de paylaş lütfen %p

Önerin için teşekkürler mehmet abi
Beni modelciliğe teşvik eden bir öğretmenim var.Onunla iletişime geçebilirem o gelecek

ozaman kırımsız kazasız uçuşlar diliyorum,, bu aralar rüzgar çok fazla o nedenle aşırı ters rüzgarda ilk uçuşunu yapmamanı öneririm, haftasonu umarım rüzgar az olur ve uçarsın..

ufak bir sorun var
şarj aletinin adaptörü 11 V a kadar veriyor benim pil ise 14.8 V
Şarj aletinin dc girişinde 11-18V yazıyor.PC in adaptörü var 19V onu kullanabilrmiyim

ufak bir sorun var
şarj aletinin adaptörü 11 V a kadar veriyor benim pil ise 14.8 V
Şarj aletinin dc girişinde 11-18V yazıyor.PC in adaptörü var 19V onu kullanabilrmiyim
Siz bence 19v vermeyin şarj aletine 11 volt verin sıkıntı olmaz o 14.8 volta yükseltir.