ISPARTA'da RC Ekibi var mı ?

Mehmet ÖZER

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Okulumun bitmesiyle geri döndüğüm Isparta RC Hobi anlamında beni üzmeye devam ediyor :(
Denizli'de olan mükemmel ekibimizden sonra Isparta'da çok yalnız kaldım :eek:
Isparta'da olan bildiğimiz arkadaşlar varsa bana yönlendirirseniz sevinirim. :saygilar: :RCKolik:

Forumda hiç dikkatimi çekmedi Ispartalı modelciler...

Burdur Isparta arası 30km... Aslında Hakan abi (Ürgenalp) ile ortada bir yerde buluşulabilir ;)

Daha önce birkaç üyemiz vardı Ispartalı.Ancak ne kadar aktifler bilmiyorum Mehmet.
Bizim Burdur'da da birkaç uçakçı ve ve 2 tane helikopterci var.Onlar da çok sık sahaya çıkmıyorlar malesef :(
Yani demem o ki kendi grubunu kendin kuracaksın.Bir pazar da atlayıp geleceksin buraya , buluşmuş olacağız.Başka türlü zor kardeşim.
Koskoca Ankara bir aydır toparlanamadı bir yerde , aslında çok modelci olmasına rağmen, buraları da artık sen tahmin et... :laugh:

Eskiden Oğuz Gün arkadaşımız vardı ama Isparta'dan Uşak taşındı zannedersem :rolleyes:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eskiden Oğuz Gün arkadaşımız vardı ama Isparta'dan Uşak taşındı zannedersem :rolleyes:

Evet Uşak a taşındım sanırım mehmet kardeşimizle daha önceden görüşmüştük. Isparta maalesef biraz vasat buluşmalar konusunda. Kendim orada bulunduğum süre içerisindede modelcilerle karşılaşamadım. Ama sanırım antalya ekibi baya bir aktif. ve ısparta antalya arasıda zaten 1 saatten biraz fazla. Haftasonları oradaki buluşmalara katılabilirsin.

Uzun uğraşlar sonucu kendime Isparta'da bir tane Uçak ve FPV ile uğraşan arkadaş edindim. Ne tesadüftür ki kendisi daha yeni bir Copterx 450Se v2 almış ve ayar konusunda sıkıntı çekiyormuş , devreye hemen girip ayarlarını yaptım , modelci hele ki helici bulmanın verdiği sevinçle hızlıca modeli de mekanik ayar anlamında hallettik :laugh:
Kendisinde " Turnigy 9xr " var , mekanik ayarları yaptım fakat kumandadan " Curve " değerlerini ayaryalamadım. Er9x yazılımı beni mahvetti , kendimi Da Vincinin Şifresi'ni çözüyormuş gibi hissettim :D

Haftasonuna kumanda ayarlarını da çözdükten sonra uçuşlar başlar diye düşünüyorum. :yuppi:

Hadi hayırlı olsun Mehmet , bunlar güzel haberler........ %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Hadi hayırlı olsun Mehmet , bunlar güzel haberler........ %p

Teşekkürler abi, Burdur'a da gelirim ben arkadaşı alıp , dağ yolundan akarız 40 dk.ya :rolleyes:

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Uzun uğraşlar sonucu kendime Isparta'da bir tane Uçak ve FPV ile uğraşan arkadaş edindim. Ne tesadüftür ki kendisi daha yeni bir Copterx 450Se v2 almış ve ayar konusunda sıkıntı çekiyormuş , devreye hemen girip ayarlarını yaptım , modelci hele ki helici bulmanın verdiği sevinçle hızlıca modeli de mekanik ayar anlamında hallettik :laugh:....
Şimdi sen yolda yürürken para bulmuş kadar sevinmişsindir Mehmet :thumbup: ki kim olsa sevinmez ki :halay: Şaka bir yana gerçekten çok sevindin, umarım iyi anlaşır ve çok güzel vakitler geçirirsiniz beraber ;)

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Uzun uğraşlar sonucu kendime Isparta'da bir tane Uçak ve FPV ile uğraşan arkadaş edindim. Ne tesadüftür ki kendisi daha yeni bir Copterx 450Se v2 almış ve ayar konusunda sıkıntı çekiyormuş , devreye hemen girip ayarlarını yaptım , modelci hele ki helici bulmanın verdiği sevinçle hızlıca modeli de mekanik ayar anlamında hallettik :laugh:
Senin adına çok sevindik Mehmet, inşallah güzel bir arkadaşlığın temellerini atarsınız. :RCKolik: