Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Karadeniz Buluşmalarımız Ana Başlık ( ORDU - GİRESUN - TRABZON - RİZE - ARTVİN )

Tebrikler dogukan süper uçuşlar :bravo: şu Overspeed hareketide süper :bravo:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Haftalık mini videolarımızı ekleyelim ;D
Makine ağlıyor ama çocuk dinlemiyordu :laugh: :D

fatih cebir' Alıntı:
Tebrikler dogukan süper uçuşlar :bravo: şu Overspeed hareketide süper :bravo:

Teşekkürler Fatih abim, güzel olduğu kadar çok tehlikeli de bir hareket. Ama izlemesi, dinlemesi ayrı güzel :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Makine ağlıyor ama çocuk dinlemiyordu :laugh: :D

Varsın ağlasın abi, ona bir şey olmaz :laugh:

Bu nedir böyle. :eek: :eek: Gaui alır bu makinayı senden Doğukan " Ver makinamızı yeter eziyet ettiğin " derler. :lollol: :lollol:

Maşallah diyorum, sticklerine sağlık kardeşim. :bravo:

Ama lütfen her zaman model böyle sizden uzakta olsun overspeed zamanı, kul yapısıdır. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Bu nedir böyle. :eek: :eek: Gaui alır bu makinayı senden Doğukan " Ver makinamızı yeter eziyet ettiğin " derler. :lollol: :lollol:

Maşallah diyorum, sticklerine sağlık kardeşim. :bravo:

Ama lütfen her zaman model böyle sizden uzakta olsun overspeed zamanı, kul yapısıdır. :RCKolik:

Estağfurullah abi, aksine böyle sağlam çıktığı için bir tane daha hediye etsinler :p :lollol:

Aynen öyle abi, çok tehlikeli hareket.. Feathering shaftın, pallerin fırlama ihtimali kat kat artıyor. Biz de tedbirimizi alıp uzakta yapıyoruz :)

Vııııy.... Vııııy.... Oveeeerr.... Sppeeeed.... diye sesler geliyordu, paller havayı inim inim inletiyordu :lol: :thumbup:

Dogukan Mahsallah hem sana hem alete nazar değmesin kardeşim süper. :thumbup:

Doğukan %p

Emre Kaman' Alıntı:
Vııııy.... Vııııy.... Oveeeerr.... Sppeeeed.... diye sesler geliyordu, paller havayı inim inim inletiyordu :lol: :thumbup:

:laugh: :laugh: :laugh:

Emre Yolcu' Alıntı:
Dogukan Mahsallah hem sana hem alete nazar değmesin kardeşim süper. :thumbup:

Teşekkür ederim Emre kardeşim, sağolasın :thumbup:

ismail ŞENCAN' Alıntı:

İsmail abi :saygilar: :saygilar:

Bravo gerçekten bu hareketin hakkını veriyorsun, Helal yozgat sonrası bu harekete sarmıştın şimdi nirvana. :saygilar:

Doğukan öncelikle eline sağlık yapmış olduğun denemeler şu ana kadar gördüklerimin arasında en ses çıkaranı :)

Bunun dışında ufak bir kaç eleştiri yapacağım,

Dün gece face'de yorumlarına biraz şaşırdım.Her model patlayabilir kardeşim, bir linke bakıyor.Senin gibi bir modelci ancak bu konuda şaka yapar, zaten bende öyle kabul ediyorum. :)

Patlayacak mı ? diye model uçurmanı da işin açıkçası biraz yadırgadım.Allah korusun o model patlamış olsa bunun nasıl gerçekleşeceğini sende tahmin edebiliyorsun.

Yapmış olduğumuz hobi ciddiyeti elden bırakmamamız gereken bir hobi.insanlara bu şekilde örnek olmamız gerektiğini düşünüyorum. Yaşanılan bir çok kötü tecrübe mevcut. :-\

Herkese güvenli,kırımsız uçuşlar. :saygilar::RCKolik:

Doğukan maşallah diyeyim nazar değmesin kardeşim sticklerine sağlık :thumbup:
Aman dikkat et %p
Model ister patlasın ister çatlasın ama kimseye bir şey olmasın :saygilar: :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bravo gerçekten bu hareketin hakkını veriyorsun, Helal yozgat sonrası bu harekete sarmıştın şimdi nirvana. :saygilar:

Çok teşekkürler Mustafa abi, çalıştıkça daha iyi olmaya başladı :saygilar:

Doğukan, tebrik ederim. Bu hareketin gerçekten hakkını veriyorsun :bravo:

Çok iyi pilotajının yanında, çok da alçakgönüllüsün. Yapıcı eleştirilere açıksın, kendini sürekli geliştirmeye çalışıyorsun.

Modelini seviyor, gereken özeni elinden geldiğince gösteriyorsun. Her ne kadar denediğin bazı hareketler tehlikeli olsa da, bilinçli bir modelci olarak bu tehlikeleri kontrol edilebilir seviyede tutmaya çalışıyorsun.

Varsa eleştirimiz veya eksik gördüğümüz noktalar, bunları rahatlıkla seninle paylaşabiliyoruz. Bunu kişiselleştirmeden, aile içinde, birbirimizi kırmadan gücendirmeden konuşabiliyoruz. Böylesi bir iletişimimiz olmasından dolayı da ayrıca mutluyum. İyi ki varsın ;)

Arda Erkan' Alıntı:
Doğukan öncelikle eline sağlık yapmış olduğun denemeler şu ana kadar gördüklerimin arasında en ses çıkaranı :)
Bunun dışında ufak bir kaç eleştiri yapacağım,
Dün gece face'de yorumlarına biraz şaşırdım.Her model patlayabilir kardeşim, bir linke bakıyor.Senin gibi bir modelci ancak bu konuda şaka yapar, zaten bende öyle kabul ediyorum. :)
Patlayacak mı ? diye model uçurmanı da işin açıkçası biraz yadırgadım.Allah korusun o model patlamış olsa bunun nasıl gerçekleşeceğini sende tahmin edebiliyorsun.
Yapmış olduğumuz hobi ciddiyeti elden bırakmamamız gereken bir hobi.insanlara bu şekilde örnek olmamız gerektiğini düşünüyorum. Yaşanılan bir çok kötü tecrübe mevcut. :-\
Herkese güvenli,kırımsız uçuşlar. :saygilar::RCKolik:

Beğendiğine sevindim abi sağolasın :)

Benimde şakaya vurmak istediğim nokta ordaydı zaten, bir ara çok muhabbet dönüyordu ya.. A markası böyle patladı, B markasının burası tutmadı öyle patladı, bu marka dandik şu marka kötü.. Benim de anlatmak istediğim ; evet her modelin dağılma, patlama riski var. Sonuçta kul yapımı makineler. Sadece kontrol senin elinde, en ufak mekanik arıza büyük felakete yol açabilir. Bunun en büyük tedbiri kendinden ve insanlardan uzak olması. Risk yine var mı? Elbette var.. Gerekli tedbirleri aldıktan sonra ''patlayacak mı'' acaba düşüncesiyle uçmak beni daha çok rahatlatıyor. Sonuçta iş ne kadar ciddi olursa olsun (ki zaten çok ciddi ve tehlikeli bir hobi) asıl amacımız eğlenmek olduğu için kafamda ki soru işaretlerini atarak uçmak beni daha çok rahatlatıyor ve uçuşa da yansıyor.
Ama bir modelin veya elektronik bir aletin bozulması, dağılması, patlaması veya kırılması olayının direk markaya yada parça üzerine atılması beni rahatsız eden durum. Facebook da paylaşırken vermek istediğim mesaj buydu; bu makineler bu limitlere dayanabiliyor, ''bazı'' kırımlarda suçun marka, model de değil kullanıcı hatasının da göz önünde bulundurulması gerektiğini anlatmak istedim.. Umarım yanlış anlaşılmamıştır, niyetim örnek olmak değil.
Tekrar söylemek istiyorum; gerekli tedbirlerden alındıktan sonra, ne kadar risk o kadar eğlence oluyor. Video da olduğu gibi hepimizin hoşuna gidiyor böyle şeyler görmek..
Yine overspeed üzerinden konuşursak, uçtuğum sırada herkese bu hareketin tehlikelerinden bahsediyorum. Forumda da 2015 Yozgat sonrasında bu konu hakkında bir çok tartışma konusu yapmıştık. Facebook üzerinde veya diğer ortamlarda da tehlikeli bir hareket olduğunu sürekli belirtiyorum. :saygilar: