Kargo Problemi ?

Emre Biçen

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Slmlar arkadaslar :saygilar:

6/10/2014 tarihinde helidirect ' ten 669.15 Dolarlık alışveriş yaptım ürün kargolandı ama 12 gün geçmesine rağmen hala Türkiye'ye giriş yapmadı sizce bu kadar gecikmesi normal mi.

Barkod numarası : CJ411226814US

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Kargo Problemi ?

Bende ayni dertten muzdaribim. Muhtemelen önümüzdeki hafta içi Türkiye ye giriş yapar. Sonraki hafta başında elinizde olur.

.::Tapatalk kullanılarak gönderildi::.

Kargo Problemi ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hangi siteden siparis etmistin Emre ??

Helidirect te siparis verdim mehmet abi

Bu arada yorumlarini gormek guzel mehmet abi h.geldin tekrar gecmis olsun ;)

Fatih TANRIVERDİ' Alıntı:
Bende ayni dertten muzdaribim. Muhtemelen önümüzdeki hafta içi Türkiye ye giriş yapar. Sonraki hafta başında elinizde olur.

.::Tapatalk kullanılarak gönderildi::.

Bu siparisten sonrada amainhobby den siparis verdim o turkiyeye giris yapti ondan once helidirectten verdigim siparis hala turkiyeye giris yapmadi

Bu tamamen şans bazen 1 haftaya bile geldiği oluyor. Bazen 6 hafta

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Bu tamamen şans bazen 1 haftaya bile geldiği oluyor. Bazen 6 hafta

Daha onceki siparislerimde turkiyeye girisi hic bu kadar surmemisti acaba bi problemmi oldu dusuncesine kapildim :). Neyse bi 30 gun bekleyim yoksa paypaldan onlemimi almam gerekecek

Su an icin beklemekten baska care yok tesekkurler

Kargo Problemi ?

Emre BİÇEN' Alıntı:
Helidirect te siparis verdim mehmet abi

Bu arada yorumlarini gormek guzel mehmet abi h.geldin tekrar gecmis olsun ;)
Tesekkurler Emre. Helidirect konudunda Erhan benden daha tecrubeli, dedigine gore normal :)

Kargo Problemi ?

Kargo bugun turkiyeye giris yapti. Demekki bu kadar uzun surede de kargo gelebiliyomus onu anladim :laugh:

ARKADAŞLAR HELIDREC VE AMAİNHOBİS DE UPS (HIZLI) DIŞINDAKİ KARGOLARI SEÇİNCE. KARGO NUZ 6 HAFTA SONRA GELECEKMIŞ GİBİ İŞİNİZİ AYARLAYIN. AMA 8 GÜN SONRADA KAPINIZI POSTACI ÇALABILIR. HİÇ BELLİ OLMUYOR.