KAYIP ARANIYOR !....

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 2,896
KAYIP ARANIYOR !....

Geçmiş olsun inşallah bir an önce bulursun

KAYIP ARANIYOR !....

Erkan geçmiş olsun. Bulsanda bulmasanda umarim şevkin kırılmaz. Her FPVci bu yollardan geçiyor anladığım kadarıyla. Kayıptan kaçış yok.
İnşallah pek zarar görmemiş halde bulursun.

KAYIP ARANIYOR !....

Model bulundu arkadaşlar. :thumbup: Çağrı ile yaptığım telefon konuşmasında bulunduğunu öğrendim. :) Dün gps verilerine göre yanından geçmişiz ancak hava karardığı için görmemişiz. :-\ Bu durumda Ragıpın önerdiği kayıp alarmının ne derece önemli olduğu burada anlaşıldı. :-\ Çağrı daha eve gelmeden müjdeyi buradan paylaşayım diye düşündüm.

KAYIP ARANIYOR !....

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Model bulundu arkadaşlar. :thumbup: Çağrı ile yaptığım telefon konuşmasında bulunduğunu öğrendim. :) Dün gps verilerine göre yanından geçmişiz ancak hava karardığı için görmemişiz. :-\ Bu durumda Ragıpın önerdiği kayıp alarmının ne derece önemli olduğu burada anlaşıldı. :-\ Çağrı daha eve gelmeden müjdeyi buradan paylaşayım diye düşündüm.
Çok güzel haber, hadi gözümüz aydın. :thumbup:

KAYIP ARANIYOR !....

Gözünüz Aydın :) Birisi size model hediye etmiş gibi sevinmişsindir eminim :)

KAYIP ARANIYOR !....

Evet uçağı buldum ve ilk incelemeleri bitirdim. Uçakla ilgili ayrıntıları FPV başlığı altında açarak, yaptığım iyi ve kotu şeyleri yazacağım. Guzel yorumlarınızı oraya saklarsanız çok sevinirim. Herkese çok teşekkur ederim.
Aynen biri bana model hediye etmiş gibi sevindim.

KAYIP ARANIYOR !....

Gözün aydın allah birbirinizdeb ayırmaz inşallah :thumbup: