kim istemez böyle bir bayan yanında :))

sterbe34

Yeni Uye
:thumbup:

yorumlar sizden

kim istemez böyle bir bayan yanında :laugh:

Uçuşu benimkine çok benziyor, sizcede öyle değil mi ? :yuppi:

Kendimi yüksek bir yerden atmalıyım. :'(

Öz eleştiri :rolleyes:
Ülkemizde kızların böyle şeyler yapabilmesi için desteklemek gerek, hangimiz kızımızı yanımıza alıp bak kızım bu aleron bu elavatör gel bunu öğren bir hobin olsun demişizdir bence çok çok az veya yok.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Öz eleştiri :rolleyes:
Ülkemizde kızların böyle şeyler yapabilmesi için desteklemek gerek, hangimiz kızımızı yanımıza alıp bak kızım bu aleron bu elavatör gel bunu öğren bir hobin olsun demişizdir bence çok çok az veya yok.

benim kızım 3 yaşında ama nezaman uçaklarla helilerle uğraşsam yanıma gelir tornavida alyan alır dur baba bende yardım edeyim der :D çok mutluyuz :D :D

Mesut AKIN' Alıntı:
benim kızım 3 yaşında ama nezaman uçaklarla helilerle uğraşsam yanıma gelir tornavida alyan alır dur baba bende yardım edeyim der :D çok mutluyuz :D :D

Benim kızda hep yanıma gelir, heliye vuu vuu der, tornavida alyanı alır etrafa atar ;D ;D

Gercekten cok net ve temiz ucmus, bravo ne diyeyim :thumbup:

Güzel uçmuş :halay:

Böyle hobilerle ilgilenmek için fazlaca güzel birisiymiş :laugh: Pek görmeye alışkın olmadığımızdan insan bi garipsiyor ;D

Ben evvela başlıktaki soruya cevap vereyim elbette evli olan arkadaşların eşleri yanında böyle bir kız istemez. :laugh:

İçimden geçeni söyleyeyim bence yapılacak ilk fun fly aktivitesine davet edelim. ;D

Bu da goblinci arkadaşlara gelsin :halay:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İçimden geçen malum heryerde nickname'im airwolf hatuna da MI-24 aşıladıkmı şöyle bir şey çıkartırız ortaya :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

simone'yi 1.15 de görünce

'' kumanda sticklerini nasıl kullanıyorsunuz '' paylaşımı aklıma geldi :D yanındaki arkadaş çift parmak kullanıyor.

Bu hanımefendiler, Top Models'in tv reklamlarındaki ''Erkeklere Özel '' tezini çürütüyorlar. :laugh: