Kişiye Özel Kumandalar - Sulu Kaplama Tekniği

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ilk denemelere ne zaman basliyorsun abi ??

Kısmetse önümüzdeki hafta ilk denemeyi yapmış olurum. :)

Levent Uygun' Alıntı:
Kısmetse önümüzdeki hafta ilk denemeyi yapmış olurum. :)
Super :halay: Detaylari ve ilk sonuclari merakla bekliyoruz abi :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Super :halay: Detaylari ve ilk sonuclari merakla bekliyoruz abi :thumbup:

Mehmetciğim, ilk kurbanım bu zavallı olacak. :lollol: :lollol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Abi birşey soracam biz kumandayı nasıl suya sokacağız.Acaba dış kabı söküp mü uygulamamız gerekiyor. :rolleyes:

Bu konuyu tamamen unutmuşum, durum şöyle; Firma ismi vermeyeceğim ama, bu işin malzemelerini temin etmek üzere anlaştığım firma nedense, ilk önce malzeme göndermeyi kabul etmesine karşılık daha sonra bana telefon ederek, bu işin kolay olmadığını, yapamayacağımı ve kaplamak istediğim malzemeyi kendilerine göndermemi " ÜCRETİ" karşılığı kendilerinin yapabileceğini söylediler, ben de buna gerek olmadığını, bu işin "AT ile DEVE olmadığını" söyledim ve daha sonrasında da vakit ayıramadığım için malzeme temin edemedim. Uygun bir zamanda projeye devam edeceğim. :saygilar:

Allah Allah onlara neymiş ki. Parası ile malzeme göndermemek de ne demek ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yahu ne ukala adamlar var ;D

Adam kendine rakip istemiyor :D

Levent Uygun' Alıntı:
Bu konuyu tamamen unutmuşum, durum şöyle; Firma ismi vermeyeceğim ama, bu işin malzemelerini temin etmek üzere anlaştığım firma nedense, ilk önce malzeme göndermeyi kabul etmesine karşılık daha sonra bana telefon ederek, bu işin kolay olmadığını, yapamayacağımı ve kaplamak istediğim malzemeyi kendilerine göndermemi " ÜCRETİ" karşılığı kendilerinin yapabileceğini söylediler, ben de buna gerek olmadığını, bu işin "AT ile DEVE olmadığını" söyledim ve daha sonrasında da vakit ayıramadığım için malzeme temin edemedim. Uygun bir zamanda projeye devam edeceğim. :saygilar:

Abi bakmışlar bu iş ekmekli , az maliyet , çok para kazandırıyor , arkadaşların dedikleri gibi kendilerine rakip çıkarmak istememişler :laugh: , çünkü bu tavırlarından en mantıklı bu fikir çıkıyor... :saygilar:

Galiba iş yapamıyorlar, asıl mesele o bence. ;) ama sıkıntı değil, birader önümüzdeki ay Çin'e gidecek, envai çeşidini buldum. :thumbup:

Levent Uygun' Alıntı:
Galiba iş yapamıyorlar, asıl mesele o bence. ;) ama sıkıntı değil, birader önümüzdeki ay Çin'e gidecek, envai çeşidini buldum. :thumbup:
Abi Türkiye de başka satıcı yok mu acaba ??

Sent from my iPhone using Tapatalk