Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

[Görseller]: Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

İlaç gibi bir gündü öyle özlemişim ki buluşmalarımızı. Akşam 8 de göreve gidip sabah 10 da çıktım dinlenmeden doğru sahaya koştum, iyi ki katılabilmişim şahane ortamımız ayrı bir enerji kaynağı oluyor benim için.
Evrim abi efsane çiğ köfteler için ayrıca teşekkür etmeden geçemem, çok sağ ol. :thumbup:

Helileri kaldırmayalı rahat bir 2 ay olmuştu. Fazlası var eksiği yok, havalanacakmı havalanmayacak mı diye tereddüt ederken beni çok şaşırttılar bayağı uçtu adamlar :laugh: 500 en son kalkarken yana yatıp servo ana dişli vs yemişti ayarları yapıp kenara kaldırmıştım bugün Türker Abi nin de sihirli kuyruk borusu düzeltme hareketide ( dizini kullandı ) heliye iyi geldi güzel güzel uçtu.

Şu ara yapmam gereken tek bir şey kaldı oda üç aydır kenarda brkleyen dx9 u aktif hale getirmek fırsat bulup onuda kullanmaya başlayınca işlem tamam.

maşallah Allah beraberliğinizi bozmasın.
Videoları izledim ama kısa geldi. Tadına doyamadım.

Türkere de maşallah diyelim. Acaba mod2 ye dönmek ister mi? :)

Bu hafta sonu güya ben de uçacaktım ama iki gündür ayağa kalkamıyorum. Sıcak çarptı galiba ama inşalşah en kısa sürede ben de video eklerim.

Mehmet Abi inşallah sorunu çözersin. Şükür kırım olmamış.

Valla ne diyelim, herkese böyle ve nicesi buluşmalar nasip olsun. :thumbup: İki haftadır maşallahımız var. :laugh:

Mehmet abinin son olaya şahit olamadan ayrılmam gerekti sahadan ama inşallah çözülecektir sorun. :rolleyes: Neyseki uçarken başa gelmedi. ???

Evrim katıldığı tüm buluşmalarda olduğu gibi yine muhabbetimize renk kattı. Üstelik cimcime kızıyla gelmiş, pek güzel vakit geçirdik hep birlikte. :thumbup: :halay: Çiğ köfteye ise ancak cila denebilirdi. :laugh: :hoppa: Geçen zaman zarfında tahmin ettiğimiz gibi tam bir fanatik uçakçıya dönüşmesine rağmen seviyoruz yine de onu. :lollol: :lol: Karanlık tarafı görmüş bir modelci en nihayetinde mutlaka dönecektir birgün. ;D Kesesine bereket diyor ve teşekkür ediyoruz. :RCKolik:

Şafak'ta sağolsun yine buluşmamıza katıldı, üstelik modeli ayağa kaldırmış olarak. :bravo: Hatta uçuşlarını da yaptı fakat en sonda yaptığı acil iniş ile günü kapattı. Kırılmış bile demiyorum tamir edilebilir seviyede hasar görümüş bir skid hasarı oldu yalnızca. İnşallah yeni ünite geldiğinde çok daha güzel olacak. ;)

Günün bombası elbette Mustafa'nın buluşmaya gelmesi oldu. :yuppi: Biz görmeyeli Mustafa arabayı bile değiştirmiş, ne kadar zaman oldu siz düşünün artık. :laugh: Öncelikle Allah aracını kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah. :halay: Modellere gelince Mustafa her ne kadar hatırlayamasa da uçup uçmadıklarını maşallah her ikiside canavar gibi uçtu. :hoppa: Ayrıca epeydir buluşmalara gelemiyor olsada pilotaj bence benim son izlediğim yerde aynen duruyordu. :coolxf: :RCKolik:

Şafak'la Mustafa benim 500'e bir diz müdahalem olduğunu söylüyorlar. Ancak dizim kazayla çarpmış falan olabilir olsa olsa. Yoksa tutup dizimle yamuk kuyruk borusunu düzeltecek halimde yok herhalde. :lollol: :lol: :lol: İftiraya kurban gidiyorum resmen. ;D :p

Rasim kardeşim 690 zamanı gelmiş diye yorum yazmış, benimde kanım kaynamaya başlamadı değil. İlk fırsatta ya 690'ı ya da 700 nitroyu uçurup nasıl hissettireceklerini görmeyi çok istiyorum. Artık bakalım ne zaman olur bilemiyorum.

Cahit hocam da hastalanmış, öncelikle geçmiş olsun diyorum. Mode1 nasıl gidiyor Mode2'ye dönüş olur mu demiş. Epey bir emek verdim bundan sonra Mode2'deki seviyeme ulaşıp en azından kıyaslama yapabileceğim kadar bir süre daha Mode1'de kalmayı planlıyorum. Yavaş yavaş hissiyattan memnun olmaya başladım diyebilirm. Ama henüz net birşey söylemek için erken sanırım. :RCKolik:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Vee görmek istediğim video sonunda gelmiş :bravo: :bravo: :thumbup: :thumbup:

Artık Logoyuda sahalarda görebiliriz diye düşünüyorum, maşallah uçuşlar süper :saygilar:

Elinize sağlık, buluşmada pek keyifli geçmiş. Keşke bizde olsabilseydik :)

Sahadayiz :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maşallah nazar değmesin. :) :bravo:
Bu hafta yokum maalesef :(

Rasim maiden videonu merakla bekliyoruz :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sahadayiz :)

Way arkadaş

Kacak buluşma haa yaktım sizi [emoji3]

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[emoji22][emoji1]

Görselleri bekliyoruz.. Kırımsız uçuşlar...

Emre Kaman' Alıntı:
[emoji22][emoji1]

Sol arkadaki Rasim gb sanki. ama yok ya Emre yok orda Rasim Emreyi tek bırakmaz Eskişehir de. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biraz daha foto

Uçuşlarımız çok şükür kırmışız bir sekilde bitti. Simdi de keyif zamanı :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Uçuşlarımız çok şükür kırmışız bir sekilde bitti. Simdi de keyif zamanı :D

Oooo afiyet olsun :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi