Görseller Kocaeli Buluşmaları (Ana Başlık)

Türker abi, sen ve Mehmet abi hobiden emekliyemi ayrıldınız ? :) Niye buluşmalarda hiç yoksunuz? Hatta ortalıkta da pek yoksunuz :)
Bizde pazar günü aynı şeyi konuştuk Kenan hocamla. Büyüklerimizi, üstadlarımızı aramızda görmekten onur duyarız.

Böyle düşündüğünüz için biz onur duyduk arkadaşlar, utandım doğrusu :laugh:

Sizden biraz daha önce bu işe merak salmış insanlarız biz sadece. Son dönemde yaş itibariyle çoluk çocuk... farklı bir tempoda gidiyor hayatlarımız, o sebeple hobilere yer açmakta ve enerji toplamakta zorlanıyoruz. Ama önümüz yaz, sırf sizinle sohbet edebilmek için bile olsa geleceğiz inşallah. Mehmet abi adına da konuşmuş oldum ama sağolsun bu zamana kadar beni hiç kırmadı. Birlikte geliriz diye düşünüyorum. :RCKolik:

Türker abi, sen ve Mehmet abi hobiden emekliyemi ayrıldınız ? :) Niye buluşmalarda hiç yoksunuz? Hatta ortalıkta da pek yoksunuz :)
Aynen kardesim. Biz artık yaslandık ve emekli olduk. Pistleri de genç arkadaşlara devrettik.😁

Şaka bir yana kısa olan ama uzun süren bir mola verdik diyelim. İnsallah en kısa süre içerisinde yine pistlere döneceğiz. Sadece enerji topluyoruz diyelim. :lollol: