Kraken nitro kitten elektrikliye dönüş

araslı

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle model ve modeldeki revizyon hayırlı uğurlu olsun @araslı :thumbup:

Benim merak ettiğim bir konu var. Bu nitrodan elektrikliye dönüş için SAB bir çevrim kiti mi var ? Yani bu değişim için nitro modelde neler değişti ?
Selamlar Mehmet bey teşekkür ediyorum. Kutudan Elektirikli çıkıyor nitro dönüşüm kiti ile kurmuş Ramazan bey, bana gelince nitroyu iptal ettim

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Kazasız , kırımsız keyifli uçuşlar, elinize sağlık.

Konu dışı ama forum kuralları gereği (Helici olunca, heyecandan gözden kaçırdı adminlerimiz galiba :lollol::RCKolik:), profil isimlerimiz nick ten ziyade "Ad Soyad" şeklinde olması gerektiğini hatırlıyorum.

Düzeltirseniz Adınızla hitap edebiliriz.

Cevap için teşekkürler. Tekrar hayırlı uğurlu olsun :thumbup:
Selamlar Mehmet bey. Net anlatmak gerekirse; bilindiği üzere krakende ortalama 3cm karbon frame var. Sonrası yan kapaklar ve paçaları olarak tabir ettiğimiz parçalar onların altınada iniş takımları oturuyor. Nitroda bu kapaklar yok onun yedine aynı 700 competition da ki gibi karbon frame var. Dönüşümde başka hiç bir şey yapmıyorsunuz. Çok basit, sıkıldım derseniz 1 saatte nirtoya geçersiniz.
ilk izlenimlerim; model çok narin yere sert inmeye gelmez, o yan kapakları elinize alsanız helikopteri bunlar mı taşıyacak dersiniz ama taşıyor ?.
özel bir dişli grubu yapmışlar bunun içimdeki gres uçuşta dışarı çıkıyor bakalım ne sorunlar olacak. Manisalı Kaan’la sürekli irtibattayız bakalım neler yaşayacaz. Görüşmek üzere. ✋

ilk izlenimlerim; model çok narin yere sert inmeye gelmez, o yan kapakları elinize alsanız helikopteri bunlar mı taşıyacak dersiniz ama taşıyor ?.
Valla model ilk çıktığında bize de öyle geldi :D Modeli gören birisi olarak sen de bunu teyid ediyorsan demek ki birazcık narin bir model :)
özel bir dişli grubu yapmışlar bunun içimdeki gres uçuşta dışarı çıkıyor bakalım ne sorunlar olacak. Manisalı Kaan’la sürekli irtibattayız bakalım neler yaşayacaz. Görüşmek üzere. ✋
Uzun süredir yabancı siteleri artık pek takip etmiyorum. Ama bu modelim özel dişlisi ile ilgil olarak gren kaçırma problemini bir yerlerse ben de okumuştum. :( Sırf değişiklik olsun diye böyle bir yapıya Sab geçmiş olması gerçekten de tuhaf :D

Uçtukça geri bildirim yaparsan seviniriz :) Sayende biz de bu yeni model hakkında biraz daha bilgi Sahibi olmuş oluruz :RCKolik:

Valla model ilk çıktığında bize de öyle geldi :D Modeli gören birisi olarak sen de bunu teyid ediyorsan demek ki birazcık narin bir model :)

Uzun süredir yabancı siteleri artık pek takip etmiyorum. Ama bu modelim özel dişlisi ile ilgil olarak gren kaçırma problemini bir yerlerse ben de okumuştum. :( Sırf değişiklik olsun diye böyle bir yapıya Sab geçmiş olması gerçekten de tuhaf :D

Uçtukça geri bildirim yaparsan seviniriz :) Sayende biz de bu yeni model hakkında biraz daha bilgi Sahibi olmuş oluruz :RCKolik:
Mehmet abi haklısın bu model hakkında forumda pek konu yok,
ben de bir konu açıp biraz foto ekleyeyim foruma içerik eklemiş olalım:saygilar:

Uçtukça geri bildirim yaparsan seviniriz :) Sayende biz de bu yeni model hakkında biraz daha bilgi Sahibi olmuş oluruz
Heyecanını kaybetmişsin Mehmet abi?