Küçük gate / DVR kayıt

Murathanaksoz

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.youtube.com
İlgi Alanı
Multikopter
:saygilar: :RCKolik:

Sizle "küçük gateler boy boy" adlı çalışmamı paylaşıyorum ;D iyi seyirler....

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Küçük gate / DVR kayıt

Sorması ayıp sen haftada kaç kez ucuyorsun Murathan :D Gözlerin bozulmamasını şaşmamak lazım, bu kadar uçuşa ve hiza gözmu dayanır Allah askına :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sorması ayıp sen haftada kaç kez ucuyorsun Murathan :D Gözlerin bozulmamasını şaşmamak lazım, bu kadar uçuşa ve hiza gözmu dayanır Allah askına :lol:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet abi :saygilar: vallahi 1-2 sene içerisinde geçimimi sağladığım işin bu olması yolunda adımlar atmak istiyorum.En az 1 kere uçmaya çalışıyorum ama yetmiyor :) Yaz gelsin işe gitmeden sabah 5:30 da kalkıp uçucam valla ;D

Küçük gate / DVR kayıt

murathanaksoz' Alıntı:
Mehmet abi :saygilar: vallahi 1-2 sene içerisinde geçimimi sağladığım işin bu olması yolunda adımlar atmak istiyorum.En az 1 kere uçmaya çalışıyorum ama yetmiyor :) Yaz gelsin işe gitmeden sabah 5:30 da kalkıp uçucam valla ;D
Büyük konuşmak gibi olmasın ama beni kimse uçmak için o saatte kaldıramaz :lollol: :lol:

İnşallah her şet hayalin gibi olur ama bence mümkünse hobi hobi olarak kalmalı. Eğer ondan profesyonel olarak para kazanmaya başlarsan artık o hobi değil iş olacağından bence eski heyecanı kalmayabilir :rolleyes: diye düşünmekteyim :)

Küçük gate / DVR kayıt

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Büyük konuşmak gibi olmasın ama beni kimse uçmak için o saatte kaldıramaz :lollol: :lol:

İnşallah her şet hayalin gibi olur ama bence mümkünse hobi hobi olarak kalmalı. Eğer ondan profesyonel olarak para kazanmaya başlarsan artık o hobi değil iş olacağından bence eski heyecanı kalmayabilir :rolleyes: diye düşünmekteyim :)

Haksız sayılmazssın aslında abi, müzik benim için öyle olmuştu ama yine sahneye çıkınca "iyi ki" diyorum :) Belki bu da öyle olur bakalım, zaman göstericek :laugh:

Küçük gate / DVR kayıt

Eline sağlık Murathan. :thumbup: Senin gibi genç arkadaşlarımızı izledikçe benden geçmiş, yaşlanmışım diyorum. :laugh:

Bazen izlerken bile yoruluyorum. :lollol:

Ama sizin arkanızdayız, çalışmaya devam. :RCKolik:

Küçük gate / DVR kayıt

Türker Akgün' Alıntı:
Eline sağlık Murathan. :thumbup: Senin gibi genç arkadaşlarımızı izledikçe benden geçmiş, yaşlanmışım diyorum. :laugh:

Bazen izlerken bile yoruluyorum. :lollol:

Ama sizin arkanızdayız, çalışmaya devam. :RCKolik:

Abi çok teşekkürler =) Ben de geçen dedim "28 yaşındayım çok geç kaldım " dedim kendime 40'tan önce filan uluslar arası yarışların en az 5'ine filan girmek lazım ki yeni çocuklar çok fena geliyor dünyada :)