Kulaklik Onerisi ( Guclu Bass ) Tavsiye ?

Merhaba arkadaslar ipade uyumlu berrak ses ve guclu bass veren disariya fazla ses vermeyen kulaklik ariyorum.Hatta boyle birsey mumkunmu bilmiyorum ama ev sinema sistemi hissi vericek bir kulaklik ariyorum.Max butce 250 tl .Onerilerinizi bekliyorum saygilar...

Böyle bir konu açılmış, ben de az önce şans eseri fark ettim :-\ Yok mu bir önerisi olan :rolleyes:

ben bu kullaklığı kullanıyorum inanılmaz kaliteli sesi var ,beats audiyolu HTC one X telefonumda beats audiyo kulaklığa 450tl vermemk için bunu tercih etmiştim çok iyi bir performansı var zaten DENON ses sistemlerinde hoperlorlerde en kaliteli firmalardan, şimdide aynı kullaklığı LG G2 de kullanıyorum Bass sesleri mükemmel

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mesut AKIN' Alıntı:
ben bu kullaklığı kullanıyorum inanılmaz kaliteli sesi var ,beats audiyolu HTC one X telefonumda beats audiyo kulaklığa 450tl vermemk için bunu tercih etmiştim çok iyi bir performansı var zaten DENON ses sistemlerinde hoperlorlerde en kaliteli firmalardan, şimdide aynı kullaklığı LG G2 de kullanıyorum Bass sesleri mükemmel
450 TL Kulaklık mı :eek: Ne yaptın üstad ya :-\ Fiyatı gerçekten iyiymiş :laugh: Tavsiyen için teşekkürler üstad. Bir ara ben de iyi bir kulaklık alayım demiştim, benim işime de yarayacak, sağolasın :thumbup:

Aslinda benim istedigim kulak ustu bantli kulakliklardandi ancak sizinyorumunuz kafami karistirdi mukemmel ses ve bass tamda benim aradigim ozellikler :)

Ynt: Kulaklik Onerisi ( Guclu Bass ) Tavsiye ?

Mehmet abi 450 kulak ici olan : 1300TL kafa ustu olan :D beats audio kullakliklarda ses islemcisi var Dr.Dre hip hop sarkicisinin kurdugu bir firma ve beats audio ozellikli telefon ve mp3 playerlarda inanilmaz bir ses verir saar edici :D

Mehmet bey eger kulak ustu istiyorsaniz dun media markta 10 cesit kullaklik denedim ama kesinlikle tavsiyem sony nin 179 tl idi yanlis hatirlamiyorsam bi kullakligi var onu alin ama fiyat daha uygun isterseniz nerdeyse onunla ayni ses kalitesinde philips vardi kulak ustu 79tl ve ses bu fiyata gore cok iyiydi LG G2 ile denedim sahane bas verdi :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Mesut bey mediamarktin internet sitesine girdim iki markadada maglesef o fiyatlarda kulaklik yok genelde kulakliklar birbirine benzer ama acaba internet sitesinde bakip resimden tanima imkaniniz var mi :) zaten cok az cesit var.Tabi denediginiz urunler internet sitesinde olmayadabilir.sonyde extra bass diye bir model var ama 99 tl acaba o muydu ?

şuana kadar senheisser dan iyi kulaklık kullanmadım.marka senheisser seçin bence.fakat modeli bütçenize göre ayarlayabilirsiniz.mx80-mx 170 bile fiyatına gore cok iyi kulaklıklar.bunlar senheisserın en dusuk kulaklıkları biri 15tl oburu 20tl ona rağmen başarılı.kulak içi istiyorsanız street III du sanırım kullananlar memnun.ben bir headset bir de kulakiçi kullanıyorum.bence bu yontem gayet iyi.cunku headsetler dışarıya ses vermeden ve ses almadan kaliteli ses sunuyorlar.kulak içinde ise dışarı seslerini azalmak için ses arttırıyorsunuz ve bu kulak için zararlı.benim dusuncem bu yonde.yardımcı olur umarım.iyi forumlar..

erinc senheiser tiz agirliklidir ve yuksek seste baslar portler kaldirmaz , Denon-dunyanin en-iyilerindendir fitsatin-olursa bi dene derim aradaki muazzam farki gorursun

Mehmet bey mediamarkta baktim ben-birkac cesit degil en az 60 cesit-kulaklik vardi ve aklimdaki yaklasik 7 8 markayi-denedim

siralama yaparsam

Sony

Philips

beats audio

Senheiser

sitelerinde baktigim urun varmi yokmu bakarim simdi

Ben zaten o markanin mx270 modelini kullaniyorum ancak ben bunun ustunde cok daha iyi bass a sahip kulakici olmayan bir model ariyorum.Yani insana yillardir dinledigi sarkilari yeniden kesfettircek turden bisey :) daha oncede dedigim gibi butcem 250 tl ye kadar kaldiriyor yeterki deysin :) onerilerinizi bekliyorum.

Mesut bey sony ve philips kafa ustu bantli az cesit var, sony de extra bass diye bir model var acaba o muydu ?

Mesut bey sony mdr Xb600b olabilir mi bakar misiniz kliksada 179 tl den 129 tl ye dusmus.

Mesut AKIN' Alıntı:
erinc senheiser tiz agirliklidir ve yuksek seste baslar portler kaldirmaz , Denon-dunyanin en-iyilerindendir fitsatin-olursa bi dene derim aradaki muazzam farki gorursun

Mehmet bey mediamarkta baktim ben-birkac cesit degil en az 60 cesit-kulaklik vardi ve aklimdaki yaklasik 7 8 markayi-denedim

siralama yaparsam

Sony

Philips

beats audio

Senheiser

sitelerinde baktigim urun varmi yokmu bakarim simdi

kulaklıgım bozulursa yada yeni ihtiyac doğarsa denerim mesut abi. :) teşekkurler..

Kesinlikle beats audio diyorum kaliteli dj lerin ve aranjor ve muzik işleriyle uğraşanlar genelde bu marka ürün tercihinde bulunurlar bende bu meslek üzerine çalıştığım icin tercihim beats audio dur verdiginiz paranin karşılığını kesinlikle alıyorsunuz muzik dinlerken butun tinilari detayına kadar ruhunuzda hissetmenin tadı nasil tarif edilebilirki iste oyle birsey ;)))...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

sedriq' Alıntı:
Kesinlikle beats audio diyorum kaliteli dj lerin ve aranjor ve muzik işleriyle uğraşanlar genelde bu marka ürün tercihinde bulunurlar bende bu meslek üzerine çalıştığım icin tercihim beats audio dur verdiginiz paranin karşılığını kesinlikle alıyorsunuz muzik dinlerken butun tinilari detayına kadar ruhunuzda hissetmenin tadı nasil tarif edilebilirki iste oyle birsey ;)))...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Beats audiyonun normal playerlar ile sesi berbattir ancak beats audio destekli telefon ve playerlarla kalitesi zirve yapar