Kumanda askısı

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Kumanda askısı bilgileri...

[attachimg=1]

Bu askıyı bir dönem ürettiren sevgili arkadaşımız Gökhan Özdemir'den aldığım izinle paylaşıyorum.

Ekli dosyalar

• 20150110_144120.jpg
    20150110_144120.jpg
    115.5 KB · Görülme: 163
Kumanda askısı

Teşekkür ederim Sümer abi , pazartesi manifaturacıları bir dolanayım , malzemesini toplayıp hanımın da yardımıyla yapacağım inşallah....... :RCKolik:

Kumanda askısı

Cift parmak kullanan arkadaslar icin cok guzel bir paylasim olmus abi, ellerine saglik :thumbup:

Kumanda askısı

Sümer bey, Gökhan'ı tanırmısınız? Aynı şirkette çalışıyorduk, her hafta sonu sabahın köründe İzmit'e gelirdi. O zamanlar hepi topu 4 kişiydik. Sonra planörlerle ilgilenmeye başladı. Uzun zamandır görüşemedik. Görürseniz selamlarımı iletin.

Kumanda askısı

Omer Erkan' Alıntı:
Sümer bey, Gökhan'ı tanırmısınız? Aynı şirkette çalışıyorduk, her hafta sonu sabahın köründe İzmit'e gelirdi. O zamanlar hepi topu 4 kişiydik. Sonra planörlerle ilgilenmeye başladı. Uzun zamandır görüşemedik. Görürseniz selamlarımı iletin.

Tanımaz mıyım... Çok sevdiğim bir kardeşimdir ve ayrıca bana bu işte ilk adımları attıran kişidir. Bugün paylaşım izni için konuştum. İlk konuşmada selamlarınızı ileteceğim.

Kumanda askısı

Omer Erkan' Alıntı:
Gokhan bey ile tanisma firsatimiz olmadi ama muhabbetlerde adini çokça duymustuk zamaninda. Demek bu aski onun imalati. Nereden nereye :)