LİPO SİPARİŞLERİ

LİPO SİPARİŞLERİ

Avrupa depodan attığın zaman sorun olmuyo gönderiyo buhün verecem siparişi bi sorun cıkarsa belirtirim buradan

LİPO SİPARİŞLERİ

Evet kemal dediğin gibi sipariş veremiyorum kabul etmiyo yada ben mi yanlışlık yapıyorum bilemedim. Avrupa depodan pilleri ekliyorum fakat ödeme ekranı gelmiyo sorun çıkıyo seçtiğim pillerin ağır olduğunu ve sipariş ve sevk edilemeyeceğini söylüyo tek pille denedim sonuç gene aynı bizim pil işi yattı yani :)

LİPO SİPARİŞLERİ

Selamlar henüz hk dan dün pil getirten biri olarak, 1 adet 1300mah, 2 adet 4s 5800mah ve 1 adet 3s 6200 mah bataryayı hk nın avrupa deposundan alışveriş listenize ekliyorsunuz. Sonra ödemeye devam ediyorsunuz ve size bpost kargo seçeneğini sunuyor. Saydığım piller için 25 dolar kargo ücreti ödedim ve elime ulaşan en hızlı kargolardan birisi oldu diyebilirim. Toplamda kargo hariç 170 dolar tuttu ve vergisini ptt den teslim alırken ödedim. Gümrükten de sorunsuz bir şekilde diğer ürünler gibi 1-2 iş günü içerisinde geçti. Tavsiyem hk dan avrupa depoyu seçmeniz. Benim ürünler Belgium dan yola çıktı zaten Bpost da bu ülkenin ulusal postası sanırım. Umarım faydali olur...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

LİPO SİPARİŞLERİ

Teşekkürler şu anda siparişi tamamladım inşallah hızlı bir şekilde ulaşır elime ;D