MANHAT RC 18.01.2015 buluşması

Kağan Kazancı' Alıntı:
Çok sevindim abi ya anlatamam.. ilk manisaya geldiğimde alıp modelleri geleceğim %p

Bekleriz her zaman Kağan.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gerçekten Dennis ellerine sağlık :thumbup: Videonun Introsu ve özellikle ilk sahneleri gerçekten çok hoş %p Onun harici takip sahneleri olsun, genel uçuşlar olsun gerçekten çok başarılı :halay:

;D ;D Dennis gelir gelmez modeli yarısına kadar çamura gömünce tamam uçuşu bitti diyordum ama fotolarda da görülüyor. Kız arkadaşı ile kısa bir temizlikten ve pervane değişiminden sonra tam gaz devam etti. Bu arada bu videoda alanın geneli de görülebiliyor.

İnternet olayını nasıl yapacağız bilmiyorum. Wifi modem konmuş ama interneti henüz bağlanmadı.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok güzel bir tesis olmuş. Hemen merak edip baktım, koordinatları 38.701390, 27.453657 olan yer sanırım.

Kırımsız uçuşlar ;)

Teşekkürler Rasim. Koordinatları bilmiyorum bakmam lazım. Ama tesisin proje fotosunu da ekleyim tam olsun.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla kıskanmadım desem yalan olur! Böyle bir tesis, uçuş alanı benim yıllardır hayalini kurduğum bir şey! Ama artık buralarda pek umudum kalmadı. Misafir kabul ederseniz, kimbilir, belki bir gün yolumuz düşer, bir çay içer hiç olmazsa uçanları izleriz...

Hepinize hayırlı uğurlu olsun! %p

Ynt: MANHAT RC 18.01.2015 buluşması

Omer Erkan' Alıntı:
Valla kıskanmadım desem yalan olur! Böyle bir tesis, uçuş alanı benim yıllardır hayalini kurduğum bir şey! Ama artık buralarda pek umudum kalmadı. Misafir kabul ederseniz, kimbilir, belki bir gün yolumuz düşer, bir çay içer hiç olmazsa uçanları izleriz...

Hepinize hayırlı uğurlu olsun! %p
Abi kapimiz her zaman acik. Bekleriz.

SM-N900 cihazımdan gönderildi

Çok guzel olmuş %p Benim okulum Manisa'da Uncubözköyde orayla uzaklığı ne kadar ?

Ynt: MANHAT RC 18.01.2015 buluşması

Tam zıt yönde Berkay, sen Manisa nın batısındasın, orası doğusunda.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay35' Alıntı:
Çok guzel olmuş %p Benim okulum Manisa'da Uncubözköyde orayla uzaklığı ne kadar ?

Berkay Tevfik Bey'in dediği gibi Saruhanlı tarafında. Bende Laleli'de oturuyorum. Arabayla yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bu buluşmada İzmir'den gelen birçok arkadaş vardı. Belki tanıdıklarında vardır içlerinde. Seni de bekleriz.

Tevfik Bey sizin yolunuz düşmüyor mu bu taraflara?

Nesimi Sakmak' Alıntı:

Nesimi Bey, doğrusunu söylemek gerekirse Manisa'ya resmi bir iş olmadıkça gidilmiyor ama bir buluşma olacağı zaman forumdan bildirirseniz gelmeyi çok arzu ediyorum. Gerçi Bu pazar eğer hava şartları uygun olursa İzmir'den Kadir Kocaman arkadaşıma söz verdim onlarla buluşacağız. Müsait bir zamanda Manisa'ya gelicem söz. :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Nesimi Bey, doğrusunu söylemek gerekirse Manisa'ya resmi bir iş olmadıkça gidilmiyor ama bir buluşma olacağı zaman forumdan bildirirseniz gelmeyi çok arzu ediyorum. Gerçi Bu pazar eğer hava şartları uygun olursa İzmir'den Kadir Kocaman arkadaşıma söz verdim onlarla buluşacağız. Müsait bir zamanda Manisa'ya gelicem söz. :)

Bu pazar benimde İzmir'e aile ziyaretine gitme durumum var. Diğer zamanlarda buluşacağımız zaman size de haber veririm mutlaka.

Helalin var Tevfik abi , her yere yetişiyorsun... :bravo: , Keşke buralarda da bir Funfly yapsak da , buralara da gelsen...ama bizim kebabımız yok , sadece Burdur usülü şiş ve kayyyymaklı kadayıfımız var abi.... :laugh:

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Berkay Tevfik Bey'in dediği gibi Saruhanlı tarafında. Bende Laleli'de oturuyorum. Arabayla yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bu buluşmada İzmir'den gelen birçok arkadaş vardı. Belki tanıdıklarında vardır içlerinde. Seni de bekleriz.

Evet abi var tanidigim

Hakan bir ara orta nokta Denizli'de Kağan'larla buluşabiliriz. Eğerki gelme imkanın olmazsa söz gelicem Burdur'a.

Sonunda videoyu halledebildim. Montaj için yeni bir program bulmak zorunda kaldım. Onu da öğrenmeye çalışıyorum.

Video için yarın daha fazla ayrıntı yazarım ama şimdilik söyleyebileceğim birinci dakikadan itibaren gözlük görüşüm parazit nedeniyle tamamen sıfırlandı. Yanımdaki arkadaş görerek sağlam bir şekilde geri getirdi modeli. özellikle o kısımları da kesmedim sebebi videoda.

Bu arada o videolarda gördüğümüz uçuşlar öyle hemen olmuyormuş bunu anladım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hazırlanan videolar yavaş yavaş yükleniyor. Bu video da Nazif arkadaşımızdan. Videodaki uçak maiden uçuşunda ama bir sorun var model Nascar arabaları gibi devamlı sola dönüyor. Uçuran arkadaşlar sağa döndürmeyi başaramadı bir türlü. :yuppi: :yuppi:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol