Mehmet KÜÇÜKSARI 41 kere maşallah

Mehmet abicim doğum günün kutlu olsun 41 kere maşallah :)

mehmet abi doğum günün kutlu olsun.nice hayırlı bereketli uzun ömürler dilerim ailen ve sevdiklerin ile beraber geçirmeni temenni ederim.inanıyorumki beni ve buradaki çoğu arkadaşlarımı senin yaptığın güzel paylaşımlar sayesinde bu hobi ile tanıştırdın bizleri. tekrar teşekkürler....
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar.................

Mehmet bey nice mutlu ,sağlıklı ve boş uçuşlu bir ömür dilerim. :halay:

Mehmet, nice mutlu yaşlara, sevenlerin ve sevdiklerinle!.. Gençleşmek ne güzel, 1yaş daha gençleştin! Doğum günün kutlu olsun!

DenizSERT' Alıntı:
Mehmet abicim doğum günün kutlu olsun 41 kere maşallah :)
Tesekkur ederim Deniz :thumbup:

Ahmet IŞIK' Alıntı:
mehmet abi doğum günün kutlu olsun.nice hayırlı bereketli uzun ömürler dilerim ailen ve sevdiklerin ile beraber geçirmeni temenni ederim.
Sagolasin ahmet, hep berabr inşallah :)

Mordo Ortasi' Alıntı:
Mehmet bey nice mutlu ,sağlıklı ve bol uçuşlu bir ömür dilerim. :halay:
Mordo abi, Tesekkur ederim ve amin derim :yuppi:

Omer Erkan' Alıntı:
Mehmet, nice mutlu yaşlara, sevenlerin ve sevdiklerinle!.. Gençleşmek ne güzel, 1yaş daha gençleştin! Doğum günün kutlu olsun!
Tesekkurler Omer abi, aynen dedigin gobi 1 yas daha gencim artik :halay:

Mehmet kardeşim , bu sıralar hem iş , hem evdeki misafir yoğunluğundan ötürü forumu kaçırdım ve konuyu yeni gördüm.
Nice , nice mutlu yeni yaşlara inşallah , ailen , sevdiklerinle bir ömür mutlu ve sağlıkla yaşa inşallah kardeşim.............. :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmet kardeşim , bu sıralar hem iş , hem evdeki misafir yoğunluğundan ötürü forumu kaçırdım ve konuyu yeni gördüm.
Nice , nice mutlu yeni yaşlara inşallah , ailen , sevdiklerinle bir ömür mutlu ve sağlıkla yaşa inşallah kardeşim.............. :saygilar:
Ne demek kardeşim, gönüllerimiz bir nasıl olsa :thumbup: Çok teşekkür ederim Hakan'ım :)

Abi nice mutlu sağlıklı senelere doğum günün kutlu olsun :bravo: