Merhaba:)

Ömer Öztürk

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Ben Ömer model uçak hobisine yaklaşık 5 ay önce başlamış bir gencim. Bu hobiden keyif alıyorum özellikle uçakların yapım aşamasından ve ilk uçuş anından:D Şu ana kadar iki adet uçak yaptım bir adet trainer model (düştü ama kırıma uğramadı :)) bir adette spitfire (hava şartlarından uçurmak daha nasip olmadı ama kısa süreli havada denedim) diyeceğim şu ki bu hobiyi daha fazla öğrenmek ve kendimi geliştirmek istiyorum ve bu konudada buradaki deneyimli ağabeylerimden yardım almak isterim.

Adınız / Soyadınız
Ömer Öztürk
Nereden Katılıyorsunuz
Ankara
İlgilendiğiniz Model
Uçak
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
0.5
Hoşgeldiniz Ömer bey. Bana daha çocukluktan bulaşmıştı ama bende belirtiler daha 2 yıl önce kendini gösterdi.
Ömür boyu hastalık garantili bir hastalığa benziyor. 😂
Neyse tekrardan foruma hoşgeldiniz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ben Ömer model uçak hobisine yaklaşık 5 ay önce başlamış bir gencim. Bu hobiden keyif alıyorum özellikle uçakların yapım aşamasından ve ilk uçuş anından:D Şu ana kadar iki adet uçak yaptım bir adet trainer model (düştü ama kırıma uğramadı :)) bir adette spitfire (hava şartlarından uçurmak daha nasip olmadı ama kısa süreli havada denedim) diyeceğim şu ki bu hobiyi daha fazla öğrenmek ve kendimi geliştirmek istiyorum ve bu konudada buradaki deneyimli ağabeylerimden yardım almak isterim.

Merhaba, hoş geldiniz.
Tam yerine geldiniz. :RCKolik:

Bir kahve alıp PC ya da telefon başına geçip yalnızca burada yazılan postları okumak bile çok zevklidir. :D