Mini H quad FPV Uçuşlarım burada....

Abi, çeviklik o kadar düşerse 5" her zaman daha tercih edilebilir olacaktır o zaman. 6" propları neden tercih ediyorlar ? slow ve sport bir uçuş mu sebebi ?

Fatihsultanmehmed' Alıntı:
Abi, çeviklik o kadar düşerse 5" her zaman daha tercih edilebilir olacaktır o zaman. 6" propları neden tercih ediyorlar ? slow ve sport bir uçuş mu sebebi ?

2206 motorlar için evet ama sen kararını verene kadar piyasayı 2207 ve 2208 ler sardı. Bu motorlarda 6 inç pervane daha çok tercih ediliyor. Hatta 2208 1400 kv motorlar da var piyasada. 7 inç pervane kullanımı için. 2206 motor kullananlar çoğunlukla 5045 pervane tercih ediyor gördüğüm kadarıyla. Tabi 4S setupla. Şu sıralar bu konuda ben de kararsızım. Önümüzdeki yaz için 290 lık bir model toplama düşüncem var. Hangi motorlar ve nasıl bir setup kullanacağım konusunda kararsızım. Buna ilerleyen zamanda karar vereceğim.

Yeni Küçük Pistim :D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu da Eski Pistim den geniş alan turu... NOT: Nesimi Abi dediğim olay bura da gerçekleşiyor ben ne kadar burnunu yatırsam da burnu havaya kalkıyor...

Musa, azmine, sabrına ve bu işe bu kadar düzenli zaman ayırabilmene şapka çıkartıyorum :saygilar: . Tebrikler.

Zafer SAHIN' Alıntı:
Musa, azmine, sabrına ve bu işe bu kadar düzenli zaman ayırabilmene şapka çıkartıyorum :saygilar: . Tebrikler.

Abi teşekkür ederim. yeterki yağmur yağmasın 10 Dk bile olsa uçmaya çalışıyorum...

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Abi teşekkür ederim. yeterki yağmur yağmasın 10 Dk bile olsa uçmaya çalışıyorum...
Musa kardesim ben de senin ucma azmini ve istegi cani gonulden tebrik ediyorum, gercekten harikasin :thumbup: :bravo:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Musa kardesim ben de senin ucma azmini ve istegi cani gonulden tebrik ediyorum, gercekten harikasin :thumbup: :bravo:

Abi teşekkür ederim o zaman bir video daha paylaşım dar alanda hız denemem :D

Yakındır Serdar'ı siteden kovacaklar. :D :lollol:

Serdar'a alanlar dar geliyor derken, arkadaşımız artık kendini iyice aşmış ve en dar alanlarda dahi uçabileceğini göstermiştir.

Usta pilotaj gerektiren, her an quadın parçalanabileceği alanlarda uçmak herkesin harcı değildir.

Cesaretin ve adrenalinin tavan yaptığı anlar. Emeğine sağlık. :saygilar:

Korkarım bir sonraki aşama seyir halindeki araçların altından ustaca geçmek olacaktır. :lol: ;D (Bunun mümkün olabildiğini çeşitli videolardan gördük-tabii ki bunu şaka olarak söylüyorum, yoksa trafik ve can güvenliğini riske atmak değildir amacım, Serdar'ın da böyle bir şey yapmayacağını bildiğimi eklemek isterim)

Serdar bravo, artık senden daha fazlasını bekliyoruz, :evil: kaydıraktan kayıp, uçmalar,sancakta 2 tur da bir sallanmalar filan... harika uçuşlar, tebriklerimizin ardı arkası kesilmez... :RCKolik:

1 senedir elimde model var daha Serdarin yaptiginin yarisini yapamadim :)
Nesimi abinin dedigini yapip Serdar'ın forumdan suresiz atilmasi icin anket acip oylamaya sunacagim :yuppi:

...o zaman bir video daha paylaşım dar alanda hız denemem :D
Serdar tebrik ederim. :bravo: :bravo:

Çok kısa bir süre sonra yurt dışı videolarını hiç aramayacağız bence. :thumbup:

irfan buzdağlı' Alıntı:
Nesimi abinin dedigini yapip Serdar'ın forumdan suresiz atilmasi icin anket acip oylamaya sunacagim :yuppi:

:D Ben yanlış anlaşıldım. Oturduğu siteyi kastetmiştim. ;D ;D Serdar kalsın neden gönderelim. Biz yapamıyoruz en azından yapılmışını veya daha doğru deyişle uçulmuşunu görebiliyoruz. Aynen devam Serdar.

Yalnız dikkat ettim bu videoda hiç takla yok. Olmamış. :coolxf: :coolxf:

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Yakındır Serdar'ı siteden kovacaklar. :D :lollol:
Artık atılmayı göze aldım :D

Nesimi Sakmak' Alıntı:
:D Ben yanlış anlaşıldım. Oturduğu siteyi kastetmiştim. ;D ;D Serdar kalsın neden gönderelim. Biz yapamıyoruz en azından yapılmışını veya daha doğru deyişle uçulmuşunu görebiliyoruz. Aynen devam Serdar.
Yalnız dikkat ettim bu videoda hiç takla yok. Olmamış. :coolxf: :coolxf:
Dar alan da takla hani bir laf var abi " Eşekin Aklına Karpuz Kabuğunu Soktun" Deniycem aklımdan geçmedi degil...

irfan buzdağlı' Alıntı:
1 senedir elimde model var daha Serdarin yaptiginin yarisini yapamadim :)

İrfan hocam inşallah seni de sahalar da görecez... Şuan sim kullanmaya başladım simde istediğimi yapıyorum. ama simde yaptıklarımı gerçek de yapacak model yok elimde. kötü bir quad ile elimden geleni yapıyorum...

Türker Akgün' Alıntı:
Serdar tebrik ederim. :bravo: :bravo:
Çok kısa bir süre sonra yurt dışı videolarını hiç aramayacağız bence. :thumbup:
İnşallah Türker abi istediğim bir modeli toparlar isem daha iyileri olacak. Donanım yetersiz "EROR"

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Serdar'a alanlar dar geliyor derken, arkadaşımız artık kendini iyice aşmış ve en dar alanlarda dahi uçabileceğini göstermiştir.
Usta pilotaj gerektiren, her an quadın parçalanabileceği alanlarda uçmak herkesin harcı değildir.
Cesaretin ve adrenalinin tavan yaptığı anlar. Emeğine sağlık. :saygilar:
Korkarım bir sonraki aşama seyir halindeki araçların altından ustaca geçmek olacaktır. :lol: ;D (Bunun mümkün olabildiğini çeşitli videolardan gördük-tabii ki bunu şaka olarak söylüyorum, yoksa trafik ve can güvenliğini riske atmak değildir amacım, Serdar'ın da böyle bir şey yapmayacağını bildiğimi eklemek isterim)

Artık gelde beraber uçalım abi 3 hafta oldu 4 haftaya girdik daha buluşamadık...

Fatihsultanmehmed' Alıntı:
Serdar bravo, artık senden daha fazlasını bekliyoruz, :evil: kaydıraktan kayıp, uçmalar,sancakta 2 tur da bir sallanmalar filan... harika uçuşlar, tebriklerimizin ardı arkası kesilmez... :RCKolik:
Salih hocam artık beraber uçalım isyan edicem... 5040 prop bulabilirsem o dediklerini de yapıcam şuan prop kıtlığı çekiyorum...

Dar alan da takla hani bir laf var abi " Eşekin Aklına Karpuz Kabuğunu Soktun" Deniycem aklımdan geçmedi degil...

Aslında yazarken de aklıma geldi yapar bu diye. Arkadaşlar biri Serdar'ı tutsun. Modeli kıracak. ;D