Modelcilikte İlk 1 Senem :)

Doğukan Ocak

RcFanatik
Web sitesi
www.facebook.com
İlgi Alanı
Heli
Herkese selamlar ,

Modelcilikte ki ilk 1 seneyi geride bıraktım , geçen sene 25 Ekimde ilk 450 modelimi uçurmuştum , bugün o fotoğraflara denk geldim ve heyecanımı sizlerle paylaşmak istedim :)

Acısıyla tatlısıyla , RCKolik ailesiyle , dostlarla , abilerle , arkadaşlarla , modellerle dolu dolu 1 yıl oldu benim için. Yeni arkadaşlarımı ve abilerimi tanıdım ve tanıdığıma çok ama çok memnun oldum. Tabi her sahada olduğu gibi modelcilik sahasında da tatsız insanlarla da karşılaştım , keşke hiç karşılaşmasaydım. Acısıyla tecrübe edinmiş olduk :) Büyüklerime , arkadaşlarıma karşı saygıda kusur ettiysem affola :saygilar:

RcKolik forumunun ve AİLESİNİN payı benim için büyük , bilmediğim , öğrenmediğim çoğu şeyi bu forumda öğrendim , gördüm , izledim. Forumda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim , her buluşma da beraber olamasak da fotoğraflarla videolarla ordaymışız gibi hissediyorum :) PilotTR yarışmasında büyük destekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim :)

Geçen seneden bir kaç fotoğraf paylaşayım , en sonda da dün Trabzondan kalma videoyu ekliyorum. Kalan diğer fotoğrafları Muammer abi ekleyecektir :)

Karadeniz grubumuz
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

İlk uçuşlar

İlk invert ;D

Ve dün ki yağmurlu Trabzon buluşmamızdan 25.10.2015
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar:

Doğukan Bey. Birinci seneniz hayırlı uğurlu olsun.

Nice kırımsız sağlıklı seneler dileği ile.

Doğukan tebrik ederim 1 senede bukadar hızlı yol katettin. Pilotajın hızlı ve çok güzel gelişiyor. Bu hızla devam %p %p

Ali Bülent MESGUTLU' Alıntı:
Doğukan Bey. Birinci seneniz hayırlı uğurlu olsun.

Nice kırımsız sağlıklı seneler dileği ile.

Ali abi çok teşekkür ederim , hep birlikte inşallah :)

tamerkaymakci' Alıntı:
Doğukan tebrik ederim 1 senede bukadar hızlı yol katettin. Pilotajın hızlı ve çok güzel gelişiyor. Bu hızla devam %p %p

Tamer abi çok teşekkür ediyorum :saygilar:

Doğukan artık hemen hemen hepimizin tanıdığı, bildiği kıymetli bir modelci kardeşimiz. Henüz 1 senelik modelcilik geçmişinde ulaştığı seviyeye hepimiz şahitlik ettik ve hatta şaşırdık. Modelcilik konusunda çok başarılı ve yetenekli bir kardeşimiz bu çok açık. ;)

Ama Doğukan'ın bence asıl başarısı bu kadar kısa bir sürede hepimizin gönlünü fethedmesi. :) Çok düzgün, aklı başında, saygılı bir arkadaşımız. Harika bir pilot zaten ama onun haricinde bu kadar zamanda hepimizin sevgisini kazanabildi gördüğüm kadarıyla. Bundan daha büyük bir başarı olmaz bana göre. Doğukan kardeşimizi tebrik eder her anlamdaki başarılarının devamını dilerim. :RCKolik:

Artık şu nitroyu görelim Doğukan valla meraktan çatlıycaz. :lollol: :lollol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Doğukan artık hemen hemen hepimizin tanıdığı, bildiği kıymetli bir modelci kardeşimiz. Henüz 1 senelik modelcilik geçmişinde ulaştığı seviyeye hepimiz şahitlik ettik ve hatta şaşırdık. Modelcilik konusunda çok başarılı ve yetenekli bir kardeşimiz bu çok açık. ;)

Ama Doğukan'ın bence asıl başarısı bu kadar kısa bir sürede hepimizin gönlünü fethedmesi. :) Çok düzgün, aklı başında, saygılı bir arkadaşımız harika bir pilot zaten ama onun haricinde bu kadar zamanda hepimizin sevgisini kazandı gördüğüm kadarıyla. Bundan daha büyük bir başarı olmaz bana göre. Doğukan kardeşimizi tebrik eder her anlamdaki başarılarının devamını dilerim. :RCKolik:

Artık şu nitroyu görelim Doğukan valla meraktan çatlıycaz. :lollol: :lollol: :lol:

Değerli yorumun , görüşün için çok ama çok teşekkür ediyorum Türker abi.. Modelcilik konusunda üzerimde emeğiniz büyük. Sizin sayenizde öğrendim , tecrübe edindim. Tekrar çok teşekkür ederim. :saygilar: :saygilar:

Nitro henüz yürümeye başlamadı , tökezliyor şuan ;D Önümüzde ki hafta için de detayları paylaşacağım :laugh:

Dogukan 1. senen kutlu olsun kardesim,
insallah bir bulusmada tanismak nasip olur, :thumbup:

Nice modelcilik yıllarına diyelim o halde kardeşim.
Gelişmelerinin devamını dilerim önün açık %p

Evrim SUTEL' Alıntı:
Dogukan 1. senen kutlu olsun kardesim,
insallah bir bulusmada tanismak nasip olur, :thumbup:

Teşekkür ederim Evrim abi , ben de çok tanışmak isterim. İnşallah kalabalık bir buluşmada bende olacağım :)

İnsan yetenekli olup, bir de üzerine disiplinli bir şekilde hobiye eğilirse sonuç kaçınılmaz olarak bu kadar güzel oluyor :) Gerçekten canı gönülden tebrik ederiz Doğukan. Seni ve gelişmeni RCKOLIK olarak izlemek bizler için ayrı bir keyifdi. Inşallah seneye bu zamanlar çok daha güzel yerlerde olacaksın :bravo:

Bu arada videonun başındaki Duncan vari yana gidiş de süperdi %p

Doğukan bence doğuştan yetenekli bir arkadaşımız , Türker'e sonuna kadar katılıyorum , yetenekten de önemli olan insani vasıfları sayesinde forumun sevgisini kazanmış,saygıdeğer, gurur duyulacak , ümit veren pilotlarından birisi olmuştur.Sana hem normal hayatında hem modelcilik hayatında yıldızlı başarılar diliyorum kardeşim...... :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
İnsan yetenekli olup, bir de üzerine disiplinli bir şekilde hobiye eğilirse sonuç kaçınılmaz olarak bu kadar güzel oluyor :) Gerçekten canı gönülden tebrik ederiz Doğukan. Seni ve gelişmeni RCKOLIK olarak izlemek bizler için ayrı bir keyifdi. Inşallah seneye bu zamanlar çok daha güzel yerlerde olacaksın :bravo:

Bu arada videonun başındaki Duncan vari yana gidiş de süperdi %p

Mehmet abi çok çok teşekkür ederim , yaptığım herhangi bir iş de olsa disiplinli yapmaya özen gösteriyorum hatasız olması için. Sevdiğim bir iş olunca tabi daha disiplinli olmak hem hoşuma gidiyor ve hem de avantaj da sağlıyor haliyle.. Seneye hedefim büyük inşallah , çalışmalara devam her zaman ki gibi. İhtiyacım olanları ve istediğim malzemeleri tedarik ettim. Modelcilik adına ''para hariç'' :laugh: önümde şuan hiç bir engel yok çok şükür. Sizlerinde desteği sayesinde hep birlikte daha iyi yerlere geliriz inşallah %p :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Doğukan bence doğuştan yetenekli bir arkadaşımız , Türker'e sonuna kadar katılıyorum , yetenekten de önemli olan insani vasıfları sayesinde forumun sevgisini kazanmış,saygıdeğer, gurur duyulacak , ümit veren pilotlarından birisi olmuştur.Sana hem normal hayatında hem modelcilik hayatında yıldızlı başarılar diliyorum kardeşim...... :thumbup:

Hakan abi çok çok teşekkür ederim , iyi ki varsınız :) :saygilar:

Yaklasik dort ay oldu tanisali ama cok seyler yaptik cok seyler basardik daha cok modeller toplayacaz daha cok modellerle ucusa gidecez durmak yok sampiyon basarilarin devami dilerim daha nice kırımsiz yillara sampiyon. :halay: :halay:

erdener' Alıntı:
Yaklasik dort ay oldu tanisali ama cok seyler yaptik cok seyler basardik daha cok modeller toplayacaz daha cok modellerle ucusa gidecez durmak yok sampiyon basarilarin devami dilerim daha nice kırımsiz yillara sampiyon. :halay: :halay:

Teşekkür ederim abim , bundan sonra hep beraber devam :) :thumbup: