Muhabbet Edelim :)

Nerde bu millet yahu....Forumda bir sessizlik var...İlla konu mu açalım , ya herkes bugün çok çalıştı dinlenemedi, ya da dinlendiniz yarın bomba gibi konular var ona hazırlanıyorsunuz ... :laugh:
Sizi bilmem ama ben elimdeki işi az önce bitirdim , Mehmedimin kokpiti uçmaya hazırdır.... :laugh:...

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan Abi ne zaman görürüz son halini. :bravo:
Yarın sabah fotolarını çekip foruma koyarım Türkerim , makinemi dükkanda unutmuşum yine :laugh:
Kara kutu gibi bişey oldu..... :lol:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Nerde bu millet yahu....Forumda bir sessizlik var...İlla konu mu açalım , ya herkes bugün çok çalıştı dinlenemedi, ya da dinlendiniz yarın bomba gibi konular var ona hazırlanıyorsunuz ... :laugh:
Sizi bilmem ama ben elimdeki işi az önce bitirdim , Mehmedimin kokpiti uçmaya hazırdır.... :laugh:...
Valla ben evdeydim. Bi ara hava açar gibi oldu 1 saat V922 uçtum açıldım :laugh: Haa bir de sağolsun Türker geldi bir ara çay içip, simde 1-2 yeni hareket tarif etti çalışmam için :)

Vay demek kokpit bitti, süperrrr :D Ama resim ve video bekliyoruz Hakan'ım, şöyle ledler falan yanarken.

Bu arada keşke sana pilot bıraksaydım. Dışarda göstermek amacı ile şöyle orjinal kokpit zemini falan olsa, pilot karşısında dursa, ne süper olurdu ;D

Zira kokpit o kadar güzel oldu ki, insan sadece onu seyretse yeter valla, heliye gerek yok :bravo:

Sağol Mehmedim , yaparız zemin sorun değil , sen pilotla beraber daha detaylı resim çeker video eklersin artıkın. :laugh:
Dün hava nasıldı burada , az kalsın çatılar uçacaktı , bugün tık yok , Allah'ın işi işte , eğer uçabiliyor olsaydım dün herhalde eve hapsoldum diye çok kızardım ama neyse ki daha simülasyonda uçabiliyorum... :laugh:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Sağol Mehmedim , yaparız zemin sorun değil , sen pilotla beraber daha detaylı resim çeker video eklersin artıkın. :laugh:
Dün hava nasıldı burada , az kalsın çatılar uçacaktı , bugün tık yok , Allah'ın işi işte , eğer uçabiliyor olsaydım dün herhalde eve hapsoldum diye çok kızardım ama neyse ki daha simülasyonda uçabiliyorum... :laugh:
Ne demek imalat senden, resim, video reklam benden :D

Evet dün annemle konuşurken o da söyledi, resmen fırtına varmış dün Burdur'da. Kocaeli bir açtı, bir kapadı ama arada uçuşa izin verdi sağolsun :laugh:

Tüm RCKolik ailesinin Mirac kandilini kutlarım. Hayırlı kandiller kardeşler :saygilar:

bu yakışıklı delikanlıyı tanıyan varmı :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol