[Nostalji]: Eskidende yerdik içerdik

gencer007

Çalışkan Uye
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eskidende yerdik içerdik

Eskidende yerdik içerdik

Eskidende yerdik içerdik

Çok güzel fotoğraflar Hüseyin abi, paylaşım için teşekkürler. :thumbup:
Yalnız tam öğle vakti çok fena iştahım kabardı şimdi öğle yemeğinde vasat birşey varsa büyük hayal kırılığı olacak. :lollol:

Eskidende yerdik içerdik

Valla abi sağolsun Yavuz ve Aydın Bey sayesinde biz hala yiyoruz ;D ama sen yoksun :-\

Bu arada resimlere bakarken Yücel kardeşimi, Recep abimizi ve özellikle onun yaptığı tavada hamsileri ne kadar özlediğimi fark ettim :'(

Eskidende yerdik içerdik

Valla Memet ben diyecektim, biz hala yiyoruz da sen nerdesin diye ;D tam üstüne bastın. Açıklama bekliyoruz Hocammmmmmmm

Eskidende yerdik içerdik

Valla arkadaşlar, üşenmeyip yapanların ellerine sağlık, sağolun, varolun. Receeeep, nerdesin? Ne hamsi tava yapardı ya! Şimdi de Yavuz bizi mangalda uskumrusuz bırakmıyor! :bravo:

Yalnız Yücel, ben ve Oğuz'un olduğu resmi hatırlayamadım. Gecenin karanlığında neredeymişiz öyle? :rolleyes:

Eskidende yerdik içerdik

Omer Erkan' Alıntı:
Valla arkadaşlar, üşenmeyip yapanların ellerine sağlık, sağolun, varolun. Receeeep, nerdesin? Ne hamsi tava yapardı ya! Şimdi de Yavuz bizi mangalda uskumrusuz bırakmıyor! :bravo:

Yalnız Yücel, ben ve Oğuz'un olduğu resmi hatırlayamadım. Gecenin karanlığında neredeymişiz öyle? :rolleyes:

Fotomontaj yapmıştır abi ;D

Eskidende yerdik içerdik

Pazartesi telde Oğuz abiyle konuşuyorduk. Bİzde aranızda olmayı özlemişiz. :'( Bir aksilik olmazsa yapılacak ilk buluşmaya geliriz.

Ömer abi karanlıkta çekilen fotoyu bende hatırlayamadım. Gece uçuşlarımı yapıyorduk yoksa.

Eskidende yerdik içerdik

YÜCEL' Alıntı:
Pazartesi telde Oğuz abiyle konuşuyorduk. Bİzde aranızda olmayı özlemişiz. :'( Bir aksilik olmazsa yapılacak ilk buluşmaya geliriz.

Ömer abi karanlıkta çekilen fotoyu bende hatırlayamadım. Gece uçuşlarımı yapıyorduk yoksa.

Ooooo, Yücel! Nerelerdesin kardeşim yahu? Ara sıra ses ver de merak etmeyelim! :-\ Biz buradayız, her zaman bekleriz... :)

Eskidende yerdik içerdik

Omer Erkan' Alıntı:
Ooooo, Yücel! Nerelerdesin kardeşim yahu? Ara sıra ses ver de merak etmeyelim! :-\ Biz buradayız, her zaman bekleriz... :)

Elimizde olmayan teknik sebeplerden dolayı stand by konumundaydık. Tekrar on air moduna geçtik Ömer abi.

Eskidende yerdik içerdik

YÜCEL' Alıntı:
Elimizde olmayan teknik sebeplerden dolayı stand by konumundaydık. Tekrar on air moduna geçtik Ömer abi.
Kimleri görüyoruz böyle, Yücel hoşgeldin. :) Kardo iyice özlettin kendini, sonunda duyabildik sesini. :thumbup:

Eskidende yerdik içerdik

YÜCEL' Alıntı:

Yücel abi nasılsın :) vallahi kayıptın çok uzun zamandır , dönüş yapıyormusun yeşil sahalara ? :D

Eskidende yerdik içerdik

Türker Akgün' Alıntı:
Kimleri görüyoruz böyle, Yücel hoşgeldin. :) Kardo iyice özlettin kendini, sonunda duyabildik sesini. :thumbup:

eyvallah kardo. Ben de özledim herkesi... En kısa sürede görüşmek üzere.

Eskidende yerdik içerdik

Mesut AKIN' Alıntı:
Yücel abi nasılsın :) vallahi kayıptın çok uzun zamandır , dönüş yapıyormusun yeşil sahalara ? :D

Sağolasın Mesut iyiyim valla seni sormalı. Artık yeter dönüş yapmak lazım çünkü kumandayı elime alsam bu neydi lan diyecek aşamaya geldik. :lollol: