Pet şişeden kokpit..

kurtnazar

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar;
Waltz 400 modelimi kendimden biraz uzak indirince köpekler parçalamıştı,kanatları tamir etmek kolaydı ama kokpit kısmınıda bir şekilde sert pet sişeden yaptım.Servolarıda kanat altına gövdenin yanlarına yerleştirdim.7x4 pervanem olmasada 6x4 takıp bu sabah heyecanla uçuş yerime vardım ve sonuç pervane biraz zayıf kalsada sonuç gayet başarılı ve güzeldi.Çok keyfli bir uçuş oldu.Hepinize kırımsız uçuşlar güzel günler dilerim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pet şişeden kokpit..

cahit bey elinize sağlık pratik bir çözüm olmuş, ama görüntü baya bir ilginçleşmiş :D, birde köpekler parçaladı yazısını görünce istemeden biraz gülümsedim (aslında baya baya güldüm yani ) , geçmiş olsun gerçekten :D , kırımsız uçuşlar dilerim.

birde motor biraz yukarımı bakıyor yoksa resimdenmi öyle anlaşılıyor?

Pet şişeden kokpit..

Evet motor biraz yukarı bakıyor ama uçuşta çok fark edecek bir durum yoktu süzülmesi dönüşleri yani uçuş gayet güzeldi.

Pet şişeden kokpit..

Güzel bir çalışma olmuş bir de boyarsanız çok daha güzel olacak diye düşünüyorum Cahit Bey ;) %p

Pet şişeden kokpit..

Klasik "bizim nesil" yaklaşımı! :) Yokluk görmüş bir neslin, olmadık şeylerle olmadık işler yaparak sonuca ulaşması... :D Ellerinize sağlık.

Pet şişeden kokpit..

:bravo:

Pet şişeden kokpit..

Cahit bey
Harika bir Hayata döndürme
modelinizin toplam ağırlığını öğrenebilirmiyim