Phantom 2 Vision

Ynt: Phantom 2 Vision

Ahmet Turan YENER' Alıntı:
3 bin tl yi bulurmu? bulursa bunu alırım ama bir taraftanda kendi yaptığını uçurmak kadar keyifli bir şey yoktur her halde kağıttan uçak bile yaptığın zaman güzel uçuyorsa insanın içi bir hoş oluyor :) :saygilar:
3 bin tl ye bunu alabilirsiniz ama toplarsaniz daha iyi bisey cikar ortaya diye dusunuyorum

Phantom 2 Vision

verdiğiniz bilgiler için sağolun iyi günler.

ogulcan acar' Alıntı:
Abi cok degisik seyler denk geliyo buralarda en son dag gecilerini cekmistim sans eseri ilginizi cekiyosa bundan sonra bu baslikta paylasirim.boyle resimleri
Şahsım adına konuşayım, ben bu tür ilginç paylaşımları seyretmekten zevk alıyorum :thumbup: Bu tür paylaşımlar ile evimizde oturduğumuz yerden farklı şeyleri görmek ve izlemek bence bulunmayacak bir nimet ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şahsım adına konuşayım, ben bu tür ilginç paylaşımları seyretmekten zevk alıyorum :thumbup: Bu tür paylaşımlar ile evimizde oturduğumuz yerden farklı şeyleri görmek ve izlemek bence bulunmayacak bir nimet ;)

Bundan sonra denk geldikçe paylaşmaya devam ozmaan abi :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugun phantomla kendi rekoruma kostum belkide bu mesafeler normaldir phantom icin bilemiyorum ama benim icin ilk oldu :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

ogulcan acar' Alıntı:
Bugun phantomla kendi rekoruma kostum belkide bu mesafeler normaldir phantom icin bilemiyorum ama benim icin ilk oldu :)
Bu görüntüleri nereden aldın Ogulcan. Phantom 2 Vision kitin içinden çıkan FPV'nin mi görüntüleri ? Bu arada keşke birimleri değiştirseydin de, çevirmek zorunda kalmasaydık :D

Ynt: Ynt: Phantom 2 Vision

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu görüntüleri nereden aldın Ogulcan. Phantom 2 Vision kitin içinden çıkan FPV'nin mi görüntüleri ? Bu arada keşke birimleri değiştirseydin de, çevirmek zorunda kalmasaydık :D
Abi menzilden cikinca goruntu aktarimi kesiliyo baktim goruntu kesildi bende baya gitmisim mesafeyi aliyim diye telden ekran goruntusu aldim :)

Birimleride gecenlerde degistirmistim ama tel degisince uygulama gitti yeniden kuruncada boyle kalmis :)