Phoenix 5

Denizhan

Uye
Phoenix in sürümünü 4 ten 5 e güncelledim. Daha sonra program files ten değiştirmem gereken dosyaların adını değiştirdim. Böylece launcher dan açılabilr oldu. Oyuna giriyorum girdiğimde kumandayı görmediğine dair yazı geliyor ve sahaya model gelmiyor. fakat kalibrasyon işlemi yaparken kumandayı görüyor ve çalışıyor. Kalibre yapabiliyorum. Ama nedense modeli göremiyorum? Bu konuda çözümü olan var mı acaba?

Phoenix 5

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
bendede aynı sorun var 2 ayrı pc ye phoenix 5 kurdum önce 3 sonra 4 ve 5 e yükselterek 4 e kadar sıkıntı yok ama 5 te malum kumanda ve model aktif değil resimdeki gibi exe dosyalarının isimlerini değiştim ama durum aynı farkettiğim tek değişiklik resimde bulunan phoenixcreator.exe dosyası bendeki program files phoenix klasöründe bulunmamakta belkide sorun bumu acaba ondanmı bizim v5 çalışmamakta

Phoenix 5

Ooo harika tespit bende de yok o dosya %p

Phoenix 5

Muammer Akbulut' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
bendede aynı sorun var 2 ayrı pc ye phoenix 5 kurdum önce 3 sonra 4 ve 5 e yükselterek 4 e kadar sıkıntı yok ama 5 te malum kumanda ve model aktif değil resimdeki gibi exe dosyalarının isimlerini değiştim ama durum aynı farkettiğim tek değişiklik resimde bulunan phoenixcreator.exe dosyası bendeki program files phoenix klasöründe bulunmamakta belkide sorun bumu acaba ondanmı bizim v5 çalışmamakta
Öncelikle alıntı yapmış olduğunuz resmi ben düzenleyip paylşaşmıştım. Resimle beraber neyin, nasıl yapılacağına dair detaylı bilgide vermiştim. Tüm mesajı alıntı yapsaydınız daha faydalı olurdu sanırım. Phoenixcreator çok gerekli bir şey değil. İstenirse kurulmayabilir. Ben 2.5 versiyonundan itibaren kurduğum ve modeller üzerinde kendi kaplamalarımı yaptığım için yüklemiştim. 5 versiyonunda çok fazla aktif değil zaten. Mesela blade 700x creator de görünmediği için kaplama yapamıyorum. Sizin sorununuz yanlış dosyaya yanlış isim vermiş olmanızdan kaynaklanabilir. PhoenixRC ve PhoenixRC_ olan dosya isimlerini tekrar değiştirin. PhoenixRC olan dosyayı PhoenixRC_, PhoenixRC_ olanını da PhoenixRC olarak değiştirerek tekrar deneyin. Muhtemelen sorun çözülecektir. Eğer sıkıntı devam ederse ilgili exe leri zipleyip buraya atarım.

Phoenix 5

Hayır hocam dosya isimlerinde hiçbir yanlışlık yok. Dediğin gibi yaptığımda oyun hiç açılmıyor. 5175kb lık exe yi göndermek şansınız varsa öyle bir denemek isterim. Bir de acaba kumandadan kaynaklı bir sorun var mı ona da bakmak lazım. Benim sm600 6 kanallı sim kumandası.