Phoenix Sorun

Türker Akgün' Alıntı:
Yeni sürümlerle kullanılmak istendiğinde haklısınız Mustafa bey. Peki sizce en iyi alternatif nedir fayda-maliyet olarak ?
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
THK kumanda özellikle eski sürümlerde sorunsuz çalışan güzel bir çözümdü. Son sürümlerde mesela Real Flight 7.0 çalışmaması gayet normal zira crack dongel içinde olmayan bir usb kumanda.

Dongle içinde bulunan bildiğim bir tek SM600 var ama o da bildiğim kadarı ile yurt içinde satılmıyor ??
Bunu ben de merak ediyorum Mustafa. SM600 harici bir önerin / tespitin var mı ??

Evet haklısınız THK sim kumandası eski versiyonlarda en iyi seçenek ama yeni versiyonlarda artık bir arayışa girmek gerekiyordu, sağolsun Celalettin abi bir alternatif bulmuş yurt içi durumuna gelince zaten hiç bir sim kumandası artık yurt içinde bulunamıyor ancak ikince el bulunuyor. dynam ve supersimx i tavsiye etmek heleki kullanıcının kumandası varsa 22 in1 Usb dongle önermek bence çok çok iyi olacak çünkü insanlar hiç fikirleri olmadan THK sim kumandasını alıyor sonra emülatörler veya yeni versiyonlarda çalışmama gibi durumlar oluyor ya araştırıp yeni emülatör bulmak gerek yada artık donanımın eskidiğini kabullenmek gerek. SM600 konusuna gelince alan çoğu kişi sorun yaşamış bende sorun olmadı ama tak çalıştır da değil tabiki uğraştırıyor. bana göre kumandası olanlara en iyi seçenek usb dongle yoksada 1 ay bekleyerek yurt dışından getirtecek.

Phoenix Sorun

Mustafa Çoban.' Alıntı:
.... bana göre kumandası olanlara en iyi seçenek usb dongle yoksada 1 ay bekleyerek yurt dışından getirtecek.
Mustafa zaten kendi kumandası var ise tabii ki en iyi seçenek USB dongle ;)

Buradaki sıkıntı işe yeni başlayanlar. Adam yeni başlamış 80 TL bile ilk etapta vermek istemiyor, zira devam edip etmeyeceğinden emin değil.. Sim desen adını yeni duymuş.
İşte bu tür durumlarda detaylı video anlatımı ile "ESKI Sürüm Sim Yazılımları + THK" bence çok uygun bir çözümdü. Ama artık ne yazık ki onlarda Türkiye'de artık bulunamıyor...

Senin kullandığın SM600 çoğu insan sıkıntı yaşamışsa o da kötü. Zira bir şeyi al dedikten sonra insanlar hiç uğraşmadan çalışmasını istiyorlar ya da saçmada olsa öyle bir beklentiye giriyorlar ne yazık ki.....

Bu durumda en iyi alternatif Celalettin abinin paylaştığı Sim kumandası gibi görünüyor. Ama insan bir çok kişi onun da fiyatını pahalı bulacaklar...

Neyse tüm bunları olmadı ayrı bir konu olarak yeniden paylaşalım da, insanlar kendi değerlendirmelerini yapsınlar ;)

Phoenix Sorun

Evet bencede tartışarak araştırarak bir yerelere varırız Zafer hocama danıştım şöyle birşey olurmu ? bu eski kumandalarımıza bir aparat yaparak Arduino veya başka daha basit yöntemi varsa Eski kumandaları 22 İn 1 USb dongle ile birleştirmek gibi bir fikir sundum ama araştırıyor galiba