Phoenix Sorun

Phoenix Sorun

Recep TUNCER' Alıntı:
Gökhan haber bekliyorum notu düşmüşsün, olmadı kardeş, crak olayını da denedim, hiç bir şekilde açılmıyor, sanırım var bir sıkıntı ama bulamadım, akşam tekrar uğraşacağım, yeniden yüklemeyi deneyeceğim :rolleyes: :rolleyes:
Recep hangi versiyonu yukluyorsun direk v5 yukleyince bende sorunlar yaşadım daha düşük (v3 ya da v4)versiyon yükleyip bütün ayarları yaptıktan sonra update ile v5 e yukseltince sorun olmadı .

Phoenix Sorun

Recek Abi şöyle söylıyım,phoenix 3 ve 4 de crack dosyası calısıyor ama phoenix v5,0 sa calışmıyor bendede öle cünki,eger 3 veya 4 ise dosya konumunu ac crack dosyasının içindekileri Actıgın phoeniz dosyasının içine at sonra oraya launcer diye bişey gelicek ona bas ce calışsın sonra sol altta runphoenix yazan bi tıklama var ona basarak girebilirsin oyuna herzaman ordan giriceksin. :D :saygilar:

Phoenix Sorun

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Recep hangi versiyonu yukluyorsun direk v5 yukleyince bende sorunlar yaşadım daha düşük (v3 ya da v4)versiyon yükleyip bütün ayarları yaptıktan sonra update ile v5 e yukseltince sorun olmadı .

Celalettin abi ben direk v5 versiyonu yüklemiştim Mustafa abi'nin verdiği linkten yüklemiştim. ama bende düşük versiyon yok sanırım bilgisayar format gördü gitti hepsi :'( :'(

Gökhan Ceylan' Alıntı:
Recek Abi şöyle söylıyım,phoenix 3 ve 4 de crack dosyası calısıyor ama phoenix v5,0 sa calışmıyor bendede öle cünki,eger 3 veya 4 ise dosya konumunu ac crack dosyasının içindekileri Actıgın phoeniz dosyasının içine at sonra oraya launcer diye bişey gelicek ona bas ce calışsın sonra sol altta runphoenix yazan bi tıklama var ona basarak girebilirsin oyuna herzaman ordan giriceksin. :D :saygilar:

Gökhan şimdi uğraşmaya başladım hadi hayırlısı bakalım ancak ben direk v5 versiyonu kurmayı denemiştim olmuyormuş zaten ? eski versiyona yöneliyorum şimdi :-\ :-\

Phoenix Sorun

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Benim bilgisayarda sorunsuzdu ama bendeki dongle ve sm600 donanımsal Crack yapıyor olabilir onu tam bir araştırmak lazım

Mustafa THK sim kumandalarda direk 5 yükleyince ekran boş olarak geliyor ben o sorunu önce 4 yükleyip tam olarak çalışır hale getirdikten sonra program üzerinden en son update dahil yüklüyorum(tabi ki 5 versiyonunda PhoenixRC.exe ile Simulator.exe yi değiştirerek) ve sorunsuz kullanıyorum.

Phoenix Sorun

Mustafa THK sim kumandalarda direk 5 yükleyince ekran boş olarak geliyor ben o sorunu önce 4 yükleyip tam olarak çalışır hale getirdikten sonra program üzerinden en son update dahil yüklüyorum(tabi ki 5 versiyonunda PhoenixRC.exe ile Simulator.exe yi değiştirerek) ve sorunsuz kullanıyorum.
Celalettin abi ben boş bir vaktim de phoneix 4 u tek link yükleyeyim indirmesi kolay ve hızlı olsun link paylaşım konumda bunları yazayım. Birde ben thk sim kumandası önerisinin eskidigini düşünüyorum. Herşeyi sıkıntı bana göre

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Phoenix Sorun

Mustafa Çoban.' Alıntı:
...Birde ben thk sim kumandası önerisinin eskidigini düşünüyorum. Herşeyi sıkıntı bana göre
Yeni sürümlerle kullanılmak istendiğinde haklısınız Mustafa bey. Peki sizce en iyi alternatif nedir fayda-maliyet olarak ?

Phoenix Sorun

Türker Akgün' Alıntı:
Yeni sürümlerle kullanılmak istendiğinde haklısınız Mustafa bey. Peki sizce en iyi alternatif nedir fayda-maliyet olarak ?
Aslında şu an için 8ch sim. Kumandası en optimal çözüm görünüyor Rf7.5 dahil hepsini çalıştırıyor kargo dahil banggood ve eBay fiyatı yaklaşık 40 USD.

Phoenix Sorun

Mustafa Çoban.' Alıntı:
...Birde ben thk sim kumandası önerisinin eskidigini düşünüyorum. Herşeyi sıkıntı bana göre
THK kumanda özellikle eski sürümlerde sorunsuz çalışan güzel bir çözümdü. Son sürümlerde mesela Real Flight 7.0 çalışmaması gayet normal zira crack dongel içinde olmayan bir usb kumanda.

Dongle içinde bulunan bildiğim bir tek SM600 var ama o da bildiğim kadarı ile yurt içinde satılmıyor ??

Türker Akgün' Alıntı:
Bunu ben de merak ediyorum Mustafa. SM600 harici bir önerin / tespitin var mı ??

Phoenix Sorun

PPM SuperSimX All In one 8CH RC Phoenix 5 XTR G6 G7 Handle Simulator

fiyat 39 usd kargo dahil

İçinden software DVD side çıkıyor zahmetsiz ve bütün sim. programları emrinizde.
Geçenlerde Akan Tekin almış ve paylaşmıştı linki bulamadım.

Description:

Brand: SimX
Mode: Mode 2
Item name: PPM Super SimX 20 In 1 8CH RC Phoenix 5XTR Handle Simulator
Size: 19x11x21cm
Gross weight: 710g
Power supply mode: USB, doesn't need batteries.
USB plug cord length: 1m
Interface type: standard USB port
Condition: Windows2000/XP/ME/98/VISTA/Win7 32 bit/64 bit system.
Usage: for all kinds of simulator

Features:

Hardware support:

G7/Phoenix 5.0/XTR/G6 Phoenix 4.0 original serial number, can be online.
Carries a piece of software: XTR, Phoenix 5,G5.5,G6.6,G7

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Celalettin abi ben boş bir vaktim de phoneix 4 u tek link yükleyeyim indirmesi kolay ve hızlı olsun link paylaşım konumda bunları yazayım. Birde ben thk sim kumandası önerisinin eskidigini düşünüyorum. Herşeyi sıkıntı bana göre

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Celalettin abinin bahsettiği olay ile benim sorunum aynı v4 versiyonu için; Mustafa bey, takipteyim yüklerseniz v4 versiyonu hemen yüklemeye başlayacağım :RCKolik: :RCKolik:

Phoenix Sorun

Celalettin abi bnde demekki ondan olumuyo 5 e kadar yukselttim senndedigin gibi gene gormedi kumandayi nmde geri yukledim eskiyi ozaman 5 yukleyip isimlerini dehistircez sıkıntı olmicak olemi ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Phoenix Sorun

baba3519' Alıntı:
Celalettin abi bnde demekki ondan olumuyo 5 e kadar yukselttim senndedigin gibi gene gormedi kumandayi nmde geri yukledim eskiyi ozaman 5 yukleyip isimlerini dehistircez sıkıntı olmicak olemi ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhabalar "baba3519".

Rica etsek öncelikle üyelik sonrası size özelden gönderilen mesajda belirtildiği üzere kendinizi tanıtıp bir selam verseniz... Bir de lütfen mesajlarınızda "Yazım kurallarına" dikkat edelim.

Phoenix Sorun

PPM SuperSimX All In one 8CH RC Phoenix 5 XTR G6 G7 Handle Simulator

fiyat 39 usd kargo dahil
Hatırlatma için teşekkürler abi. Daha önce bu kumandayı ilk kez sen paylaşmıştın zaten. Ama keşke yurt içinden de temin edilebilen bir model olsa, işte o zaman tadından yenmez valla :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hatırlatma için teşekkürler abi. Daha önce bu kumandayı ilk kez sen paylaşmıştın zaten. Ama keşke yurt içinden de temin edilebilen bir model olsa, işte o zaman tadından yenmez valla :D

Aslında 5S hobi Seyfi ye hatırlatabiliriz.