Pilot-TR FUNFLY

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ediz dumankaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Rckolik ailesi , haziran ayında bilindigi üzere yozgat da , Pilot-TR tarafından dunya standartlarında FunFLY yapılıcak , ufak bi hatırlatma olarak dunyaca unlu Tareq ALSAADİ ve ALVİN geliyor , alvin aynı zamanda hem gaui hemde skookum team pilotu ve argelerinde de aktif olarak bulunuyor .. ciddi anlamda cok güzel bir organizasyon olucak , cumartesi akşamı DJ SILA gelicekmiş son aldıgım duyumlara göre ;) gece ve gunduz eglencenin , modelin , muhabbetin dibine vurucaz gibi gözüküyor şimdiden ...
Malum vakit de yaklaşıyor şimididen en azından kimlerin gelicegi konusunda belli bir sayi olur ise ona göre otobus sayısında degişme olucak... otobus ile gelen modelciler yanında modelleri getirebilicek , otobus ücretide gidiş - geliş sadece 50TL ...

Konuyu şimdiden acmamın sebebi , hazirana bişey kalmadı , buyuk gun yaklaşıyor , şimdiden genel hatları ile belli olur ise gelicek modelci ve sayisi planlamalar ona göre daha kolay bir şekilde yapılabilir...

Sizden ricam konu başlıgı altında gelicek kişiler ismini ekler ise , yetkili mercilerde buna göre sayı verip ona göre otobus isteriz ...

konu ile ilgili irtibatlar için forum yöneticilerine veya bana ozel msj ile ulaşabilirsiniz...

ben şimdiden kendi adımı yazıyorum ilk listeye ;)

Servis ile Gelecekler
1- Ediz islam dumankaya
2- Mehmet Kucuksari
3- Turker Akgun
4- Deniz Sert

Kendi imkanlari ile Gelmeye calisacaklar
1- Ogulcan Acar - Ankara
2- Cahit Kaş - Mardın
3- Tevfik sıkılı - Izmir
4- Yunus Emre Şahin - Malazgirt
5- Hakan Ülgenalp- Burdur

Oncelikle guncel bilgiler icin tesekkurler Ediz. Bir aksilik olmaz ise Turker ve ben Istanbul servisi ile gelecegiz :halay: (Bu arada Turkerin adina da konusmus oldum ama neyse :laugh: )

Zira buyuk ihtimal Yurt disinda gorupte hep ic gecirdigimiz gunduzu ayri, gecesi ayri guzel bir etkinlik olacaga benziyor. Insallah son dakikada buyuk bir aksilik cikmaz da boylesi ilk defa yapilan organizasyona ve bulusmaya bizler de katilmis oluruz.

Bir de bu vesile ile sunu vurgulamak istiyorum:

Hep Turkiye de bu tur organizasyonlarin yapilmadigindan sikayet edip dururuz yillardir. Bu konuda Pilot TR gercekten buyuk bir ozveri ile elini tasin altina koydu ve ciddi paralar harcayarak bu organizasyonu ustlendi. Eger katilim dusunulenden az olur ise, bir daha kisa vadede boyle bir seye kimse girismez ve kaybeden yine modelciler oarak bizler oluruz. Bu nedenle bence herkes tum sartlarini zorlayarak bu organizasyona katilmak suretiyle uzerine duseni yapmaya calissin lutfen.

Fakat bir sey dikkatimi cekti, sen tarih olarak 6 Haziran yazmistin ama silmissin daha sonra galiba. Tarih 21-22 Haziran degil mi ?

Daha once su sekilde duyurusunu paylaşmıştık arkadaslar ile :saygilar:

evet abı tarıhını nıye oyle yazdım bılmıyorum 6. ay yazıcam yere hem hazıran hemde ayın altısı demişim dalgınlık ... senin soyledıgın tarıh dogrudur abi ..

Pilot-TR FUNFLY

2. Deniz SERT Gaui x7 :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Pilot-TR FUNFLY

DenizSERT' Alıntı:
2. Deniz SERT Gaui x7 :)

Deniz Sert yazisinin yanindaki modeli gorunce nedense hic şaşırmadım :D neden acaba :laugh: Hayirli olsun Deniz. yine kasla goz arasinda yeni bir model yapmissin ;)

Ama Nerde inceleme ve toplama konusu :-\

Pilot-TR FUNFLY

Abi toplayamadım daha ankara gezisindeyim de ondan

Pilot-TR FUNFLY

DenizSERT' Alıntı:
Abi toplayamadım daha ankara gezisindeyim de ondan

Okey o zaman donuste soyle bol resimli ve yorumlu guzel bir inceleme konusu bekliyoruz Deniz :halay:

Pilot-TR FUNFLY

Diger illerden de kendi imkanlari ile gelecek olanlar burada isimlerini belirtebilirler. Liste hem servis hem de genel organizasyonlara katilacaklari tespit etmek icin arkadaslar ;)

Ankara ekibi ozellikle sizleri de orada gormek istiyoruz :thumbup:

Pilot-TR FUNFLY

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Diger illerden de kendi imkanlari ile gelecek olanlar burada isimlerini belirtebilirler. Liste hem servis hem de genel organizasyonlara katilacaklari tespit etmek icin arkadaslar ;)

Ankara ekibi ozellikle sizleri de orada gormek istiyoruz :thumbup:

Abi ben o tarihte ya sivastan yozgata gelirim yada ankaradan daha belli degil ama yakin zamanda belli olur gelicek arkadaslar varsa beraber gidebiliriz burdan duyurulur :laugh:

Pilot-TR FUNFLY

Ben de imkanlarımı zorlayacağım. Orada olmak istiyorum

Pilot-TR FUNFLY

ogulcan acar' Alıntı:
Abi ben o tarihte ya sivastan yozgata gelirim yada ankaradan daha belli degil ama yakin zamanda belli olur gelicek arkadaslar varsa beraber gidebiliriz burdan duyurulur :laugh:

Bildiğim kadarı ile Istanbul'dan kalkan servis Ankara'ya da uğrayacak ama yine de güzel alternatif %p Teklif için teşekkürler Ogulcan ;) Bence Ankara ekibi bu fırsatı da mutlaka değerlendirmeli :halay:

İlk mesaja Cahit ve Ogulcan da ilave edilmiştir :)

Pilot-TR FUNFLY

Bildiğim kadarı ile Istanbul'dan kalkan servis Ankara'ya da uğrayacak ama yine de güzel alternatif %p Teklif için teşekkürler Ogulcan ;) Bence Ankara ekibi bu fırsatı da mutlaka değerlendirmeli :halay:

İlk mesaja Cahit ve Ogulcan da ilave edilmiştir :)

Abi gitmeye bi sekilde gidilirde konaklama icin bi formul olusturdunuz mu nasil dusunuyosunuz o isi?

Pilot-TR FUNFLY

ogulcan acar' Alıntı:
Abi gitmeye bi sekilde gidilirde konaklama icin bi formul olusturdunuz mu nasil dusunuyosunuz o isi?

Bu diğer detayları daha önce paylaşmıştık ama gözden kaçmış herhalde. Konaklama konusunda da organizasyonu Pilot-TR yapıyor sağolsun :halay:

Pilot-TR FUNFLY

Bu diğer detayları daha önce paylaşmıştık ama gözden kaçmış herhalde. Konaklama konusunda da organizasyonu Pilot-TR yapıyor sağolsun :halay:

Abi ozaman ayri gayri olmasin madem topluluk olarak gidiyoruz tek bi yerde olalim karar verilen bi otel var mi ve kac gece olarak kararlastirildi ona gore rezervasyon yaptiralim

Pilot-TR FUNFLY

ogulcan acar' Alıntı:
Abi ozaman ayri gayri olmasin madem topluluk olarak gidiyoruz tek bi yerde olalim karar verilen bi otel var mi ve kac gece olarak kararlastirildi ona gore rezervasyon yaptiralim

Büyük ihtimal zaten hepimiz tavsiye edilen ve alana yakın olan otelde kalırız :thumbup: Zaten yatmaktan yatmaya gideceğimiz için, otelin çokta bir önemi yok :laugh:

Kaç gün kısmını şu an ben de tam olarak bilmiyorum. Ama herhalde Cumartesi gecesi olmak üzere 1 gün olur diye düşünüyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...