RC Model ve Ekipman Taşıma Çantalarımız

Arkadaşlar iyi akşamlar :) V-922 çantası imalatı
Bende kendi imalatım olan çantamı paylaşmak istedim ;)Çantayı bauhaus' tan alarak içini bir parça revize ederek işimi gördüm :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

cemil özdemir' Alıntı:
Arkadaşlar iyi akşamlar :) V-922 çantası imalatı
Bende kendi imalatım olan çantamı paylaşmak istedim ;)Çantayı bauhaus' tan alarak içini bir parça revize ederek işimi gördüm :saygilar:
Gerçeğini de görme imkanım oldu. Gerçekten ekonomik ve bir o kadar da pratik bir çanta. Güzel bir çalışma olmuş Cemil, eline sağlık :thumbup:

cemil abinin kullandığı çantanın aynısını kulanarak şarj çantası yaptık ve on numara oldu yarın resimlerini paylaşırım onunda.

Bu da benim kumanda çantam.

Ömer Bey, bu çanta da çok güzelmiş %p Görebildiğim kadarı ile universal bir kumanda çantası. Kendi kumandanıza göre bazı köpük parçalarını çıkarmak süretiyle ihtiyaca göre içeni dizayn edebiliyorsunuz :thumbup:

Nereden ve ne kadar aldınız acaba ? İhtiyacı olan arkadaşlar belki değerlendirirler ;)

Bauhaus'tan 59,90.-TL'ye aldım, bu küçük olanı bundan daha büyükleri de var ama bu tam kumandaya göre, çok işime geldi açıkcası bunu bulamasaydım dışarıdan sipariş edecektim. Aleminyum ve dediğiniz gibi içerideki sünger küçük küpler halinde istenildiği şekilde çıkarılıyor üst kısımdaki piramit süngeri ise koçtaş'tan aldım 14.-TL. 1/3' ünü kullandım 64.-TL gibi bir fiyata sağlam bir çantamız oldu ayrıca cari açığa olumlu yönde katkımız oldu. :)

úzel çanta bu konuda bauhaus çok iyi bol çeşit var :saygilar:

koçtaştan aldığım aleminyum alet çantası (50tl) içine uygun sünger döşeyip gerekli yuvaları falçata ile kestim ve son olarak siyah spray ile süngerleri boyatıp çift taraflı bantla çantanın içine sabitledim ayrıca 2 tane saklama kabı var bunlarada helinin yedekleri pilve şarj aparatlarını yerleştirdim artık buluşmalara keys ile gideceğiz

Arkadaşlar trex 450 için aldığım çantanın içindeki kalıp süngerin bazı yerleri yapışmamış kalkıyor bunu oraya sabitlemek için önereceğiniz bi yapıştırıcı var mı acaba?

barış altun' Alıntı:
arkadaşlar trex 450 için aldığım çantanın içindeki kalıp süngerin bazı yerleri yapışmamış kalkıyor bunu oraya sabitlemek için önereceğiniz bi yapıştırıcı var mı acaba?
Derby tarzı yapıştırıcı ya da köpükleri eritmeyin muadili bi ürün isinizi görecektir diye düşünüyorum Baris Bey

Cep telefonundan Tapatalk 2 aracılığı ile gönderildi.

numune süngerlerle denicem derby çift taraflı bant 2 çeşir daha yapıştırıcım var.en iyi sonucu bakalım hangisi verecek.

75 dolar +kargo olmayaydı iyiydi :D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

arkadaşlar bende bu tarz çantaları cok aradım cidden , yurt dışında pelican mı neydı sanırım cok pahalı idi euro bazında satılıyor , ayrıca kargosu falan derken cok heves etmeme ragmen bauhause da bu linkleri
görünce derdime derman oldu ...

hem dx18 kumanda cantası yaptım yanında ufak tefek alet edavar yerı , hemde güç istasyonu yaptım , süngerler akustik yumurta sünger diye geçiyor yalıtım malzemeleri satan yerde bulabılıyorsunuz yapı marketlerde , sarz cantasi icinde , stepdown regulator , powersplly cıkısını fanların calışma volataj aralıgına dusurmek ıcın gerekli , power tuşu ve , 3 lü dişi soket bılgısayar guc girişlerinde oldugu gibi aklınızda canlanmasi için , reklamcıda seffaf ve kırmızı flexi mi neydi adı tam hatırlamıyorum şu an , pc malzemesi satan yerlerden de 4 tane fun alarak çantayı oluşturdum..

bunun dışında kendime 3 katlı da , alet cantasi aldım çok hoşuma gitti tavsiyede ederim ... linkleride veriyorum faydali olur ...

bu link hem kumanda hemde güç istasyonu olarak cevirdigim cantanın linki :

buda alet edavat cantam :

bunlarda resimler :

[/img]

Çantalar harika Ediz :thumbup: Hele pil kısmına bayıldım %p Elektrik model uçurduğun nasıl da belli :laugh:

Çanta çok dayanaklı belli ama şahsen boş hali bile ağır olan çantalara bir türlü ısınamadım. O yüzden şöyle kafama göre bir çanta bulamadım gitti :-\

bunları da şimdi çektim , carbon kaplama ile bazı yerlerini kapladım daha guzel bir grüntü elde ettim , 2 farklı parça bilerek kestirmiştim birisi kırmızı digeri seffar kırmızı + seffaf flexiyide fiberli bantla bantlayım menteşe görevi görmesini sagladım , açılıp kapanıyor kapak gibi ;) baya bi fonksiyonel oldu fiberli bant ;)

[/img]