RCKolik Mug Bardağı için Teşekkürler Tamer Kaymakçı

tamerkaymakci' Alıntı:
Ömer abi güle güle kullan.

Kocaeli' ye gelirsem kahveyi Mehmet abiden içer, pastayı da senden yerim :D

Memnuniyetle!...Çok hoş bir jest gerçekten, tekrar çok teşekkürler! Ama sayı artacağa benziyor, bu durumda külfet oluşturmak beni rahatsız eder.

:'(

Omer Erkan' Alıntı:
Memnuniyetle!...Çok hoş bir jest gerçekten, tekrar çok teşekkürler! Ama sayı artacağa benziyor, bu durumda külfet oluşturmak beni rahatsız eder.
Tabii ki çok güzel bir jest Ömer abi , ve Tamer bey , forumun ileri gelenleri ve kendi yakın çevresindeki arkadaşları mutlu etmek adına çok güzel bir iş yapmış.Ancak bu demek değil ki , herkese yapsın , maddi olarak gerçekten külfet olur.Şu tişört baskı işi hele bir sonuçlansın.Uygun bir zamanda bu konuyu tekrar hortlatırız , isteyen ücreti mukabil , istediği kadar bardak alır.Almak zorundayım , Tamer bey müsait olur da yaparsa , mutlaka da alacağım.Benim de olmalı , ben de istiyorummm :'( Bana ne yaaaaaa :'(

Hakan abi az bir miktar yapabildim bende. Klişe ve baskı öyle denk geldi. Eğer isteyen olur ve toptan bir sayı çıkarsa maliyeti hesaplarım. Çok uçuk rakamlar çımaz, hatta kargosu daha bile pahalıya çıkabilir bardak sayısına göre :)

Arkadaşlar, nasip olursa önümüzdeki hafta tişörtlerin dağıtımı yapılacak. Ondan sonra bu konuyu yeniden ele alalım.

Tamer tahmini bir maliyet çalışması + Kargo bedelini bizlerle paylaşsın. Ona göre isteyen arkadaşlar sipariş verebilirler.

Aslında biz Tamer'le konuştuk bu konuyu. Burada en büyük problem, özellikle 1-2 bardak siparişinde kargoda bardakların zarar görme ihtimali.
Tüm bunları yeniden bir değerlendirip ele alalım inşallah.

Mehmet bey, şimdi bardaksız olmaz, bir kere gördük artık, ;D ve Tamer eline sağlık, valla on numara. :thumbup: :RCKolik:

tamerkaymakci' Alıntı:
Hakan abi az bir miktar yapabildim bende. Klişe ve baskı öyle denk geldi. Eğer isteyen olur ve toptan bir sayı çıkarsa maliyeti hesaplarım. Çok uçuk rakamlar çımaz, hatta kargosu daha bile pahalıya çıkabilir bardak sayısına göre :)
Siparişleri almaya başla sen kaşındın[emoji16] [emoji106]

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bende çekip koyacaktım ama olan var olmayan var diye koymamıştım :) :lollol: :lol: